Poraďte autosedačku pre 9kg chlapčeka

deina
30. júl 2008

Nas maly ma sice len 6.5 mesiaca, ale uz takmer 9 kil a len-len sa zmesti do vajicka. Pozerala som rozne sedacky, kategorie 0-18kg (Concord) alebo 9-18kg (Romer, Maxi Cosi, Concord), ale akosi sa v nich nedokazem vyznat. Celkom sa mi paci Romer 9-18kg - takato: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... Na co je potrebne pozerat pri vybere autosedacky? A akou ste boli spokojne?

kobyliacik
27. nov 2008

alusha: nj, aj ja si myslim🙂 a aku si objednala?

alusha
27. nov 2008

my sme sa rozhodovali medzi babypoint zenith a unibaby, ale predajca mi povedal, ze su uplne rovnake, len vyrobca je rozdielny, tak sme objednali unibaby, ma ju zopar znamych a su spokojni, je to tato http://www.ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

miriamkac
27. nov 2008

kobyliacik mudre rozhodnutie 😉 presne to som chcela svojim prispevkom napisat 😝 . Zelam vela stastnych kilometrov....

ella1
27. nov 2008

kobyliacik-my sme takúto sedačku kupovali, ked mala naša 5 rokov.ona je drobnejšia, tak skôr sme mali tú od 9-18.tá má vlastné pásy.tie väčšie už nie.
v tých máš potom také uchytky alebo ako by som to nazvala, cez ktoré prevlečieš pás od auta, takže ten pás drží sedačku aj dieťa. a v predajniach sa väčšinou dajú vyskúšať,majú tam akože sedačky od auta, na ktoré si dáš vybranú autosedačku a môžeš vyskúšať.ja som s našou spokojná,hlavne, že sedadlo je mäkučké... 😉

macka23
16. jún 2009

Ahojte,
som to tu prestudovala co je tu popisane.
Nevieme si totiz rady. Nas maly ma 5 mesiacov a takmer 9kg a 70cm, niekedy mam pocit ze vo vajicku je uz strasne "narvany" a jedine nase stastie je, ze je uz leto a nemusim ho nijako specialne naobliekat.
Mame vajicko PP primi viago,ktora je sice do 13kg, ale uz teraz mu pomaly vytrcaju nozicky, ked vsak kupime vacsiu, jednu z tych 9-18kg neviem ci este nebude skoro na jazdu v smere jazdy 🙄
Budem rada ked poradite ake mate skusenosti a aku kupit.
Vdaka.

dosa
16. jún 2009

macka - nozicky vytrcat mozu, nesmie trcat hlava! a keby uz naozaj trcala hlava a rozhodla si sa pre vacsiu sedacku, skus zvazit radsej od 0-18 - tie sa daju osadit aj v protismere. take male babatko este nema taky pevny krk, aby mohlo jazdit v smere jazdy 😉