Kúpa autosedačky v Maďarsku sa naozaj oplatí?

eimiky
24. mar 2009

Nepozerali ste niekto ako je to s autosedačkami v Maďarsku?Aké su tam ceny? Takmer všetko sa tam oplatí, tak chcem vedieť či aj autosedačky?

bzucinka
24. mar 2009

http://www.maderna.sk/autosedacky/autosedacky-o... tato stoji v madarsku 1.100 sk .... ostatne neviem, tak asi nepomozem ...

eimiky
autor
25. mar 2009

Dík aj za to, takže pravdepodone to je tak, že sú tam lacnejšie.Skúsim pozrieť nejaké maďarské e-shopy.

beelinka
25. mar 2009

Emiky my sme objednavali z ciech aj tam su lacnejsie 😉

zuzin78
25. mar 2009

ahoj Eimiky my sme dcerke kupili autosedacku v madarsku v Brendone. bola na nu tam akcia. u nas stala o 1500sk viac. 😉 ak checs link, napis IP.

zuzin78
25. mar 2009

nejako mi zblbla klavesnica, tak mi tam napisalo, skomoleninu . chcela som napisat Chces 😀

eimiky
autor
25. mar 2009

Renika super ja som to tam pozrela a teda je tam pomerne lacno.Ja pozerám kategóriu 9-18kg.A AsI MAXI COSI ale nie som ešte rozhodnutá.

zuzin78
25. mar 2009

eimiky ta adresa je taka ako napisala Renika 🙂

ingulka
25. mar 2009

aj ja pozeram po autosedacke v kategorii 9-36kg 😉 cize jedno co viem, ze chcem je, aby mala odoberatelny podsedak, ktory potom vyuzijeme neskor...

ale co este ma taka autosedacka mat? na co si dat pozor? 😒 poradte
popr. nejake linky na nich by urcite pomohli, nech vieme o com hovorime,... 🙂

vopred dakujem

eimiky
autor
25. mar 2009

Ja som pozerala aj crash testy, ide mi hlavne o to, aby bola bezpečná a pohodlná pre dieťa.Buď maxi cosi alebo Romer.

zuzin78
26. mar 2009

ahojte
my mame takuto, som s nou velmi spokojna. a paci sa aj dcerke. sedi si tam ako kralovna. 😀 paci sa jej, ze vidi manzela ako soferuje, vidi cely svet .... 😀 .
http://www.brendon.hu/ProductSearch/browser.asp...
romer king plus cervenu.
dobre na tejto sedacke je, ze dobre drzi na sedadle auta, . v testoch bola prva, a je velmi pohodlna..... ak si to viete prelozit, tam je to viac popisane. mne to prelozil manzel 😉 .

eimiky
autor
26. mar 2009

Zuzin78 díky popzerám to 😉

zuzin78
26. mar 2009

nie je zac, rada pomozem ak viem, len sa mi niekedy tazko pise, ked musim davat pozor na dcerku.

ingulka
26. mar 2009

zuzin, a co ta vysla ? 🙂 ja po madarsky neviem, takze skusim najst nieco o tej sedacke na slov. strankach.. ale aspon viem o nejakej znacke.. ;) dik

zuzin78
27. mar 2009

ahoj ingulka. autosedacka nas vysla 50000forintov, a to sme kupovali na konci septembra 2008. na nase to bolo asi 6000sk. uz si to nepamatam presne. a ani ja neviem po madarsky, len moj manzel 😀 . urcite najdes na na slovenskych, aj na ceskych strankach o tejto autosedacke nieco, aj na anglickych a aj na nemeckych. zalezi ktory jazyk vies 😉 .

norik1
27. mar 2009

Ahojte, no my mame presne tuto http://www.brendon.hu/ProductSearch/viewer.aspx... Romer King Plus a je super. U nas som za nu dala 222 Eur, keby nebola na nu akcia tak je to skoro to iste...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... Tu sme ju kupovali, v babetkove, daco si o tom mozes aj precitat 😉

ingulka
27. mar 2009

babenky, dakujem.. prestudujem ;)

zuzin78
27. mar 2009

norik1, aj my mame taku autosedacku ako mate vy, my len mame rok vyroby 2008. a je super... 🙂

norik1
27. mar 2009

hej ja som ju kupovala v januari akurat vysli 2009 tak som uz brala tu 🙂 a su fantasticke 🙂 a najbezpecnejsie a to je hlavne 🙂

zuzin78
27. mar 2009

a aj tvoj syncek v nej sedi ako kral. ja sa idem vzdy popucat od smiechu, ked tam sedi 😀

gianni
30. mar 2009

ahojte aj my mame romerku od 9-18kg ale stala 8000sk no a v Madarsku som videla za 6 000sk a za 8000 sk bola uz s isofixom

mukky
31. mar 2009

Aj my ideme najblizsie asi o tyzden kupovat na madare autosedacku od 9 do 18,mate este nejaky iny tip,norik prosim ta mozes mi povedat v com je ovela bezpecnejsia ako ina ak vies?Tiez rozmyslam prave o tejto,dakujem

ssara
1. apr 2009

Chcela by som sa spytat kde v madarsku ste to kupili mesto. dik 🙂

zuzin78
1. apr 2009

ahoj ssara . my sme autosedacku kupili v Gyori a v obchode v Brendone 🙂