Poraďte autosedačku otočnú o 360°C

nela01
8. jan 2022

Ahojte chcela by som sa spýtať či mi viete poradiť ohľadne autosedačky otočnej o 360°C.Máme kúpenú autosedačku rok, no zistila som že mi nevyhovuje.Schválne sme kúpili do 36kg že nech nemeníme nonstop.Syn má 13,5kg zle sa mi do nej dáva je mi ťažký ho pretáčat.Preto sa chcem opýtať či je taká otočná autosedačka do viac kg a akú by ste mi odporučili.Ďakujem

deedol
8. jan 2022

britax dualfix pozri.

nela01
autor
8. jan 2022

@deedol dakujem pekne za typ pozriem 🙂

anne_mary2
8. jan 2022

@nela01 otocne su ale ku vsetkym treba nejaku bazu isofix - ta sa otaca do dveri, a potom podla velkosti dietata…
tieto systemy maju skoro vsetky “lepsie” znacky- cybex, maxi cosi, romer..

princess59
8. jan 2022

@nela01 kukni na FB skupinu detí v aute, perfektne poradia aj podľa auta, veku a váhy dieťaťa a teda hlavne rozpočtu. Ja mám vyhliadnutú joie i spin grow ale teda ešte bude malá dostať dlho vo vajíčku.

evkao
8. jan 2022

@nela01
ak napises vek dietata, vahu, vysku, skor sa bude dat poradit - kupovat sedacku do 36kg je blbost, jednak do 36kg nevydrzi (sedacky maju aj nejaku zivotnost, opotrebovanie plastov, ani dietatu uz pri vyssej vahe/vyske nebude dobre sediet), tieto sedacky dopadaju v testoch dost zle (vahove rozpatie ide na ukor bezpecia), a maloktora z nich dokaze vyrovnat sklon sedadiel, ak nemate v aute uplne rovne sedadla

zulazu
9. jan 2022

@nela01 ja uvažujem nad Graco turn2me...

elis248
9. jan 2022

Ja mám otočnú sedačku Zopa Voyager. Pôvodne som chcela Britax dualfix, ale pri skúšaní v predajni v nej synček nevedel obsedieť a celkovo mu bolo to vajíčko príliš tesné. Vyskúšali sme Zopa a tam sa mu sedelo lepšie a aj to vajíčko je o čosi väčšie.
Chcela som Britax kvôli tomu že je otestovaný a tak, ale čo narobím keď do toho syn nepasuje. Ale Zopa používame už 1,5 roka a je celkom v pohode. Niekedy mama mieni a dieťa mení.

michala11111
21. júl 2022

@nela01 my máme joie spin 360 a Max. Spokojnost