Mali ste v Kia Ceed Sw dve autosedačky Römer a vajíčko?

julia225
18. jan 2015

Ahojte, mame dve dcerky 8,9 a babo na ceste. Baby maju velke Romerky a moznost, ze budu mat iba podsedak je u mas v rodine nepripustna, takze toto je nediskutabilne. Ake vajce sa mi zmesti spolu s Romerkami. Respektive, mate skusenost s tromi sedackami v Kia Ceed SW?

iwesska
18. jan 2015

My mame tiez Ceed Sw a muz mi hovori vraj by sa to zmestilo, tesne ale zmestilo. Mame sice len dve deti - velku 15-36kg Romerku a vajco Concord.

stary_ujco
18. jan 2015

Najjednoduchsie je ist do obchodu s autom aj sedackami a na parkovisku vyskusat, ktora sa vojde. Ale podla mna to bude veeeelmi tazke, zvlast ked mas tie 2 velke isofixove...

albao
18. jan 2015

niekde som videla autá, kam sa zmestia 3 sedačky. Bolo ich žalostne málo a Kia Ceed tam určite nebola. Takže ak sa zmestí, určite len pre užšie sedačky, t.j. treba vyskúšať.

lucya87
18. jan 2015

Ja mam ceed a sedacku Concord ale uz s dvoma podsedakmi je to tesne tesne. Horsie sa mi zapinaju pasy. Ale urcite chod do predajne a vyskusaj to mas najistejsie.

daisylucky
19. jan 2015

Do kie sportage sa zmestia s tazkostami, ale neviem ako do kie ceed http://autobild.cas.sk/clanok/198227/do-ktorych...