Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Polohovateľná autosedačka pre štvorročné dieťa

lienka434
25. aug 2014

Potrebujeme pre 4r.dcerku,kt.je celkom dost vysoka a vacsia.Momen.ma Babypoint NewBuddy Fénix cize 9-25kg lenze my potrebujeme uz asi do 36kg hlavne polohovatelnu lebo cestujeme velke trasy.Dakujem za nazvy a referencie:

elienka
25. aug 2014

@lienka434 taká veľká už nie je polohovateľná žiadna, lebo dieťa sa zapína už bežnými pásmi v aute a tam ak by bolo v polohe ležmo, tak je riziko, že by sa podšmyklo pod tie pásy. ja mám cybex solution x2 fix a som veľmi spokojná, má polohovanie hlavy, takže hlava nepadá dopredu (odskúšané na obyč. sedačke, kde bola stále "obesená" keď zaspala a odskúšané na tejto novej - ešte jej hlava dopredu nepadla)

cicimotinka
25. aug 2014

Monza je polohovateľná, my ju máme a spokojnosť je dosť dobrá... http://shop.babetkovo.sk/index.php/autosedacky-...

katrinka8
25. aug 2014

My mame Maxi Cosi Rodifix - je polohovatelna, ale len trosku v porovnani s tymi s 5-bodovymi pasmi, myslim, ze len o 1 polohu. Prave preto, co pise @elienka.

alexanotbad
26. aug 2014

@lienka434 ahoj. ak mate take auto, ktore ma sklopitelne zadne sedacky, tak Ti staci hocijaka. je to super. tiez jazdime dlhe trasy, mame Rodifix od Maxi Cosi, ale velmi sklopitelna sama o sebe nie je. Je to nafigu pre tieto vacsie deti. :(

alexanotbad
26. aug 2014

@cicimotinka lenze to nie je kategoria III. autosedaciek. Ak je dietatko vacsie a vyssie, tak sa tam nezmesti.

cicimotinka
26. aug 2014

@alexanotbad ja síce neviem, čo je to kategória III. ale malý má 5 a v pohode sa tam zmestí... zakladateľka témy sa pýtala na sedačku do 36kg pre 4 ročné dieťa... v tom nevidím problém, prečo by sa tam nemala zmestiť

alexanotbad
26. aug 2014

@cicimotinka existuje oficialna kategorizacia detskych sedaciek - I.,II.,III podla hmotnosti, veku, resp. vymysleli uz aj kategoriu 0plus.
ale prepac, moja chyba, ja som si predtym nevsimla, ze ta sedacka, co mate vy, je az do 36kg. to je super, lebo su ovela lepsie polohovatelne. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli