Polohovateľná autosedačka 15 až 36kg

vanessm
18. mar 2012

Poraďte prosím, ktorú autosedačku máte a či je polohovateľná. Bola som rozhodnutá pre Cybex Solution, ale tá bez isofixu nie je polohovateľná vôbec, tak uvažujem o Maxi Cosi Rodi X2, len neviem, či je polohovateľná.

katren
18. mar 2012

@vanessm staci vyuzit uja Googla a hned vies info.....

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=271...
Oproti původní autosedačce Rodi XP je tato autosedačka bez polohovací základny - takze sa polohovat neda

anjelicek26
18. mar 2012

@vanessm - my mame cybex solution x fix a to polohovanie chrbatika je fajn, ale aj tak jej hlava pada, ze by to nejako zachranovalo sa zasa povedat neda, taky sklon to zasa nenarobi.

lili777
18. mar 2012

@vanessm My sme kúpili synovi Kiddy cruiserfix pro. Aj ja som trvala na isofixe, ale potom sa tá sedačka nedá dobre vypolohovať. Lebo ten isofix je dosť krátky. Polohovanie - rozumej tomu tak, že sedadlo sedačky akoby oddiališ a opierka sa dá nakloniť. Pri tejto kategórii asi viac čakať nemôžeš. dá sa nastavovať super do šírky aj výšky - až pre 10-12 ročné deti.

vanessm
autor
19. mar 2012

@anjelicek26
@lili777 Ďakujem za radu asi sa rozhodnem pre ten cybex.

bmmz
8. máj 2012

@vanessm no ako kupili ste ja sa rozhodujem kupit Cybex Solution X2-fix 2012 vraj da polohovat tak 10cm povytiahnut

babymarket_sk
8. máj 2012

@vanessm
Skúste sa pozrieť aj na Romer...aj tam je možné vytvoriť sklon...

vanessm
autor
8. máj 2012

@bmmz Tak kúpili sme nakoniec maxi cosi rodi a som veľmi spokojná, polohovať sa síce vraj nedá, ale malá mi tam prvákrát spala 2 hodiny a to tak, že posuniem celú sedačku trochu dopredu a operadlo sa mi nalopí asi tak ak nie aj viac ako keď sme mali maxi cosi priori polohovateľnú, zdarma sme dostali aj podpierku pod nohy, tak parááda

simsalabim
31. máj 2012

@bmmz my mame tuto sedacku a naozaj sa da cca 10cm povytiahnut sedadadlo od opierky. A este sa da aj polohovat hlavicka (mierne, asi 5cm to ide do zadu). Lepsie, ako nic, ale necakaj taky zazrak, ako maju sedacky do 18kg. Celkove som vsak s touto sedackou velmi spokojna, kupila by som ju opat, pomoze aj ten kusocek polohovania (starsia dcera mala iba nepolohovatelnu a toto je naozaj lepsie).

bmmz
6. jún 2012

@simsalabim aj my ju uz asi mesiac mame a celkom spokojnost

petruci6
3. feb 2013

ahojte,nasla som 2 autosedacky,kt sa mi pozdavaju,len neviem,kt z nich vybrat,mate s nimi skusenost? jedna je Casualplay Protector fix a druha Romer kidfix sict

kikina84
3. feb 2013

ja mam tuto..a je na predaj ak by si mala zaujem 🙂 .polohovatelna,v zaruke
http://www.nasdomov.sk/autosedacka-carrera-rebe...

yennn
18. okt 2013

@babymarket_sk dobrý deň, chcem sa spýtať, máme záujem o romer kidfix , je trošku drahšia no chceme investovať do bezpečnosti. Čo ma ale trošku matie, táto sedačka sa nenachádza v bezpečnostných testoch, aspoň ja som nenašla...

babymarket_sk
29. okt 2013

@yennn
http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersich...

Kidfix patrí k top nielen v bezpečnosti, ale aj k tým najpohodlnejším pre dieťa.