Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odporučte autosedačku 0-36 kg s ISOFIXOM.

Výber autosedačky
sashka1991
24. mar 2020

Ahojte maminky 😊
Viete mi prosím poradiť dobrú autosedačku, ktorá je vhodná od novorodenca so systémom ISOFIX?
Vopred ďakujem 🙂

luciab19
24. mar 2020

Pre novorodenca vajíčko

diidka
24. mar 2020

@sashka1991 sú autosedacky kt sa dajú nastaviť do polohy ako vajíčko. Od 0-36kg
Minule som pozerala video o jednej ale nepametam aká Značka. Ale keby som o takej vedela tak kúpim lebo mne aa to zdá bezpečnejšie v aute. Ale my už máme veľkú slečnu 11m.

nikpa
24. mar 2020

@sashka1991 hlavne žiadna autosedacka ti nevydrží do 36kg. My mame od 9-36kg a uz nikdy by som to nekúpila. Maly ma teraz okolo 15kg, nie je tučný a uz teraz je tam narvany. Neviem si predstaviť, ze ho tam budem dávať do 36kg. Niekde sme to tu uz v inej teme rozoberali a podobne sa vyjadrila aj jedna pani co pracuje s autosedackami.

mimike91
24. mar 2020

@nikpa to by som ani nepovedala. Podľa mňa to zavisí aj od toho, že akú značku si vyberie človek. My máme tiež od 9kg do 36kg a sme spokojný. Malý má 3 roky, má 19kg a je dosť vysoký (100cm) a zmesti sa tam veselo, a ako vidím aj bude😊 my sme boli osobne kúpiť nechceli sme objednať z internetu,a napokon sme sa rozhodli pri značke Britax Römer(neviem presne ktorý typ). Boli tam aj iné sedačky od 9kg do 36kg od iných značkách, ale tie nám buď nepáčili alebo boli oveľa menšie.

@sashka1991 neviem že kedy to budete potrebovať, ale ja by som v tvojom mieste kúpila osobne, aby som to vydela naživo. To je najlepšie keď to človek vidí. Ja keď som kukala na internete, páčilo sa mi úplne ina sedačka, ale keď som to uvidela obchode, veľmi rýchlo som zmenila svoj názor.

jankalukasova
24. mar 2020

@sashka1991 sedacka od 0-36kg nikdy nebude taka bezpecna ako sedacky v jednotlivych kategoriach. Tazko vyhovie novorodencovi a 36kg dietatu. Ked uz, kupila by som protismernu 0-18kg a potom 15-36kg. Sedacka kategorie 0-36kg naozaj nie je dobry napad.

mimike91
24. mar 2020

@sashka1991 ale.suhlasim s babami ze pre novorodenca by som kupila vajičko.

evkao
24. mar 2020

Tu začni písať odpoveď...

Odošli