Používa niekto Casualplay Playmoon ako autosedačku?

pindula
14. júl 2008

Baby, pls. mate niekto skusenosti s touto vanickou ako autosedackou? ako sa prosim vas pripevnuje v aute? dietatko je aj v ramci korbicky nejak priputane? je to bezpecne?

tilly
14. júl 2008

najbezpečnejšie máš klasické vajíčko 😉
1. maxi cosi cabrio
2. romer baby safe
3. chiccoXT-plus

to je podľa stiftung warentest test magazínu 😉

pindula
autor
14. júl 2008

tilly...no jo...vajicko mame...ale nam ide o to, ze by sme nasho prcka radi zobrali do chorvatska a myslime si, ze by tu cestu vo vajicku neprezil 😖

zuz11
14. júl 2008

no tak na taku cestu by som urcite dieta dala do vajicka a radcej castejsie zastavovala na dlhsie a vyberala ho von ale urcite nie kocik, inak taka tema tu uz je ale nie presne o tomto ale vseobecne 🤐
Bábätko do auta - v autosedačke či hlbokej vaničke ? https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

pindula
autor
14. júl 2008

zuzi...ale tato vanicka je prisposobena na priputanie do auta...teda...aspon sa mi tak javi.... 😉 ...no neviem...mozno ho zase supneme babke, ale to mi asi uplne roztrhne srdce ☹ 😢

zuz11
14. júl 2008

pindula, ja viem aj v tej teme sa bavia o takych, ale podla mna to tak ci tak nie je bezpecne...... najbezpecnejsie je vajicko ( to je spravne aj otocene a aj uistene 😉 a este naj usper su izofixi ( my mame na oboch autosedackach)
a na dovcu bez dietatka by som nesla 🤐 a aj maxik sa mi zda dost maly na dlhsie odlucenie 🤐 ja by som tak riesila dovcu letecky neakym 2 hodinovyml letom.... 😉

pindula
autor
14. júl 2008

zuzi...prave preto chceme ist s maxom....no uvidime...mozno si dovtedy zvykne....ja sa len bojim, ze bude stale plakat a ochorie mi...nemyslim nadchu alebo tak...ale ze na nervicky mi ochorie.... ☹ ....a chorvatsko uz mame zaplatene...takze ten let niekam inam nehrozi...okrem toho sa mi pre take male babo let zda rovnako nebezpecny.... 😖

zuz11
14. júl 2008

pindi, podla mna let je ok, ja ked som lietala do kanady stale s nami vacsinou sli aj male babetka do pol roka 😉 dokonca aj ked sme boli pred 2 rokmi v Tunise bolo tam kopec babetiek z nemecka a pohoda, podla mna kratky let je uplne v poho ( teda ak je dieta zdrave a nema zavazny zdravotny problem) ja by som sa ani teraz z hankou do chorvatska nevybrala 🤐 uf ta cesta.. radcej na 2 ay 3 hodinky do lietadla.. sla som aj ako tehu a bolo to v poho.... teda ak nelietas ako letuska tak je to podl amna ok..... a chodte na noc to Ti urcite Maxim prespi 😉

sivocka
14. júl 2008

pindula, ja som pouzivala playmoon miesto skrupinky v aute. Pripevnis ho s kazdej strany pasom a vo vnutri miminko este aj tym pruhom na suchy zips cez hrudnicek.... Podla mna je to bezpecnejsie ako vo vajicku, uz len kvoli tomu, ze tam moze lezat rovno, predsa v tom vajicku sa hlavicka hybe do stran,dopredu....ale caka vas dlha cesta...ja som sa prave kvoli dlhemu cestovaniu vzdala tento rok zahranicnej dovolenky....ved aj o rok zasa bude leto... 😉 ...drzim palce, aby ste to v pohode zvladli

martina646
14. apr 2012

Obnovujem tuto starsiu temu, lebo mam presne takuto otazku.
Je ten popruh okolo bruska na suchy zips dostatocne bezpecny? Mame aj vajicko, ale na prevoz z porodnice a na prve navstevy u lekara, kedy je este babatku uplne malinke a je mu lepsie v perinke, sa mi viac pozdava prave autovanicka, ked moze lezat s rovnym chrabatikom.