Nákupy v Maďarsku

terezka1947
6. máj 2013

Ahojte,
potrebovala by som vasu radu..kazdy riesi nakupy vacsinou v PL,ale nedavno som pocula ake vyhodne je nakupovanie v Madarsku..vraj su pri hraniciach nejake trhy,kt.byvaju v nedelu...a zase by ma zaujimalo ci zvyknete chodievat do Madarska aj na nakup potravin,drogerie..atd...byvame blizsie k Madarsku ako k Polsku,tak mi poradte.....dakujem

siska53
6. máj 2013

Ahoj, my chodievame obcas do Mosonu, tam sice nie priamo na trhy, ale maju tam dost obchodikov , kde sa da nakupit oblecko, dokonca detom sme i sandale pokupovali. Kupujeme i daco z potravin. Svokra najma maso, ale priamo u masiara. Zvykli sme chodit i do Gyoru, tam byvali trhy, ale vraj sa to tam pohorsilo. Svokra vie madarsky a podla jej prepoctov, sa tam oplati nakupovat. A vraj i maso je tam kvalitnejsie - priamo u masiara,nie obchodne retazce. ( Maso neviem ja posudit, ja som rada, ze ho pripravim a uz tak casto nemusim jest, ja maso rada nemam)

terezka1947
autor
7. máj 2013

@siska53 dakujem za odpoved...ja to mam blizsie k Madarsku ako k POlsku a tak som chcela vyskusat nakupy tam...a ked ta este mozem poprosit,vecicky pre deti su tam kvalitne?take kalsicke madarske vyrobky...prip.cenovo sa oplati nakupovat lepsie tam alebo u nas?...taku drogerku,plienky..oblecko pre dospelych...ci je to rovnake ako u nas...pokial neratam nejake super vypredaje...horsie je ,ze madarsky neviem..iba tak maaalinko 😀

reluska
7. máj 2013

chodili sme tak rok späť, tiež Moson..., tam pri Tescu, je zopár obchodov na oblečko.. ale kvôli kvalite potravín chodíme do AT. po madarsky viem ida dakujem 🙂 ved na kase vidíš koľko máš zaplatiť a ak platíš kartou máš lepší kurz a nemusiš ani ceknúť 🙂

terezka1947
autor
7. máj 2013

@reluska tak do AT by som chodila radsej aj ja-raz sme boli a porovnat sa to neda 😉 aaale byvame pri KE a to nie je vzdialenost na pravidelne nakupy-bohuzial...a bola si s Madarskom spokojna?prosim ta,tvoj nazor....oplati sa mi tam ist?

reluska
7. máj 2013

ako hovorím chodili sme rok späť..neviem čo sa za rok zmenilo..... ono celkovo kvalitu výrobkov máš stále rozdelenú pre západ a východ..aj ked sme v únii, ale musím povedať že napr. v madarskom tescu, mali lepší výber oblečka ako u nás ... kvalita dobrá.... potraviny - kvalita ako tu, cena o niečo možno menej, ale ked si prerátaš benzín.... dalej som tam kupovala kvety- tak s toho sopm bola happy-bo u nás nekúpiš coca-cola alebo limetkovú mätu 🙂 záleží čo tam chceš kupovať... pozri kvalitou sú ako tu, cenovo záleží od kurzu.. ja sa opäť chystám teraz do rajky ked budú jahody, možno si urobíme opäť výlet od mosonu....

terezka1947
autor
7. máj 2013

@reluska dik,ja som to chcela spojit s navstevou aquaparku...a mas pravdu...ked si clovek prirata benzin...
ale tak pojdem na prieskum 😀

siska53
7. máj 2013

No moja skusenost s obleckom je velmi dobra, kvalitne veci, zatial sme na smejd nenatrafili a svokra si pochvaluje maso, ale ako vravim, od masiara, nie z obchodneho retazca.. Plienky tam nekupujeme. Svokra vravi, ze maju ak vacsi vyber korenin bez glutamanov, no ked nevies madarsky, tak neviem, ci sa to da identifikovat, jedine, ze by to znelo podobne..
Inak fakt, ked si clovek zapocita benzin.. Jedine, ze to vezmes ako vylet s vacsim nakupom 🙂 ale oblecko vraj vyjde vyrazne lacnejsie. A ja tam mam obchod, kde maju tovar i pre takych krpcov, ako som ja..🙂

aniak
11. nov 2013

Neviete niekto poradiť nákupné centrum v maďarsku blízko hraníc na východe,
teda pri košiciach?

bebebrumik
18. jan 2014

Prosim vas, nemate skusenosti s nakupom bezlepkovych potravin v Madarsku? Ako su na tom cenovo oproti našim cenam na SK? Dakujem

katariang
27. okt 2014

Takze tento vykend sme boli v Budapesti na cinskych trhoch.Trhy zrusili respektive ich prestahovali na tu stranu kde su aj velkosklady ale inak stale fajn ceny aj vyber tovaru.

2008viera
29. okt 2014

@katariang dobry večer ja by som chcela otvorit predajnu tex.ak možem poprosit kde presne su tie sklady v madarsku a ake su tam ceny a otv. hodiny dakujem

lucinka717
9. dec 2014

@katariang a aky tam maju tovar ??ake znacky a dali by ste mi prosim presnu adresu dakujem za odpoved a ochtu keby sa ta tak IP pekny vecer

katariang
28. jan 2015

Ja adresu trhov neviem chodim tam po pameti nikdy som nesla podla adresy ale myslim ze v starsich diskusiach to bolo spominane presne, je to pri Mc Donalde urcite najdete presnu adresu vo fore.
Neviem ako to maju v skladoch my kupujeme len pre nas ale cenovo sa to stale oplatilo aj ked sme si priratali cestu a podobne.Najdete aj znackovy tovar ako nike adidas puma ale skor napodobeninu obcas sa trafi aj original no to uz musite trosku pozjednavat priamo tam.

andrea1919
1. mar 2015

Kde je dobre trhovisko v okoli Gyor a ak by ste mi vedeli napisat adresu. Dakujem

sofia17
7. aug 2015

@katariang
prosim Vas a ktore dni su tie trhy v Budapesti a este raz poprosim nejaky popis alebo adresu kde to najdem
dakujem

katariang
13. aug 2015

Ja som pisala vyssie ze nechodim podla GPS adresu neviem ale bola tu niekde spominana v starsich prispevkoch skuste kuknut.my chodievame v sobotu malo by to byt otvorene asi stale.

nikola0412nikola
7. sep 2015

Katariang a kedy si tam bola naposledy?

nikola0412nikola
7. sep 2015

@katariang a kedy si tam bola naposledy?

26082001
5. dec 2015

Teraz nejake fajn trhy aj vianocne ak su,Madarsko,co najblizsie od Trencina,dakujem

ppetronela24
28. feb 2016

Vies mi povedat presnu adresu kde su tie trhy teda aj sklady s oblecenim?@katariang

angelika0108
15. apr 2016

Viete mi poradit prosim kde sa nachadzaju v Madarsku sklady s oblecenim ? Prosim info na tomanovicova2226@gmail.com
Dakujeem

indiankaindi
16. apr 2016

Ahojte, chcem sa spýtať, či niekto chodieva na nákupy do Maďarska. Chcela by som veľmi pekne poprosiť o službičku, potrebujem tam iba zistiť v lekárni jeden liek, či je u nich dostupný. Aby sme sa tam nehnali zbytočne. Ďakujem

klaudy444
3. jún 2016

@siska53 prosim ta, da sa tam niekde kupit aj ´´akoze znackove ´´ oblecko, kabelky a tak? nieze by som bola za napodobeniny, no strasne sa mipaci jedna kabelka, predavaju ju aj tu na bazari, no nie najlacnejsie aj ked je to fake🙂 dakujem pekne

siska53
3. jún 2016

@klaudy444 fuu...to neviem,ja som po znackach nepozerala a navyse uz vyse roka sme tam neboli.
Vlastne jedine malemu sa kupili adidas tenisky v normalnom obchode,nie napodobenina.

gabika2021987
10. aug 2016

Ahojte viete mi povedať kde sa nachádzajú v Maďarsku kúsok od BA trhy radšej by som bola veľkosklady aké su ceny a ak viete adresu ďakujem krásne

katariang
12. aug 2016

Zdravím, boli ste niekto teraz v Budapešti na čínskych trhoch?Či sa tam už rozliezli alebo je toho stále menej než bolo na tržnici ako sú teraz v tej časti veľkoskladov?

klaudy444
13. aug 2016

@katariang ahoj prosim ta kde su tie velkosklady?alebo nieco take kde sa da dobre a lacno nakupit oblecko kabelky a tak?dakujeeem

katariang
14. aug 2016

@klaudy444 Ahoj. Ja neviem presnú adresu chodím tam už 6 rok po pameti.Myslím že je to Jozef varosi piac albo tak nejako.Je to pri takej veľkej križovatke s MCDonaldom a pumpa ESO je tam ak si dobre pametám. Po pravej strane bol veľký trh a po ľavej veľkosklady.Trhy ale zrušili, no oni sa len presunuli do tej časti s veľkoskladmi. Síce sa nachodíš viac, lebo nie každý predáva na kusy ale stále je dobrý výber a samozrejme aj ceny.My chodíme raz za rok / dva podľa toho koľko nakúpim malej.Teraz ideme po dvoch rokoch, lebo naposledy som malej doniesla toľko vecí, že som doma dokupovala už len sezónne drobnosti. Cenovo aby si mala predstavu meníme cca 200-300 eur a donesieme plný kufor oblečenia. Naposledy sme pre malú nakúpili za nejakú stovku, ale handier som mala za vrece.A o som brala oblečko disney a potom také napodobeniny nike adidas teplákových súprav,o ale ja si nezakladám na originály, lebo dieťaťu je to do škôlky super na zodratie.Nie sú to ani, že napodobeniny skôr druhotriedna výroba s nejakými vadami, napr. lem ti nejde úplne rovno, alebo strih nieje na 100% čo ale pri bežnom nosení nevidieť.
My sme boli stále spokojný, pretoe tu na SK sú detské veci v takých cenách, že mi rozum ide zastať občas a ten výber je neporovnateľný.Aj ja si tam vždy vyberiem za dobrý peniaz čo tu mám problém, pretože mám 45kg aj s topánkami a kúpiť si elegantné nohavice za nejaký normálny peniaz je priam až nadľudský výkon.Muž tiež bez problémov nakúpi, a všetko čo odtiaľ máme naozaj nosíme perieme a drží stále, niektoré veci majú cca 5 rokov a stále vypadajú ako nové.No tí, ktorím vadia čínania a Turci si am asi nevyberú.Mne to neprekáža a máme to ako výlet a príjemne strávený den.

katariang
17. aug 2016

@klaudy444 Tak dávam info)V pondelok sme boli v Pešti na trhoch na tých čínskych.Stále je to super dá sa perfektne nakúpiť.Ako vždy aj teraz sme boli spokojný.
Cenovo stále neporovnateľné s našimi cenami, na malú som nakúpila neskutočne veľa disney oblečenia, takže vrelo odporúčam ísť každému kto má v pláne.

tigra440
27. aug 2016

@katariang ahoj mozem sa spytat kde je to presne v madarsku tieto trhy ? a ci su tam len činske veci na oblecenie alebo tam najdeme aj značkove veci ??? dakujeme 😉