Ktorá autosedačka sa dá otočiť v smere aj proti smere jazdy?

susanicka27
13. júl 2013

POradte mi autosedacku, ktoru je mozne otocit v smere aj proti smere jazdy, polohovatelnu a prijatelna cena.

dari226
13. júl 2013

moja stala takmer 500 euro neviem ci prijatelna cena ale splna tvoje kriteria

susanicka27
autor
13. júl 2013

fuha, to je dost a aky je je nazov?

katie555
13. júl 2013

BeSafe IZI combi isofix...stoji ale asi 400 ...Ja som akurat vcera dostala beSafe izi kid - bo my sme nechceli aby sa dala otocit...
ak chces protismeru tak lacnejsie moc nez 350 eur velmi nezohnas ...

lucinocka
13. júl 2013

@susanicka27 zbytocne vyhodene peniaze, do protismeru mas vajicko najlepsie a potom deti chcu aj tak vidiet co sa deje po ceste a navyse musia aj nozicky niekde dat.. ty by si chcela cely cas sa vozit naopak ?:D

soldi
13. júl 2013

@susanicka27 concord ultimax, cena okolo 200 eur

@lucinocka nie su to vyhodene peniaze, pokial mas polrocne dieta, ktore sa uz do vajicka nezmesti a do sedacky 9-18 ist este nemoze, tak jedina moznost je kupit takuto 😉

susanicka27
autor
13. júl 2013

@lucinocka tak skor mi ide o to polohovanie, lebo malicka ma 9 kg a vo vajicku uz mi nechce sedkat a deticky neviem presne do kolkych kg sa maju otocit proti smeru jazdy. Objednala som si zopa carrera ale uz som ju aj vratila, to ,polohovanie, urcite nebolo.

lucinocka
13. júl 2013

@soldi ved su sedacky aj 0-18..a nesom si ista ci polrocne dieta sedi tak pevne samostatne zeby mohlo ist do inej sedacky ako do vajicka, nepride mi to bezpecne v pripade havarie :/

lucinocka
13. júl 2013

@susanicka27 aj moja ma 9 kg ale este ju vozim vo vajci, az v septembri dostane novu sedacku uz v smere jazdy, moja sa stazuje lebo nevidi nic, preto je nervozna, urcote by nechcela sediet v prostismere v normalnej

lejlla
13. júl 2013

Britax romer...predavam v albume.

nana39
13. júl 2013
soldi
13. júl 2013

@susanicka27 skus ten concord ultimax, mam doma a polohovanie ma vyborne, dieta tam viac lezi nez vo vajicku. a v protismere mozes vozit do 13 kil

soldi
13. júl 2013

@nana39 tu by som nechcela ani zadarmo

soldi
13. júl 2013

@lucinocka ano, vsak 0-18 je jedina kategoria, v ktorej sa vozi v smere aj protismere jazdy 😉

susanicka27
autor
13. júl 2013

@soldi prave ju pozeram a vyzera dost dobre a splna vsetky podmienky a cena je dobra

vulka
13. júl 2013

@susanicka27 Pierre Cardin. Použiteľná v oboch smeroch, do 18 kg a cena cca 100€.

soldi
13. júl 2013

@susanicka27 v autosedackach sa vyznam, mam aj clanok o nich 🙂 nema az take super hodnotenie ako britax romer, ale vysla mi ako druha najlepsia. a je s nou super manipulacia a velmi lahko sa instaluje do auta. urcite odporucam 🙂

mamjka
13. júl 2013

ja mam 0-18kg Autosedačka CARETERO Fenix New red....🙂 aj teraz keď je mala vačšia je doba da sa super polohova ť a cena pre mna prijateľna....http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/3-cestovani/... odtiaľ som aj ja objednavala.....

nana39
13. júl 2013

@soldi Máš ju azda vyskúšanú? Daj nejaké info nech sa jej vyvarujeme. 🙂

katie555
13. júl 2013

@lucinocka ako vies ze su to vyhodene peniaze? a ze dieta tam nechce byt?
ved nic ine nepozna., tak nebude mat problem.....nasa dnes prave z vajicka presla na tu sedacku co som spominala...a miesta na nohy je tam hodne tomu ver...teraz ma mala cca 80 cm (9mesiacov) a take 4 rocne dieta ma priblizne do 120 aj to uz prehanam ...a tolko miesta tam v pohode je..

najmama
14. júl 2013

ja mám chicco proxima, polohovateľná, dá upevniť v smere jazdy aj protismere, je od 0 do 18 kg. Cenovo vyšla asi 130-140€ už presne neviem,
malá vo vajíčku nechcela byť, ale v tejto sedačke sa jej páčilo má viac ako 3 roky a máme ju doteraz

atreyu
14. júl 2013
monhla
14. júl 2013

@mamjka Aj ja mám Caretero a sme spokojný. V oboch smeroch a hlavne je polohovateľná /slečinke sa tam dobre spalo/. Práve teraz ju rozmýšlame pre mladšiu, lebo vajíčko už nestačí. Cena v HC u Alladina cca 70 eur.

xevulax
14. júl 2013

My máme BeSafe izi combi a som spokojná. Je dosť vysoko a mala vidí aj von. A skôr ako výhľad pre dieta riešim v prvom rade jeho bezpečnosť. Keďže dosť chodíme na dlhé cesty jednoznačne som volila túto. Stala sice 400 eur ale podľa mňa dobrá investícia. Až na tó polohovanie, podľa mňa tó nie je nejaké extra ale u tychto sedačiek človek asi nič iné ani čakať nemôže. Predsa vajce je vajce.

martuska75
14. júl 2013

@susanicka27 mali sme podobný problém a ak sa bábo necíti už dobre vo vajíčku tiež odporúčam skupinu 0-18 kg. Máme Britax-Romer konkrétne First class ale majú už aj dve ďalšie v tejto skupine. A za nás super. Najprv sme chodili v protismere a potom sme ju len otočili. V smere jazdy môže byť do 13 kg čo je podľa mňa dostačujúce. Cena je okolo 200 eur.

mimca20
30. nov 2014

@monhla Ahoj ako spokojnost stale s Careterom sedackou??? Premyslame mladsiemu kupit a manzel na nu dnes natrafil na nete a nejako sa mu pozdava. Tak hladam recenzie. dakujem

monhla
30. nov 2014

@mimca20 Stále spokojnosť 🙂 Len nám z nej pomaličky začne vyrastať aj mladšia. V lete asi skúsime už klasickú od 15 kg. No naše baby z nej vyrastajú na dĺžku /sme "trošku" vyššia rodinka/ a hoci by sa do nej zmestili min. do 3,5 roka tak pred 3 rokov im meníme, lebo sa obávam, že tá ich dĺžka je už na úkor bezpečnosti.