Poraďte dobrú autosedačku pre 4 ročné dieťa od 15 kg

duracelko
18. apr 2012

Poradte mi prosim dobrú autosedačku pre 4-ročné dieťa, od 15 kg do 36kg. My sme doteraz používali len značku Romer (mali sme vajičko baby safe s isofixom, romer king plus) a nepáči sa mi manipulácia s pásmi, ani možnosť nastavovania - aj ked muž vraví že vyhrávajú v testoch ...

babymarket_sk
19. apr 2012

Prikláňam sa k manželovmu názoru a odporúčam Romer KIDFIX.

anjelicek26
19. apr 2012

@duracelko - saska ma cybex solution x fix a je aj polohovatelny chrbatik. V testoch vyhrava prave cybex, uz dva roky nie romer v tejto kategorii. Hlavne ochrana proti bocnemu narazu a nastavitelnost chrbtovej, hlavovej opierky je pri cybex velke plus.

http://www.amazon.de/Cybex-50020007-Solution-X-...

tuto mame, kuk obrazky polohovatelnosti

katus83
19. apr 2012

ahoj, my sme pred 2 týždňami kúpili synovi autosedačku Romer Kidfix. Nebola síce najlacnejšia, ale malý sa v nej cíti dobre a v bezpečnostných testoch dopadla výborne.

vanessm
19. apr 2012

@duracelko Ja odporúčam Maxi cosi rodi, stála 105,- a je perfektná. Hľadala som aby sa dala polohovať a všade mi hovorili, že tieto veľké sa nedajú polohovať. Tak som sa zmierila s tým, že dobre ale keď prišla tak som bola nadšená, lebo polohovať sa dá, teda tak, že jej ju odsuniem od operadla a operadlo vtedy nakloním do polohy akej chcem a malá v nej spi dlhšie ako v tej predošlej polohovateľnej ( maxi cosi priori).

adulik23
19. apr 2012

@duracelko v jednom aute mame romer kidfix a v druhom cybex solution x-fix. 🙂 obidve su super.
ked kupis isofixovu, tak manipulacia s pasmi je lahka. 🙂

to co popisuje @vanessm sa da polohovat aj na tychto, ale samozrejme nemozu byt uchytene na isofixovych kotvach a tym padom by tam sedacky lietali.

duracelko
autor
19. apr 2012

@adulik23 diky aj muž chce kupit tu romer kidfix máme možnosť kupit od predajcu aut - lacnejšie. ale čítala som aj o tej cybex myslela som si ze je lepšia. ... ale ked vraviš ze nevidiš rozdiel diky za radu 🙂

duracelko
autor
19. apr 2012

@katus83 aj my rozmyslame kupit tuto s isofixom 🙂

katren
19. apr 2012

@duracelko my tiez ideme kupovat novu a jednoznacne Romer Kidfix Sict.... 😉
teraz ma Romer Duo a sme s nou velmi spokojni, no Michal by uz potreboval vacsiu, tak Dominicka dostane novu 😉

hoogy
19. apr 2012

@duracelko mame tiez tu co ma @anjelicek26. velka spokojnost. a momentalne su bud s romer na rovnako v testoch dokonca niektorych aj troska lepsie. co je problem na slovensku som nenasla miesto kde by sme ju videli na zivo.

babulina
19. apr 2012

my mame cybex freefix, je to isofixova, sme s nou nadmieru spokojni, aj malemu drobcovi sme uz kupili do rezervy presne taku istu ako ma jeho sestra len inu farbu

katren
19. apr 2012

@duracelko a este som zabudla, my potrebujeme s aj bez isofixu /jedno auto s a druhe bez/, takze tieto Romer-ky nam naramne vyhovuju 😉

duracelko
autor
19. apr 2012

@adulik23 mne sa páči ta cybex a mm romer kidfix. takže sa musime rozhodnut. náš malý zdedi po bianke king plus kupili sme len modrý letný poťah (lebo máme ruzovo-riflovu farbu)🙂 a dcerke ideme kupit uz vacsiu bude mat 4 roky v máji a len teraz ma necelých 15 kg 🙂

zazalienka
19. apr 2012

my máme tiež tú Cybex s isofixom
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3156...

je úplne super..

duracelko
autor
19. apr 2012

@anjelicek26
@katren
@hoogy
@katus83 dakujem za info a názory 🙂

raduska19
17. nov 2012

@katus83 ake testy? kde najdem tie testy?Lebo romer nikde nevidim