RECARO autosedačka. Máte skúsenosti?

nellita26
23. júl 2008

Má niekto skúsenosti s touto značkou?

sokolik1
27. nov 2013

@tilly Ahoj. prosim ta pises ze autosedacka recaro ti viac vyhovuje ako kiddy... Preco? dakujem

tilly
27. nov 2013

@sokolik1 kiddy ma strasne male tie bocne ochrany a hnusne materialy, teda aspon ten, co sme mali bol taky silonovy 😝 recaro ma nehorlave potahy...

keiperka
27. nov 2013

jednoznačne RECARO odporúčam. donedávna som pracovala pre túto firmu. majú namakané kvalitné babysedačky (málo reklamácií :D) a ostatné výrobky.

sokolik1
27. nov 2013

@tilly Ahoj. prosim ta pises ze autosedacka recaro ti viac vyhovuje ako kiddy... Preco? dakujem
@tilly

tilly
27. nov 2013

@sokolik1 odpovedala som ti vyssie 😉

sokolik1
27. nov 2013

@tilly dakujem za rychlu odpoved. Ja vaham nad recaro young sport a kiddy guardian pro. Kiddy sa mi zda ze lepsie drzi hlavicku tak nepada ked spi a je tam lepsia poloha do lahu. Recaro ma dost volne okolo hlavicky...Ale v tych bocnych ochranach mas pravdu to ma recaro lepsie... Neviem co spravim...

tilly
27. nov 2013

@sokolik1 a chces sedacku s pultikom? lebo tu ma recaro, vola sa monza nova... ako mas velke dieta? inak to iste ako recaro a este sa to robi aj v tej istej fabrike, len potahy sa davaju ine je znacka storchenmuhle, ma trosku lacnejsie sedacky a vacsi vyber potahov... ja som prave na recare mala rada tie bocne ochrany, lebo si tam maly dal na bok hlavicku a tak spinkal... polohovanie nevyuzivame ani sme nevyuzivali skoro vobec...
teraz mame tiez isofixove sedacky do 36kg a tie mam aj romer kidfix aj storchenmuhle/recaro... a vobec sa to neda zrovnat... romer ma taky ubohy ten potah, velmi slabo vystlany sedak, lamu sa tam polystyreny, mensia ochrana panvy, aj hrudnika (mozno o centimetrik, ale je to tak)...

sokolik1
27. nov 2013

ved prave to je zasadny rozdiel ten pultik. najnovsie su vraj bezpecnejsie sedacky s pultikom ta kiddy vyhrala nejaky test adac... a recaro ma klasicke zapinanie. tvoj maly si dal teda hlavicku na bok opierky a tak spinkal a hlavicka nepadala?

maruska261
15. dec 2013

baby potrebujem radu mame recaro sport young ale neviem da sa rozlozit uz len na podsedak?alebo nie?

maruska261
15. dec 2013

@keiperka ahoj prosim ta vedela by si mi poradit ci sedacko recaro sport young sa da rozlozit na podsedak?alboe nie?dakujem

keiperka
15. dec 2013

@maruska261 nie, bohužial, nedá sa... :-/

maruska261
15. dec 2013

@keiperka a recaro ma cisto len podsedaky 🙂 ach jaj som si myslela ze ma ,a jedna mamicka tu na mk mi tvrdi ze sa da...

ivi_kiwi
11. apr 2014

Je isofix ci na pasy a lieta priputana po sedacke?

jaja102
23. apr 2014

baby neviete mi poradit?ten pultik na recare nebude dietatku vadit,ked je este male?(13 mesiacov,10kg)

lulu_lu
23. aug 2014

@keiperka a prosim ta da sa dat tato sedacka do protismeru? dakujem 🙂

keiperka
24. aug 2014

@lulu_lu my máme Recaro Young Sport a nedá sa dať do protismeru... Také sedačky sú oveľa, oveľa drahšie, stoja cez 300 €

celasapremenim
22. máj 2015

predavam recaro privia, kupovana v auguste 2014, dieta sa mi nevozilo v aute, takze uplne ako nova, seda

opalplast
17. jún 2015

Manzel kupil Recaro monza nova,radsej ani presne nechcem vedet co stala,ale maly sa v nej vzpiera,sedacka sa neda polohovat,tym padom si vytlaca pult a z mojho pohladu straca vyznam bezpecnosti...kupujem inu lebo som uz z toho zufala ako mi maly reve ked sa tam vzoprie,povytlaca si pult a skoncili sme...sama ked niekam idem to je cista katastrofa ☹

30kika30
31. júl 2015

na www.dolex.sk sú dobré a kvalitné sedačky, ktoré sa dajú polohovať a rastú z dieťatkom a za celkom dobré ceny

dena883
21. okt 2015

@rasto106
@6mia6
@civavava
@katia7
@lucaska
@nellita26
@rebeca771
@betka1
@bubaczik
@tinka08
@matilka ahojte je to uz par rokov co ste sem pisali tak ma napaflo ci nemate nahodou na predaj tu do 9-36kg za kazdu vasu odpoved vopred velka vdaka 😘

6mia6
21. okt 2015

@dena883 AHOJ tak my máme dve ale starší ma do 25kg a stále je dobrá mladšiemu som kúpila cez bazos

momoqui
29. sep 2016

Baby mate skusenost s RECARO 9-36 Kg Hero? Je pohodlna na dlhe trate? Oslovila ma v obchode ajked som zvazovala 9-18 🙂 dakujem

dajaba
27. okt 2016

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či má túto autosedacku recaro aj S postihnutým dieťatkom, môj malý má 9róčkov je ležiaci A tiež nám poradili túto značku, ďakujem za radu