Kinderkraft autosedačka

manuska87
13. jún 2018

Ahojky Zienky, chcela by som objednat sedačku zn, Kinderkraft, alebo Lionelo, z poľskej stránky, máte niektorá skúsenosti s tými značkami??Ďakujem veľmi pekne za každú odpoved.

homolca
13. jún 2018

konkretne tieto som nazivo nevidela, ale precitajte si co je i-size a ako bezpecne prepravovat dieta v aute... chapem ze laka super nizka cena, ale pohodlie a bezpecnost dietata musia mat prednost.... ak chcete vidiet aku kvalitu za to dostanete pozrite znacku nania alebo ferari...nekvalitny polystyren,tvrda, ziadne polstrovanie, polyesterovy potah.. v kratkosti, bezpecne je dieta do 18 kg prepravovat v protismere, najlepsie sedacka s isofix, ak je v aute...potom kupit 18-36 autosedacku, nie podsedak.. kategoria 9-36 je najnebezpecnejsia lebo tam rodicia pchaju uz polrocne deti a sedacky su im velke (kedze musia vydrzat do 12 rokov), hrozi ze sa z pasov vysmyknu....neskor sa oddeluje chrbtova opierka a ostava podsedak, ziadna ochranna funkcia... a spominany cetrifikat eu kinderkraft hovori len ze neobsahuje ortut v potahu...skuste si sedacky ochytat v nejakom kamennom obchode, pripadne tam posadit dieta...

nela6
21. jún 2018

@homolca súhlasím s protismerom, ale ked ma dieta 18kg v 7r, myslite, ze sa výškou este pomesti do protismeru? Fakt hladam reálnu odpoveď