Potrebujem deku do autosedačky?

mia_ko
15. okt 2012

Ahojte, budem potrebovať aj deku do autosedačky alebo je to zbytočnosť? Ďakujem

katren
15. okt 2012

kup si toto a deku riesit nemusis....
http://shop.babetkovo.sk/index.php/spanielske-d...

lejlla
15. okt 2012

Ja pouzivam zavinovacku emitex do vajicka.je to original na ten ucel...

endycko
15. okt 2012

aj ja mam zavinovacku emitex - zimnu a je to perfektna vec

tehulka2011
15. okt 2012

podla mna sa Ti na zimu hodi 🙂

cerez
16. okt 2012

Ja som dostala hrubú zavinovačku do autosedačky a nešla som si ju vynachváliť. Syn má rok a ešte ju momentálne používam v športovom kočíku.

stanislavao
16. okt 2012

samozrejme ze do autosedacky budete nieco potrebovat. ved predsa dieta nemoze byt len tak. my sme mali tiez fleesovu zavinovacku Emitex, presne ako pisala a poslala link katren. su aj fusaky do autosedacky. dnes je uz vyber velmi siroky.

jaja_mravcek
16. okt 2012

Ja som kupovala tenkú deku do autosedačky, lebo som mala termín 30.8., no malá sa narodila v septembri a náhle sa ochladilo, tak sme ju skoro vôbec nevyužili ( teraz je predávam). Potom som kupovala fusak, a ten sa hodí do autosedačky, aj do športového kočíka a ten je super. Využili sme ho maximálne!!!

bubelko
16. okt 2012

podla mna nepotrebujes, pretoze v aute aj tak budes kurit. kym sa vyhreje, staci mat babatko zakryte normalnou dekou a ked uz bude teplo, tak len deku das dole. ak ju budes mat v zavinovacke ci fusaku, tak potom pri vykurenom aute zbytocne budes babatko prehrievat. a ak aj budes autosedacku prenasat - staci prikryt na tu chvilku poriadne dekou a vacsina ma striesky, tak ju zatiahnut, aby nefukalo.
mladsi je decembrovy a v pohode sme takto prezili vsetko nakladanie, vykladanie a prekladanie autosedacky 😉

adulienka017
16. okt 2012

ja riešim v posledných dňoch presne ten istý problém a neviem sa rozhodnúť či kupovať do autosedačky niečo alebo postačí obyčajná deka na zakrytie, keďže bábo čakáme v decembri. len ja rozmýšľam nad fusakom, ktorý som našla na nete za rozumnú cenu a nie zavinovacou dekou. tak by som chcela poprosiť o radu skúsenejšie mamičky, či sa oplatí do toho investovať alebo to budú zbytočne vyhodené peniažky????

rora
16. okt 2012

ja som mala, taku tu zavinovacku od emitexu do autosedacky, aj ked sa v aute sice kuri, ale nez som vysla z domu,cez chladne nevykurovane schodisko, do zaparkovaneho auta a nasledne nez sa v studenom (podotykam ze v januari ked su -20tky) aute rozkurilo, trval cely proces aj 10-15minut. ja som za nu dala asi 23€ za novu z obchodu, z bazaru sa daju kupit aj lacnejsie, pre mna to vyhodeny peniaz nebol, pouzivala som ju od septembra az do marca. klasicka deka mi nepomohla lebo aj ked som ju akokolvek zasunula vzdy mi vypadavala nakoniec z vajicka. a ja som vajicko pouzivala denno denne kedze som vela jazdila aj v zime do mesta (sme z dediny)... mala som aj nanoznik na vajicko ale ten mi bol na prd uz po mesiaci, bol hrozne malicky... takze moj nazor - URCITE KUPIT 🙂

simca06022011
16. okt 2012

Tu zavinovacku vies pouzit aj do kocika a pod, takze ja by som si ju na zimu kupila. Nemala som ju, lebo sme sa narodili vo februari a nam to nebolo treba, kedze aj tak velmi autom nechodim. Vo vajicku sme nebyvali skoro vobec. Deka na zakrytie je o nicom, nam to mala hned skopala dole, pri jazde sa to moze hocikedy suchnut prec... a treba si uvedomit, ze su tam tie pasy, takze pod babatko velmi deku nepostrkas.A druha vec, fusak do auta... nebude v tom velmi teplo? Fusak skor ak budete s vajickom chodit po vonku (cize si ho date na kocik). Ja by som bola za zavinovaciu deku do autosedacky (december-marec podla mna vydrzi) a pri prenose po vonku mozno niecim este zakryt, pripadne "nanoznik" na autosedacku (ak ho ma, casual ho mal)
Mozes si pozriet nieco v bazariku ak nechces kupovat nove.

katussamus
16. okt 2012

ja mám syna narodeného v januáry a nekupovala som deku, mala som fusák ktorý bol aj do autosedačky, ale ani raz sme ho nevyužili do autosedačky , používali sme deku a keď bolo v aute vykúrené tak sme len odokryli, tak ako písala bubelko bábo sa podľa mňa prehreje a keď vyjdeš s autosedačkou von tak to podľa mňa nerobí dobrotu 😒

monda17
16. okt 2012

nie, oblečené dieťa prikryješ 🙂

filipb
16. okt 2012

Deky do autosedačky máme 3 jednu letnú, jednú takú prechodnú a jednu zimnú. A rozhodne odporúčam. Ale nie takú klasickú ale takú ako zavinovačka, čo má bábätko oblečenú zn. Emitex. Takú na nôžky a ručičky vonku. Používame to aj na bežné nosenie do kočíka. Je to oveľa lepšie ako deka. Ak by bolo bábätku teplo, tak sa rozopne, je to na suchý zips. A auto sa ti tiež hneď nevykúri v zime.

sakura77
16. okt 2012

urcite si kup,ta emitex s nozickami je perfektna,my sme ju nosili aj normalne v kociku miesto fusaka 🙂 ako dala katren hned ten prvy link,je ozaj super 🙂

salma22
16. okt 2012

je to podla maminky ako ktora si dieta oblieka je to len na tvojom pocite ale ak tohto roku budu zimy take iste ako boli v lani tak ano treba tu deku do sedacky ....staci ti aj fusako-deka aby si to dlhsie vynosila teda podla mna a nieje to financne narocne niektore sa daju kupit uz aj s otvormi na traky...podla mna je to lepsie ako fusak do autodecky ktory nevyuzijes dlhsie ako len na tu danu velkost

ikke
16. okt 2012

zalezi aj od toho, ako planujes autosedacku pouzivat. ak vylucne na prevoz autom a prenesenie z a do auta, tak nepotrebujes. no ak mas kocik, kde sa na podvozok da sedacka nakliknut a tak napriklad vybehnut z auta do obchodu, k lekarovi, na urad, tak sa ti zide, lebo budes chodit aj po ulici v zime a na to uz obycajna deka nie je moc vhodna

hori
16. okt 2012

mladsiu dcerku mam novembrovu a ziadnu deku som nepotrebovala... v autosedacke bola oblecena v takom stredne hrubom overale, na prenos do auta som davala nanoznik - ten je ku kazdej autosedacke - len aby nefukalo, kratky pocit zozimenia babu neskodi... emitex som doma mala a predala som ho dvakrat pouzity, je to flisak, mala v nom bola strasne spotena a v autosedacke sa mi vselijako krcil.

kiakocikovsvet
20. okt 2012

skúste si pozrieť fusak do autosedačky z materialu polaris, ten tam upnete pomocou bezpečnostný pásov a poslúži Vám aj vo vaničke

20tanicka20t
13. okt 2016

Ja som tiez kupila zavinovacku s nohami emitex. ..a to hlavne preto ze sa mi moja mala...vzdy ked mala deku odkopala...a do auta je lepsia lebo nieje taka hruba ako fusak...