Pasuje vajíčko inej značky na kočík Camarelo?

zzuzanah
8. sep 2014

Ahojte, chceme kúpiť kočík camarelo, ale bez vajíčka, iba dvojkombináciu. Vajíčko do auta by sme chceli nejaké lepšie ako to, čo dávajú ku kočíku. Ale máme dilemu, či to bude na ten kočík pasovať 😕 😕 . Máte niekto kočík camarelo a kupovali ste iné vajíčko? Je s tým problém? ďakujem velmi pekne

d_anica
8. sep 2014

Pokiaľ viem, tak iné nepasuje. My sme mali síce Bexu, ale pasovali len ich autosedačky. Kúpili sme dvojkombináciu a vajíčko Cybex. Nijako mi to nechýbalo, že nemám autosedačku ku kočíku. Do mesta som aj tak brávala nosič.

alicka850
26. sep 2014

Ja som chcela Camarelo bez vajíčka, udajne sa cez adaptery dajú nakliknuť aj sedačky MaxiCosi. Nakoniec sme kupili z druhej ruky Camarelo aj s vajíčkom, takže ďalej som to neriešila. V predajni by ti vedeli povedať

lucikedolls
8. sep 2017

Ahojte, ak mate skusenosti dajte prosím vediet. Pozerala som na internete ale len vajičko Camarelo mi nenaslo... Potrebujem tie adaptery alebo viem kupit nejake čo bude pasovat? dakujem

terezkav88
27. dec 2017

Ahojte, ja mam kocik Camarelo a pouzivam k nemu vajicko od Cybexu. Stacilo mi dokupit k nemu adaptery a vdaka nim si viem nakliknut to vajicko na kocik 🙂

adiqua
6. mar 2018

@terezkav88 môžem Vás poprosiť foto adapterov? Ďakujem

terezkav88
7. mar 2018

Jasne, toto sú oni