Odsávačka soplíkov. Aké máte skúsenosti?

winki.w
10. mar 2009

ahojte, chcem kúpiť takú na baterky, doma mám tú na vysávač - je veľmi dobrá, ale potrebujeme niečo na cesty. našla som takúto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=342623 nemáte skúsenosti? či je dosť silná ...

mirka.m
10. mar 2009

ahoj winki, ja skusenost nemam ale chcem sa teba opytat na tu na vysavac, ci to nie je silne a aku znacku mas. ja mam doma taku obycajnu, kde tahas ty. len ja nemam taky silny vcuc ako manzel a malemu musim castejsie odsavat sopliky.

winki.w
autor
10. mar 2009

ta na vysavac je super, je silna ale jemna. tam je taka mala dierka, cez ktoru taha vzduch. nam pri nadche velmi pomohla. odporucam. mam tuto http://www.mojalekaren.sk/nostek-odsavacka-hlie...

rohacka
10. mar 2009

Winki - kym Ti to tu nezamknu 🙂 , lebo taka tema uz je - my ju mame uz 1.5 roka a ja som veeeeelmi spokojna. Ale musela som sa naucit, ako s nou robit, lebo ten navod bol nejaky cudny 😖 . Treba mat do toho kvalitne silne baterky a ten silikonovy nastavec jemne vtlacit do nosteka - vytvorit vacsi podtlak ako iba pri vlozeni. Precitaj si temu vo vybave.

pietra
10. mar 2009

winki, ja som ju kupovala minuly rok prave kvoli cestovaniu. Je dobra, ale treba dat do nej pri kazdom odsavani nove baterky, aby dokazala dobre tahat.

ninimimi
10. mar 2009

Ahojte!
Ja mám doma tiež elektickú no nerobí to žiadne divy, teda mám pocit že to ani nevytiahne nič.No dala som sa zlákať v lekárni na spraj do nošteka a odvtedy už nepoužívame nič iné.Soplíky vytečú a je pohoda.

winki.w
autor
11. mar 2009

my tiez pouzívame aj Libenar kvapky, ale deti sa stale tak zlaknu, ked im to kvapnem a zrejme to potom stecie dole..

basado
11. mar 2009

ja mam doma tak isto odsavačku na vysavač a je perfektna. ono ten tlak reguluje , tak to určite dietatku nemože uškodit. aj som sa pytala svojej deckej.mudr. ešte pred tym ako som si ju chcela kupit. a ona mi povedala že to neuškodí a že je velmi dobra 😵

winki.w
autor
11. mar 2009

ano, na vysavac je dobra, ale mam brat so sebou vysavac ked niekde cestujeme? 🙂 mame pred sebou vikendovy pobyt spojeny s plavanim, bude tam cersveho vzduchu ajajaj, takze potrebujem nieco na cestu..

jerika
11. mar 2009

aj ja som uvazovala na living lab ale mam recenzie ze pokial niesu uplne nabyte baterky tak nezaberie 😒 a ziat to pri cestovani az tak nejde. Mam na vysavac a je super. V aute mame otrivin klasicku 😝

pietra
11. mar 2009

jerika, preco by to neslo? staci kupit dobijatelne baterky. Baterky s nabijackou lahsie zbalis ako vysavac

kala713
11. mar 2009

My máte odsávačku na baterky ale nie je taká dobrá ako tá na vysávač. Na cestovanie však postačí aj tá na baterky. Treba do nej dať vždy nabité baterky a pri čistení jednej dierky nošteka tú druhú zapchať (zatlačiť prstom). Pokiaľ dieťa nemá nádchu alebo nie je choré, myslím že tá na baterky postačí.

jerika
11. mar 2009

pietra jasne da sa ale my cestujeme 2x do tyzdna 2-3 hodiny v kuse a ked sa malemu nahodou spusti soplik tak stojime niekedy aj po 20 min a tahame. Takze my by sme ich potrebovali az az. Preto sme volili tuto odsavacku ale nemam vyhrady, len my sme dost soplav 😝