Poznáte vhodnú autosedačku na dlhú cestu pre 3ročného?

kamilecka
15. feb 2010

AHojte

kedze ideme kupovat novu autosedacku nasmu 15 kg syncekovi a uz pocitame aj s tym ze v lete pojdeme autom niekde na dovolenku do zahranicia,tak zhanam niejake dobre info, cenne rady aka autosedacka je vhodna pre taketo starsie dietatko ( 3 roky ). Co pozeram,vacsinou sa tieto autosedacky uz nedaju vyklopit do mierneho lahu.

renabr
15. feb 2010

maxi cosi rodi xr, táto sa dá polohovať, my sme ju kúpili práve kvoli tomu, okrem iného samozrejme, ako je bezpečnosť atd...vela cestujeme, v lete do chorvátska, talianska a malá v nej vydrží normálne v pohode celu cestu, pre nás najlepšia autosedačka 🙂

renabr
15. feb 2010

a malá je v nej od 2,5 roku a este v nej aj dlho bude, teraz má 5 rokov

kamilecka
autor
15. feb 2010

Dakujem za odpoved, ako sa da polohovat,nenasla som ziadne ukazky ......

kamilecka
autor
17. feb 2010

Co som nasla video na youtube tak to polohovanie vyzera ze len hlava sa dava do zaklonu ........ alebo ako to je?

lauraa
18. feb 2010

Kamilecka sedacky pre starsie deti uz sa nedaju tak vyklopit do lahu,len trochu posunut,teda prave pozeram aj ja nejaku(vyskusala som vsetko co bolo v obchode ) a nakolko vela cestujeme hladala som nieco pohodlne, bezpecne ,...... 😉 Dlho bol mojim favritom maxi cosi rodi ale nema isofix a tak sme sa rozhodli pre Römer kidfix.....posunut sa da ,ale inym principom ako maxi ale to je minimalne..... najlepsie ak sa vyberies do obchodu spolu s dietatkom a vyskusas... V niektorych obchodoch maju uz sedacku z auta s pasom takze ti hned ukazu ako sa da sedacka priputat a posadis tam dieta a posudis sama.... 😉 vela stastia pri vybere.....

renabr
18. feb 2010

kamilecka, podsedák sa dá vytiahnuť dopredu a hore, čiže je to také trochu polohovanie, my sme to ale využívali ked bola malá menšia, teraz ked má 5 rokov to už nepoužívame, vyspí sa v nej aj bez toho...

kamilecka
autor
23. feb 2010

Dakujem za rady .....Davidko ma pomaly 3 roky a v lete dovolenka,tak aby aj pospal,kedze chceme ist v noci.... este stale vyberame