Kde kúpim v Maďarsku značkovú autosedačku?

ellin
10. mar 2009

Ahojte, citala som ze momentalne sa oplati ist na nakupy do Madarska - asi hlavne na potraviny. Napiste Vase skusenosti ak ste uz boli na nakupoch. Ja by som potrebovala kupit malej autosedacku, tak uvazujem ze pojdem do Madarska, ale vobec neviem kde by som tam mohla kupit nejaku znackovu auto sedacku. Poradte prosim.

jankaborka
17. máj 2009

ahojte mohla by som vas poposit,keb ste mi niekto poslalli link na tesco letak,neviem to najst na nete,dakujem

ajinka19
17. máj 2009

ahojte,tak my sme boli vcera v gyori,vyrazali sme rano o 7 a prisli vecer o 8.No ale ja som odtial odchadzala velmi sklamana.Keby sme neboli v tescu,tak ideme domov s prazdnym kufrom.Neviem,ci sme nenatrafili na spravne obchody,ale ja som tam nic pekne nenasla a ked ano,tak to bolo drahe.Isli sme tam hlavne kvoli znackovemu obleceniu,adidas a nike.take ako zara ,st.olivier,ca ,take znacky ja nemusim,takze tam som ani nenakukla.v tescu sme nakupili plienky za 120 34 kusov,metaxa 250 5* ,nejake sladkosti ,persil 6kg 400korun.no decatlon to bol otras,ved tam nic take nemaju.akurat ocino si kupil nike za 1200 a svagor za 990 a supravu adidas za 799 v hervise.ale inak nikde v sportovom sa mi nepacil vyber ani tenisiek ani oblecenia,a ked sa mi uz nejaka ta suprava pacila,tak cena taka ako u nas.tak ja neviem ,nemam z toho taky dobry pocit ako som ocakavala.ale nenasli sme brandon.kde to je?ale inak tam je pekne.no uvidime,mozno nabuduce bude lepsie.

ajinka19
17. máj 2009

a chcela som sa spytat baby,ze ak kupujete tak KDE kupujete detske znackove veci(adidas,nike) ja som chcela pre malu a aj pre netere sandalky a NIC!!!!

zuzin78
17. máj 2009

ahoj ajinka19
brendon je v interspari
aj moj manzel isiel dnes do baumaxu a do praktikeru, a nic nekupil .vsetko bolo predane . ☹
v decathlone som nebola ani ja, tak neviem povedat. my do hervisu ideme iba ked su akcie.

ajinka19
17. máj 2009

a interspar je v arkade
no my sme v tom hervise spokojni boli,lebo jedny tenisky boli z 2290 na 1290 a druhe stali normalne 999 a kozene,super ale inak nic.
a co take maju vlastne v tom brendone?
inak,dakujem zuzin

zuzin78
17. máj 2009

nie interspar je kusok do Arkady. v brendone maju detske oblecenie, autesedacky, proste je to detsky obchod. a kvalitny, a aj drahy. my tam nakupujeme , ked su akcie, lebo inac je to po preratani na eura, drahe.
hervis mam rada.

silvia.t
17. máj 2009

ahojte baby zajtra chceme ist na nakupy do madarska sme z KE ale neviem kde...raz sme boli v Miskolci ale nic sme tam nenasli...a aj do tesca by sme radi zasli,ale vobec neviem v akom meste alebo nakupnom centre sa nachadza...viete mi niektora poradit?

ajinka19
17. máj 2009

ale aj v arkad bol interspar.ale neviete kde sa da dobre kupit detske sportove znackove oblecko?adidas,nike to som nikde nevidela.horsi vyber ako u nas by som povedala co sa tohot detskeho adidas tyka

lalupa
17. máj 2009

silvi, neostanes radsej doma?ved mas pred terminom 😕

mukky
17. máj 2009

Tak my sme stale maximalne spokojni s nakupami,od potravin po oblecenie,treba len pobehat a hladat a na treti krat uz budete ostrielanejsie 😀 no je to na cely den behania,odchadzame rano a prichadzame domov okolo 22hodke,a chodime casto,teraz aj kazde 3 tyzdne.Ceny su jednoznacne lepsie..napr carte dor zmrzlinu tam kupujem po 89,99sk,tu stoji 150SK.Kuracie prsia tu asi 170 ,tam 120 sk.Jogobela 6 sk tam,tu asi 12?A to ich kupim aj 20 kusov,kinder sladkosti velky rozdiel v cene,tefal panvice som tam kupila uz 3,naposledy ma vysla tam na nejakych 380 sk tusim a u nas ta ista 1200 sk 😕 😕 mali 50 percente zlavy...sampon nivea a balzam tu cez 70 sk,tam 50 sk,nivea tuzidlo a lak tam nejak 70 sk a tu cez 100 sk,tvrdy syr fantasticky,tam 85 sk a tu asi 150 ci 200 sk??neviem kolko stoji eidam,kupujeme tu na listky,sprej nivea a adidas tam nejakych 60 sk,gulicky rozne okolo 5o sk i menej,rexona tam stala minule tusim 39 sk,atd atd..robime stale velke nakupy a usetrime riadne...ale chcem ist aj na ukrajinu na oblecenie,uz som bola a bola som spokojna

zuzana030
18. máj 2009

kočky, do ktorých miest sa oplatí (keď pôjdeme cez štúrovo alebo šahy) a v ktoré dni, asi je lepšie cez týždeň ako cez víkend, my skôr veci na oblečenie budeme kupovať ako potraviny..dajte mi vedieť, budúci týž. sa chystáme

zuzin78
18. máj 2009

ahoj zuzana030. my chodime do Gyoru, mame to najblizsie 50-60km tam. 😉

nasa skusenost po vcerajsku, je taka, ze teraz je baumax vykradnuty, vsetko je len na objednavku. praktiker je ako tak zasobeny. nestihaju doobjednavat tovar, vcera sme aspon kachlicky a dlazbu kupili, vlastne manzel, ja som bola doma s dcerkou, 🙂 , a to kupovali uz posledne kusy. kto isiel po nasom nakupe na kachlicky, uz nedostal. / myslim ten odtien ako mame my 😉 /.

j.kastier
18. máj 2009

BOL NIEKTO Z VAS V M1 OUTLET PRI BUDAPESTI? OPLATI SA TAM IST? Dakujem Juraj

zuzana030
18. máj 2009

díky zuzin78
a cez týždeň nechodíte? možno kôli tomu, že bol víkend...my by sme teraz chceli len handry...teda ísť na trhy a možno tesco, nemáš skúsenosti?
a nevieš adresu? dáme si do navigátora, aby sme nepoblúdili, ideme prvý krát..a aké sú značky? v pohoďke?

mixaella
18. máj 2009

Ahojte, chcem sa vas spytat na nejaky obchodik s tehotenskou modou v Miskolci.
Neviete mi poradit, kde sa nachadza, na akej ulici? Vdaka

zuzin78
19. máj 2009

ahoj zuzana 030 adresu na tie trhy neviem, a neviem ci byvaju aj cez tyzden. co ja viem, byvaju v sobotu. boli sme tam raz, a nepaci sa mi tam veci, pripadalo mi to tam ako u cinanov. ☹ do tesca nechodime, potraviny v madarsku nekupujeme.

ekia
20. máj 2009

Ahojte, neviete čo nasleduje za Milumil 9+ ? Existuje Milumil 12+ tak ako u nás nutrilon 3 vhodný po ukončenom 12.mes. ? Ďakujem

dia2006
20. máj 2009

Ano, existuje je to Milumil 1+ od jedneho roka junior.

martina48
20. máj 2009

Ahojte...mohli by ste my dať prosíííím vedieť,že ako prerátate forinty na eurá?...lebo v tom mám menší zmätok 😅 ...ďakujem

kattom
20. máj 2009

martina48 - jeden trik minule pisali v novinach a je to lahke - pri cene vo forintoch si z neho urobis desatinne cislo - o jedno cislo posunies ciarku a mas pribliznu cenu v SKK - a to si uz lahko na euro prepocitas. napr: cena vo forintoch je 2989 - priblizne v SKK je to 298,9

martinaema
20. máj 2009

cena tovaru deleno aktuálny kurz - napr. teraz mi tu ukazuje 1 EUR=275 HUF
Napr. tovar stojí 13990
T.j. 13990/275= 50,87€

martinaema
20. máj 2009

kattom, forint sa dosť posilnil 😉

kubko
20. máj 2009

kocky neviete, kolko vychadzaju v madarsku pampersky a Huggies premium? Dakujem

capy
20. máj 2009

presne desatinna ciarka sa posuvala ked bol forint okolo 300 ale teraz sa to tak uz neda ☹

a ako pise martinaema sa to najpresnejsie prepocitava: cena vo forintoch deleno kurz a mas eura 😉

bebebrumik
21. máj 2009

Ahojte. Neviete kolko stoji teraz v Madarsku krem na opalovanie pre deti Daylong??? Nekupovali ste to teraz niektora??? Dik

martinaema
21. máj 2009

sory, nejako som natiahla stránku

hanca12
24. máj 2009

Ahojte mohol by mi niekto poradit ci sa v Mosoni tescu oplatia detske plienky? dakujem

capy
25. máj 2009

teraz maju v akcii huggies mega pack za 3499 forintov co je asi 12,54 eura