Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte bezpečnú autosedačku pre 4 mesačného syna

evulienka22
18. sep 2012

Mozete mi poradit? Vase skusenosti

soldi
18. sep 2012

@evulienka22 vajicko, alebo kategoriu 0-18. skus viac specifikovat. 🙂

katren
18. sep 2012

@evulienka22 doteraz si zaidnu nepouzivala???? 😕

evulienka22
autor
18. sep 2012

@katren mam od svagrinej Recaro, ale cestujeme do Nemecka a maly by tam bol skrceny, doteraz som ho vozila vo vanicke kocik Peg perego ten je certifikovany mame k tomu pasy aj zvnutra aj zvonka, ale uz je dlhy a je mu mala, tak hladam nieco na 7 hodinove cesty...

evulienka22
autor
18. sep 2012

@soldi hladam nieco na dlhe cesty do Nemecka pendlujeme raz za mesiac

majenkav
18. sep 2012

My sme mali vajicko - casual prima easy,je to polohovatelne vajicko,da sa dat skoro az do uplneho lahu.Ja nan nedam dopustit.Nasa mala v nom spala v lahu,nekrcila sa,ako deti v inych vajickach.Super vec-to polohovanie.

majenkav
18. sep 2012

evulienka22,skus kunkut do mojho bazara,mam tam fotky,ako vyzera,len aby si videla.

katy1979
18. sep 2012

vo vasom veku by som uz do vajicka nesla teda ak ho nepotrebujes vyberat aj s autosedackou a naklikavat na kocik. Skor kategoria 0-18kg.

vajicka casul su sice fajn len v ramci bezpecnosti by mali byt v polohe sedu pri ceste autom a nie v polohe lahu.

soldi
18. sep 2012

@evulienka22 odporucam v tom pripade kategoriu 0-18- vydrzi dlhsie, kedze je do 18 kil. do 13 kil sa instaluje v protismere od 13 kil v smere jazdy. na trhu su len dve polohovatelne a to je britax romer http://www.babymarket.sk/sk/4761/1402/romer-bri... a concord ultimax s isofixom aj bez http://www.babymarket.sk/sk/5689/1402/concord-a...

teda, mozno ich je viac, ale tieto maju aj dobre bezpecnostne testy. ta britax dopadla o cosi lepsie nez concord bez isofixu. ja mam tu concord a ocenujem ju hlavne v tom, ze sa velmi lahko instaluje (stale pisem o tej bez iso 🙂 ) kedze ju casto prehadzujem. je siroka a pohodlna, maleho v nej vozim tiez od styroch mesiacov, kedze mu vtedy uz vsetky vajicka boli male.

majenkav
18. sep 2012

@katy1979 casual prima easy nemoze byt v lahu pocas jazdy?To prvykrat pocujem 🙂 Mozno mate pravdu ok.My sme stale jazdili v lahu,lebo mala krasne spala.Ale uz ma 10 mes.a uz sme kupili autosedacku Romer od 9-18kg,lebo uz sa privelmi mrvi ,chce jednoducho vidiet,otaca sa na sofera a tak.Cas na zmenu 🙂
Evulienka 22 ja byt tebou,tak tiez radsej vezmem nejaku sedacku uz do 18 kg. Je to tak jednoduchsie.

evulienka22
autor
18. sep 2012

@majenkav dakujem pekne ako si najdem tvoj bazar?

evulienka22
autor
18. sep 2012

@soldi dakujem vyzeraju bezpecne, daju sa objednat len cez internet?

modrofuzik11
18. sep 2012

maxi cosi. boli sme s nou velmi spokojni. myslim, ze vyhrala aj nejake bezpecnostne testy.

soldi
18. sep 2012

@evulienka22 v adac testoch bola ta britax romer vybrana ako najbezpecnejsia. a jasne, ze sa da objednat aj cez net, vsak na to som davala ten link 🙂

inak neodporucam kupovat pouzivane autosedacky ani autosedacky z vykladu, ci starsich kolekcii.
plast starne, takze uz 3rocna autosedacka je podstatne menej bezpecna nez nova. po piatich rokoch by sa uz pouzivat nemala, uz neochrani, plast skrehne.
plus este plati, ze pokial autosedacka padne na zem z vysky viac ako jeden meter, tak uz tiez nie je vhodne ju pouzivat, takisto ako aj po naraze autom. aj ked na nej nemusi byt nic vidno.

majenkav
18. sep 2012

@evulienka22 klikni na moje meno a v mojom profile kliknes na "inzeraty". Ale kedze uz mas 4-mesacneho synceka,tiez byt tebou,tak volim uz autosedacku do 18kg,aby si potom nemusela tak skoro menit. Autosedacky romer su fajn,ja by som brala tuto volbu. Vsetky sa daju objednat cez internet,ak nemas moznost kupit v obchode.Kazdopadne cez net je to lacnejsie.

evulienka22
autor
18. sep 2012

@soldi
@majenkav 🙂 dakujem idem objednat,

majenkav
18. sep 2012

@evulienka22 to je rychlost 🙂) Pre ktoru si sa rozhodla? Uplne najlepsie by bolo ist do obchodu s autosedackami-ak mas kde a odskusat si tu,ktoru si chces objednat.Skusit tam posadit dieta a uvidis,ci sa mu tam bude pacit,alebo nie.Ja som takto skusala autosedacku cybex-su naj. a vyhrali aj testy.Ale ked som tam posadila dceru a strcila jej pod nos ten pultik,tak som hned vedela,ze tadeto cesta nejde...absolutne nam nevyhovovala.

soldi
18. sep 2012

@evulienka22 a vyber nejaku peknu farbu! 😀 tu britax maju aj v takej kravickovej 🙂 http://www.babymarket.sk/sk/4762/1402/romer-bri...

soldi
18. sep 2012

@majenkav tie s pultikom treba skusat, ale na tych bez nie je co pokazit 😀

majenkav
18. sep 2012

@soldi mas pravdu 😉

majenkav
18. sep 2012

@soldi kravickova je super,ale potah je teply,tak aby sa tam maly v lete nepotil 😵

majenkav
18. sep 2012

@evulienka22 mne sa najviac paci tato,je to uuuzasna farba,nie len pre chlapca 😉 http://www.ricobaby.sk/autosedacky-0-18-kg/659-...

soldi
18. sep 2012

@majenkav aha, vidis, na to som zabudla. ale moj maly sa v lete potil vo vsetkom 😀
ta tyrkysova je tiez krasna 🙂

mne sa ale dizajnovo aj prevedenim ovela viac paci ta concord, co mam 🙂 hlavne tou lahkou instalaciou. ale tie romerky si ludia vela chvalia 🙂

concordy maju tiez pekne farby http://www.google.sk/imgres?um=1&hl=en&rls=com....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli