Oplatí sa nechávať autosedačku v aute?

thera1
22. apr 2009

Zaujímal by Váš názor,či nechávať autosedačku cez noc v aute,keď auto nie je garážované....

danu
22. apr 2009

zalezi od toho kde byvas , aku drahu sedacku tam nechavas, ale zaruku ze ti ju neukradnu nemas nikdy 😉

ulli007
6. aug 2009

ja ju nechávam v aute len ma trápi aby mi nevybledla zo slnka..... 😉

saska.t
6. aug 2009

tiez ju nechavam v aute to by ani neslo stale ju vyberat....

nikollette
6. aug 2009

my tiež nehávame, ale máme dvor...
ale tak nehavame ked ideme do mesta a tam niekde parkujeme, alebo tak... 🙂

jamik
6. aug 2009

Ked sme mali iba jedno dieta, tiez ma to obcas napadlo. Ale teraz ... 😉

mikalove
6. aug 2009

aj my ju máme stále v aute ale máme dvor

k.a.t.k.a.
6. aug 2009

jasne ze nechavam 🙂 si neviem predstavit sa s nou denno-denne naťahovať 😝

laculik
6. aug 2009

nechavame, je to loteria, vykradnu auto aj bez autosedaciek. ale este som nepocula, ze by niekto autosedacku z auta ukradol 😅 .

egyptanka
6. aug 2009

manzel ju da vzdy do kufra auta. Ked vieme, ze na druhy den pojdeme niekam s malou tak sa zoberie do bytum kde sa mala uz zapne a v aute uz len pripevni. Urychli to o nejaku minutku cas,

sirinka
6. aug 2009

nechavam...ale auto je za branou. ked som u nasich, tak aj tak nechavam...

sue
6. aug 2009

Dúfam,že to tu nesleduje nejaký zlodej,ale ja nechávam, vyberala som len vajíčko,toto ťažké 8kg "hovädo" by som neťahala 😅

bihan
6. aug 2009

Ani mi nenapadlo, že by som ju mala po každom použití vyberať 😅 teraz je sedačka v každom aute, tak by bolo fakt blbé, keby si nejaký hlupák len kvôli sedačke vybral práve naše auto.

nikollette
6. aug 2009

Aj podla mna nejaky zlodej nevykradne auto kvoli autosedačke 😅

trixi
6. aug 2009

na mna pozeraju ako na blazna, ked idem na nakupy do Blavy bez maleho, ze si nevylozim sedacku. Vraj sa strasne kradnu a kvoli sedackam sa auta vykradaju. Ja mam auto garazovane, sedacku nevyberam, nechce sa mi. A mam na nu letny potah, takze sa nebojim, ze by mi vybledla od slnka a navyse okna na aute su tienovane, takze to vobec neriesim.

sirinka
6. aug 2009

ja vykladam, ked klara ostava doma s ockom...aby ju mali k dispozicii keby nieco...alebo si poziciam muzove auto... a vzadu mame tmave folie...takze ju vlastne ani nevidno a slnko nema sancu, vozim ju vstrede.

emjee
6. aug 2009

vyberame, lebo 1/ ju mame pozicanu, 2/ nakladame a vykladame z nej maleho doma vnutri
ked sme v meste, davame ju do kufra

vacsiu autosedacku uz asi vyberat nebudeme

bambusko
6. aug 2009

nechavat v aute a dat si na zadne skla zvonku nepriehladne folie 😉