Otočná autosedačka Cybex Sirona - skúsenosti

kimmm1
9. sep 2016

Mamicky mate skusenosti s touto otocnou autosedackou?

bleblu
9. sep 2016

ahoj my mame Cybex Pallas 2-Fix 2015,to nie je otocena, ale s pultom a je super. Ja som otocenu nechcela, lebo by som nevidela dceru co robi v sedacke spredu.

koszi
9. sep 2016

My ju máme a nedám na ňu dopustiť. Je perfektná.

urma
24. jún 2017

Mam cybex Sirona a pre mňa top autosedacka. Mame 2 auta a v každom 2 sedačky, tak sme toho už vystriedali dosť, ale túto moju srdcovku teraz predávam, malý ma 3 roky a dotahuje sa na 18 kg. Bála som sa, že z nej rýchlo vyrastie, lebo nebol nikdy drobec, ale vydržala nám takto fajn. Mam ju aktuálne v bazariku, keby chcete

ebabysvet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
scales
30. júl 2017

chcem sa opytat, ked sa otoci sedacka do smeru jazdy, ci sa tie pasy mozu nadalej pouzivat, alebo je nutne dat pultik, alebo ci by dieta nemohlo mat aj pasy, aj pultik... dost sa bojim, ze ked ho otocim do smeru, tak pultik mu bude tesny, a chcela by som tie pasy vyuzivat aj do smeru jazdy.

urma
30. júl 2017

@scales my sme používali pásy v oboch smeroch. Pultik sa malému nepáčil, ani raz ho nemal.

lilijanka1
18. okt 2017

Dobry deň pozerám že ste mali túto autosedačka.. Môžem sa poradiť.. A dala sa Vám bez problémov otáčať keď ste nemali popraskané pásy.. My ju mame a dosť mi príde ťažká manipulácia.. Tak neviem. Ťažko sa to otáča.. A keď jej dám v sme re jazdy pasy príde mi že jej padajú.. Ďakujem za odpoveď.. Pekný dník jana

urma
18. okt 2017

@lilijanka1 ahoj, otacala sa ok, len ju treba dat do polohy max kolmo, nie do lezu. A tiež musia byť pásy nie pult. Inak nič nepadlo, ale nemali sme ju od národenia

lilijanka1
18. okt 2017

Ďakujem za odpoved
😉