Nákup autosedačky. Ktorá značka je najlepšia?

siste
28. apr 2007

Ahojte 🙂
Rada by som vedela aké mate skúsenosti s autosedačkami zn.Recaro a Concord.
Ktorá značka a typ autosedačky je podľa Vášej skusenosti tá najlepšia.
😝 Hladám autosedačka v kategórií 9-18kg alebo 9-36kg.

moko123
14. máj 2009

dosa ano aj ja mam na jane autosedačke pod zadočkom na to otvor no neviem či je nato ale je to tam su sedačku čo ma zuzana 581 som videla u nej osobne a ona to ma s morskej peny obalene čiernym silonom len som chcela vediet či sa to predava aj samostatne lebo vyrobit si to sama netrufam aby to tam ako ty hovoriš nenarobilo viacej škody ako osohu aby to netlačilo a tak aj sme čitali navod ako sa to vola že to na nete nejdeme ale nič nikde tam o tom ani zmienka neni

dosa
15. máj 2009

...skusila by som sa opytat predajcu, ci sa to neda kupit ako "nahradny diel" - keby sa to stratilo alebo poskodilo. mozno sa niekto este ozve, ale ja som to samotne este nevidela 😉

moko123
15. máj 2009

dosa my sme to najprv videli v babetkove a tie predavačky o tom nič nevedeli takže si aj ja myslim že to samostatne nedostanem

codyrose
22. máj 2009

Ahojky, mam 3 a puil mesicniho synka a uz mi prijde, ze je ve vajicku nacpanej jak blazen, nemate nekdo zkusenost se sedackama od 0-18 kg???

tereziep
23. máj 2009

Ahoj codyrose. Koukala jsem do tvého albíčka a nezdá se mi, že by malej byl v autosedačkce nacpanej. My teď řešíme náku autosedačky 9-18kg. Malá doteď jezdí ve vajíčku a to není žádný dobeček. Je jí 10 měsíců, váží skoro 11kg a má 80 cm. A docela pohodlně se tam i vyspinká. Jediné co mi vadí je, že když jedem autem bez záklandy pod autosedačku tak malá kope do sedadla. Pokud je autosedačka v základně tak žádný problém. Nevím, ale zdá se mi to docela brzo přendavat mimčo z vajíčka do větší sedačky.

denisocka
10. jún 2009

ahojte,nestiham vas čítať ale Surne POTREBUJEM KUPIť NEJAKU AUTOSEDAčKU 9-36KG , mame teraz 9-18 ale nesedi nam dobre v aute a velmi zlemsa nam dnu maly dava,lebo proste mame take auto,že maly je doať vysoko a je roblem ho tam dať,vybrat,manipulovať

zhanam niečo do tých 65€ , baby poradte , tie 4baby a take,je to hrozny šit? na viac žial nemam,ani nejak často nechodime autom

juja2
2. sep 2009

baby prosim, ja som pozerala na nete autosedacky

0-25kg (zn. OPTIMA)

http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/0-25-...

0-36kg (zn.TRADE MAX)

http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/0-36-...

mate niektora skusenost s tymito autosedackami? Diky!

juja2
2. sep 2009
bzucinka
30. nov 2009

aaaa poradte nejaku dobru, pohodlnu a lacnu 9-36 😉

nanika
1. dec 2009

Bzucinka, jeeeeej, taka existuje? 🙂

bzucinka
2. dec 2009

a tuto nemate niekto? http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedac...

inac teraz je v jednom obchodaku zlacnena ... ale neviem najst ci bola testovana :(

majula28
2. dec 2009

bzucinka polohovacie sú lepšie 😉

musko
3. dec 2009

bzu, starmaxky vyšli ako málo bezpečné, v podstate nevyhovujúce.....
Pozri na Britax Evolva plus 123, dá sa kúpiť okolo 4500 KČ a máš ju do 12 rokov 😉

fedra
15. dec 2009

ahojte baby ... ja sa zas ozyvam, len ked nieco potrebujem 😅
Drobci maju skoro 10 mes a takmer po 10 kg a vajicko je nam male 😔 Len teraz mam problem vybrat autosedacky. Co som pozerala tie od 9-18kg alebo 9-25 kg, vsetky sa daju montovat iba v smere jazdy .. nie je to este skoro pre tak male babo ?
Poradite ako ste to riesili resp. riesite vy ???

nanika
15. dec 2009

Fedra, su este male, ale je malo takych, ktore sa daju vozit opacne, nie je tu na to vytvoreny trh, takze to kazdy riesi 9-18 v smere jazdy a sklopenu na doraz do lezata. Ale zasa tak strasne to nebude, deti by sa tak mali vozit asi do roka, aj ked napriklad v severskych krajinach tusim do 4 rokov.

kingstonka
2. mar 2010

ahojte

dnes som nasla toto- tak si pozrite

http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/test-tieto-...

booboovs
23. mar 2010

Ahoj holky. Koupila jsem si kočárek HOCO Tornado (s pevným předním kolem) a autosedačku STM twin 0+. Na více místech bylo napsáno, že lze na tento kočár nasadit. Ale já netuším jak. Prostě mi to nejde. Nemáte to někdo, že byste mi poradil, jak se to nasazuje nebo jestli opravdu nepotřebuji nějaký adaptér. Moc děkuji.

jirinkaa
10. apr 2010

Ahojky, chci se zeptat, nemáte někdo zkušenost s autosedačkama 0-18kg ?
Vůbec nevím jakou vybrat... A cenová relace je opravdu různorodá... ☹
Díky moc za jakékoli názory

musko
10. apr 2010

Ahoj! V posledných testoch najlepšie vyšla táto: http://www.detskyraj.cz/zbozi/9379-besafe-izi-k...

jirinkaa
10. apr 2010

jeee diky 🙂
no ta cena je teda pekna ☹ to je asi moc...

klar_jana
10. apr 2010

nemáte někdo zkušenost s dětskou autosedačkou Dumbo? mám m ožnost ji koupit použitou, díky za odpovědi

stresmenka
10. apr 2010

klar jana ja som ju mala a maximáááááááááááááálne spokojnosť môžem, len odporučiť 🙂

dievčatá nemáte niektorá sedačku maxi cosi tobi??? ako ste s ňou spokojné???

musko
11. apr 2010

stres - MC je štandatne dobrá značka, dobrá v testoch bezpečnosti ADAC, tí čo ju majú sú zvačša spokojní.....
jirinka - ono , ked si zrátaš, ža by si kupoovala nové vajíčko a potom novú 9-18 kg ( samozrejme dobrú v testoch ADAC) tak by si zaplatila viac.....

musko
11. apr 2010

jiri - táto je super - aj v testoch vychádza spolahlivo a tu na MMB je za super cenu : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31853354&tab=1

jirinkaa
11. apr 2010

musko : no panecku,dekuju moc! To uz je ta spravna cena 🙂
Jinak jak jste to resily vy? Vajicko a pak sedacka, nebo rovnou sedacka s vlozkou?

musko
11. apr 2010

my sme mali - a máme na prcka vajíčko - Maxi Cosi, potom mám pre Marka z MMB Kiddy infinity 9-18 ( na Petríka sme mali Romerku 9-18 - bola skvelá, ale Peto rýchlo rástol, tak v nej bol cca 11 mesiacov a predali sme ju) teraz má Petrík Romer kid fix 15-36 kg. Marečkovi potom tiež kúpime bud Romer alebo Cybex 15-36 s isofixom.
jiri - tá RomerBritax je fakt super značka - bezpečná a pohodlná :o)

majkali
11. apr 2010

Stresmenka: já jsem taky uvažovala o Maxi cosi Tobi a nakonec jsme koupili Maxi cosi priory - Tobi je prý malý a pak prý lidi kupují ještě jednu větší - mám tu informci od paní, co ji měla. Sama nevím, zatím máme vajíčko a do větší máme ještě čas tak dva měsíce.