Kúpa autosedačky v Maďarsku sa naozaj oplatí?

Nepozerali ste niekto ako je to s autosedačkami v Maďarsku?Aké su tam ceny? Takmer všetko sa tam oplatí, tak chcem vedieť či aj autosedačky?
bzucinka
24. mar 2009
http://www.maderna.sk/autosedacky/autosedacky-o... tato stoji v madarsku 1.100 sk .... ostatne neviem, tak asi nepomozem ...
eimikyautor
25. mar 2009
Dík aj za to, takže pravdepodone to je tak, že sú tam lacnejšie.Skúsim pozrieť nejaké maďarské e-shopy.
beelinka
25. mar 2009
Emiky my sme objednavali z ciech aj tam su lacnejsie 😉
zuzin78
25. mar 2009
ahoj Eimiky my sme dcerke kupili autosedacku v madarsku v Brendone. bola na nu tam akcia. u nas stala o 1500sk viac. 😉 ak checs link, napis IP.
zuzin78
25. mar 2009
nejako mi zblbla klavesnica, tak mi tam napisalo, skomoleninu . chcela som napisat Chces 😃
eimikyautor
25. mar 2009
Renika super ja som to tam pozrela a teda je tam pomerne lacno.Ja pozerám kategóriu 9-18kg.A AsI MAXI COSI ale nie som ešte rozhodnutá.
zuzin78
25. mar 2009
eimiky ta adresa je taka ako napisala Renika 🙂
ingulka
25. mar 2009
aj ja pozeram po autosedacke v kategorii 9-36kg 😉 cize jedno co viem, ze chcem je, aby mala odoberatelny podsedak, ktory potom vyuzijeme neskor...

ale co este ma taka autosedacka mat? na co si dat pozor? :-| poradte
popr. nejake linky na nich by urcite pomohli, nech vieme o com hovorime,... 🙂

vopred dakujem
eimikyautor
25. mar 2009
Ja som pozerala aj crash testy, ide mi hlavne o to, aby bola bezpečná a pohodlná pre dieťa.Buď maxi cosi alebo Romer.
zuzin78
26. mar 2009
ahojte
my mame takuto, som s nou velmi spokojna. a paci sa aj dcerke. sedi si tam ako kralovna. 😃 paci sa jej, ze vidi manzela ako soferuje, vidi cely svet .... 😃 .
http://www.brendon.hu/ProductSearch/browser.asp...
romer king plus cervenu.
dobre na tejto sedacke je, ze dobre drzi na sedadle auta, . v testoch bola prva, a je velmi pohodlna..... ak si to viete prelozit, tam je to viac popisane. mne to prelozil manzel 😉 .
eimikyautor
26. mar 2009
Zuzin78 díky popzerám to 😉
zuzin78
26. mar 2009
nie je zac, rada pomozem ak viem, len sa mi niekedy tazko pise, ked musim davat pozor na dcerku.
ingulka
26. mar 2009
zuzin, a co ta vysla ? 🙂 ja po madarsky neviem, takze skusim najst nieco o tej sedacke na slov. strankach.. ale aspon viem o nejakej znacke.. 😉 dik
zuzin78
27. mar 2009
ahoj ingulka. autosedacka nas vysla 50000forintov, a to sme kupovali na konci septembra 2008. na nase to bolo asi 6000sk. uz si to nepamatam presne. a ani ja neviem po madarsky, len moj manzel 😃 . urcite najdes na na slovenskych, aj na ceskych strankach o tejto autosedacke nieco, aj na anglickych a aj na nemeckych. zalezi ktory jazyk vies 😉 .
norik1
27. mar 2009
Ahojte, no my mame presne tuto http://www.brendon.hu/ProductSearch/viewer.aspx... Romer King Plus a je super. U nas som za nu dala 222 Eur, keby nebola na nu akcia tak je to skoro to iste...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... Tu sme ju kupovali, v babetkove, daco si o tom mozes aj precitat 😉
ingulka
27. mar 2009
babenky, dakujem.. prestudujem 😉
zuzin78
27. mar 2009
norik1, aj my mame taku autosedacku ako mate vy, my len mame rok vyroby 2008. a je super... 🙂
norik1
27. mar 2009
hej ja som ju kupovala v januari akurat vysli 2009 tak som uz brala tu 🙂 a su fantasticke 🙂 a najbezpecnejsie a to je hlavne 🙂
zuzin78
27. mar 2009
a aj tvoj syncek v nej sedi ako kral. ja sa idem vzdy popucat od smiechu, ked tam sedi 😃
gianni
30. mar 2009
ahojte aj my mame romerku od 9-18kg ale stala 8000sk no a v Madarsku som videla za 6 000sk a za 8000 sk bola uz s isofixom
mukky
31. mar 2009
Aj my ideme najblizsie asi o tyzden kupovat na madare autosedacku od 9 do 18,mate este nejaky iny tip,norik prosim ta mozes mi povedat v com je ovela bezpecnejsia ako ina ak vies?Tiez rozmyslam prave o tejto,dakujem
ssara
1. apr 2009
Chcela by som sa spytat kde v madarsku ste to kupili mesto. dik 🙂
zuzin78
1. apr 2009
ahoj ssara . my sme autosedacku kupili v Gyori a v obchode v Brendone 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli