Nafukovací dětské autosedačky. Máte s tím zkušenosti?

oliwer
18. júl 2008

Dobry den,
na Internetu jsem se setkal s nafukovacimi autosedackami - mate s tim nekdo nejake zkusenosti? Co si o tom myslite, poridili byste si neco takoveho?

Diky moc za nazor ... Oliwer

lucenek
18. júl 2008

já bych to nikdy nepořídila pro své dítě....jaksi cosi nafukovacího není v mých očích stabilní, pevné a bezpečné, byť to má v uvozovkách nějaký atest......

sue
18. júl 2008

Určite nie...

kaczka
18. júl 2008

Mamka v té firmě dělá,tak Vám to můžu vyzjišťovat co je to zač! 😉 Ale taky bych to asi nekoupila,ale myslím,že to spíš slouží jen jako podsedák,aby dítě bylo víš a mělo správně pásy 🙂

bubba
18. júl 2008

tiez si osobne nemyslim,ze je to nejak extra bezoecne,okrem toho to musi chladit,potom ked sa zohreje potit,potom vrzgat pod ritkou....no,asi tazko by som to ja osobne kupila 😉 ale zasa asi by som to musela vidiet 😉

sirinka
18. júl 2008

no gumotex ma kvalitne vyrobky, tak asi je to ok...ale iba pre starsie deti ako podsedak...mozno by som to brala ako nahradnu, ked niekam ideme lietadlom a tam potom budeme jazdit autom...tazko povedat

xena22
18. júl 2008

Tiez myslim,ze je to fajn na cesty,kedy nemas moznost tahat so sebou aj sedacku,malokedy ma taxik k dispozicii autosedacku pre dieta napriklad,tak potom vzdy lepsie nafukovaciu ako ziadnu - aj ked... nevyzera,ze by to bolo zrovna velmi skladne,do kabelky asi tazko 😀 Tak neviem - priklanam sa ,ze ako nahradna varianta moze byt,inak som za klasiku...

kyri
18. júl 2008

myslim, že dítě z toho musí být po delší jízdě slušně zapařený 😒 😝

nensy
18. júl 2008

no tak to bych teda nikdy nekoupila 😝

lu777
18. júl 2008

to je vtip ne? jinak souhlasim s Kyri, ja bych v tom teda sedet nechtela

jinak nechapu jak muze takova sedacka chranit... mozna pri malem drcnuti nekde na parkovisti.. ale pri nehode??

schnek
18. júl 2008

vzhledem k tomu, že to má být vpodstatě dítku pod zadek, aby mohlo být připoutené pásem, tak účel to nejspíš splní. Jak jsem tak okukovala sedačky téhle kategorie, tak co jsem viděla, tak se zapínaly stejně jako tahle nebo se kupujou jenom ty podsedáky, takže myslím, že ta bezpečnost vyjde nastejno, ale souhlasím s kyri, že se v tom dítě bude pařit a spíš bych šla do podsedáku, když už 😉

oliwer
autor
22. júl 2008

Diky moc za nazory - mam na to hodne podobny nazor jako Vy vsichni - jako zalozni, popripade druha sedacka by to mohlo byt pouzitelne, ale mit to jako primarni sedacku a na dlouhe cestu, to snad ani radsi ne, uz jen vzhledem k tomu zapareni 😉 Ale libi se mi treba idea Sirinky brat to sebou, kdyz nekam letime letadlem - to by opravdu mohlo resit hodne problemu na miste ... I kdyz pravdou je, ze hodne autopujcoven uz v dnesni dobe poskytuje autosedacky zdarma .. Zalezi ovsem na destinaci, ne vsechny zeme jsou az tak pokrocile 😉

Kaczka: zkousela jsi se na to mamky ptat? Prisla jsi jeste na neco jineho nez to co vyrbce uvadi na strankach? Dik moc ...

jarka007
22. júl 2008

V Nemecku sa pravidelne robia testy na autosedacky a v skolke sme uz mali tiez nejake posedenia s dopr. policajtom. Taketo gumenne sedacky, (dokonca to bola taka s chranicom vpredu) dopadli v testoch ako jedny z najhorsich (ale nie som si ista, ci uplne posledne) . Nie su vobec odporucane a nechapem ako sa mozu predavat.
Taktiez nie je vhodna pre starsie deti ta sedacka len pod zadok, pretoze nechrani pred bocnym narazom.
http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinder...
Tieto testy su z r. 2007, nove mame v casopise, ale neviem ich nast na nete ☹ .

jabber
22. júl 2008

Ježkovy zraky, to taky existuje? 😕 😅 😕

kacka.va
23. júl 2008

no tak do toho bych si teda dítě dát netroufla, už je z toho důvodu, že nafukovací věci můžou prasknout ve švu. Já bych to použila tam na koupání v rybníce 😀

oliwer
autor
23. júl 2008

jo jo, jako nafukovaci matracka, popripade kempove sedatko ci sedacka do lode by to mohlo mit taky svuj ucel ... asi je to hafo univerzalni zalezitost 😉