RECARO autosedačka. Máte skúsenosti?

nellita26
23. júl 2008

Má niekto skúsenosti s touto značkou?

katia7
23. júl 2008

my mame tuto sedacku,konkretne young sport od 9 do 36 kg a ja som velmi spokojna,da sa aj trochu dozadu naklonit takze sa tam drobec v pohode vyspi ked ide tri hodiny k babicke, material je super a hlavne oproti ostatnym mala najlepsiu ochranu z boku,je uz od pohladu viac uzavreta ako ostatne. ja som teda vyberala niekolko mesiacov ale nelutujem

lucaska
23. júl 2008

aj my mame recaro young sport 9-36 a sme velmi spokojny aj drobcovi sa v nej paci.............

rebeca771
8. aug 2008

je to super sedačka neváhaj

nellita26
autor
9. aug 2008

Uz sme si ju kupili a malej sa tiez velmi paci.Je taká mäkucka a zda sa aj velmi bezpecná,tak uvidime casom. 🙂

betka1
31. aug 2008

my mame Recaro young profi, ktora je od narodenia. Sice fajn posluzila a stale vyzera ako nova, ale ako nevyhodu vidim, ze je pre babo dost uzka pri hlavicke. Sice to moze pomoct pri naraze, alebo ked babo chce prat, ale inokedy je to dost nepohodlne a dost skoro sme museli prejst na vacsciu verziu.

kisska
8. okt 2008

tiez prave rozmyslame nad Recaro, ale Young Expert Plus, ta je od 9-18 kg, cize asi do 4 rokov, co poviete na tuto verziu? http://www.forbaby.sk/autosedacky.php?id=8&prod...

nellita26
autor
2. dec 2008

Recaro pouzivaju aj sportovci a to nas pri vybere sedacky dost povzbudilo. nam sa osvedcila perfektne.

sssimi
2. dec 2008

Ahojte ja som pre Recaro pracovala priamo vo vyrobe 2 roky. Vyrábala som konštrukcie do sedačiek v lietadlách. Tiež Recaro vyrába sedačky do formulí, čiže to hovorí same za seba. Už niekoľko rokov je jednotkou na trhu. Aj ked je určite Recaro autosedačka drahšia určite stojí za to. Ja budem tiež vyberať z rady Recaro....

bubaczik
2. dec 2008

aj my mame recaro,a inu by som ani nechcela... 😉

nellita26
autor
6. dec 2008

Aj ked je trosku drahsia, ale urcite aj bezpecnejsia. My by sme uz nemenili. Je proste super. 🙂

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka.1
17. feb 2009

Ahoj,
tiez rozmyslam o tejto autosedacke, mozete mi povedat, aky je rozdiel v latkach pri topline a trendline?
Topline je mikroplys, ten som si skusila v obchode - nepoti sa tam dieta v lete? Aka je ta druha latka (velur)?
Vdaka

denisab32
17. feb 2009

soficianna

Prepáčte za odvahu, ale mám trošku iný názor...
Pre mňa nie je dôležité, čo majú mnohý v nabúchaných autách ako sa vyjadrila soficianna, ale testy bezpečnosti http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kinder...

tinka.1
na tejto značke mi vadí, že poťahy sú vyrobené v Číne 😖

peter1n
27. feb 2009

Prepáč denisab32 ale máš zlé informácie o autosedačke young sport a na adac.de ta autosedačka ani nie je testovaná. A podla mojich informácii poťahy sa šijú na Slovensku . Tak prepač ale najprv si prever zdroje, a potom poučuj......

peter1n
27. feb 2009

Pre denisab32 Všimol som si že máte v aute ROMER a preto predpokladam ze o RECARE máte tie zle informácie

tinka08
27. feb 2009

spokojnosť s young sport od 9 do 36 kg. akurát teraz v zime je tam Samino naprataný keď má vetrovku.

denisab32
28. feb 2009

peter1n
- tými testami som chcela napísať to, že merítkom kvality nie je to čo majú ostatní v "nabúchaných" autách ako to spomenula soficianna
- že sa šijú poťahy na Slovensku 😀 😀 😀, mám informácie z prvej ruky 😉
- nikoho nepoučujem, je to len a len nôj názor.... 😉

ooxy
28. feb 2009

ahojte...
o tych testoch viem, ze sa netestuju vsetky autosedacky...a okrem ineho /co je teda bezne asi vsade.../ aj tieto testy su zaplatene...

ale tiez rozmyslame, ze nasim dvojcatam kupime autosedacku recaro 9-36 kg.

maria11
25. okt 2009

Ahotje, neviete mi poradit, kde by som mohla tieto autosedacky zohnamt v BA??? Kludne aj cez IP.
Mame na ne totiz tiez dobre referencie...
Dakujem velmi pekne

matilka
12. aug 2010

ahoj,len tak pre informaciu o recaro autosedacke,z mnohych vasich blbych reci na jej adresu o "nabuchanych autach", ja mam 15 rocnu staru feldu a ak do nej vlozim sedacku recaro young sport topline a kocik neonato reverso sport tris tak auto ma mensiu hodnotu, tak neviem o com toto je-------asi o tom,ze malemu chcem zabezpecit komfort a bezpecnost.a niesom neaka chudera co baziruje na znackach aut,len obycajna mamina.caute.

matusiatko
21. aug 2010

ahojte,
taktiež zvažujeme kúpu sedačky... vedeli by ste prosím napísať aké máte skúsenosti s materiálom (teda či mikroplyš alebo velúr). Naše dieťa sa neskutočne potí, neviete mi poradiť, ktorý materiál je vhodnejší. Boli sme v predajni a ten mikroplyš sa mi zdá potiaca látka. Aké máte skúsenosti? Vopred ďakujem za odpovede.

civavava
17. jan 2011

cafte, vcera sme presli napriec Europou , cca1020 km s nasim 9 mesacnym syncekom,mame Recaro Young Sport, je to perfektna sedacka, pohodlna, vobec sa v nej maly nespotil, spinkal takmer celu cestu, evidentne mu bolo v nej pohodlne......odporucam ! my mame konkretne Recaro Young Spor t9-36kg. pa

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sirinka
10. jan 2012

ahojte....neviete, ma niektora sedacka 9-36kg recaro aj isofix? ci treba dokupit este tu zakladnu? dakujem...

mysiatko
27. feb 2012

@civavava ahoj a da sa dat aj do lahu tato sedacka?

civavava
27. feb 2012

ahoj, do uplneho lahu nie, ale do 2 poloh, ale uplne staci, prvykrat v nej sedel syncek ako 10 mesacny a absolvoval 10hodinovu cestu v nej doLuxemburska a peke v nej spinkal, a nedaval anjavo, zeby mu vadilo, ze uplne nelezi. my vela cetsujeme autom a dokonca v lete v nej nikdy nie je spoteny, ma to super potah. 🙂

tilly
27. feb 2012

ja mam odskusane aj romerky, aj kiddy, ale toto je moja najoblubenejsia sedacka, mam sice stm, ale vyraba sa to v jednom zavode, len stm ma ine potahy, nie su nehorlave a specialne ako ma recaro, ale za to su krajsie...

6mia6
27. feb 2012

my ju máme tiež a spokojnosť. už som ju aj komplet celú prala. :D

anaxamon
19. jún 2012

ahojte, my tiez uvazujeme nad recaro a po precitani tychto prispevkov uz asi ani viac nebudeme premyslat, presvedcili ma hlavne fotky a prispevok od @civavava ddakujem a ak by mal niekto este odpoved ako je to s isofixom budem rada🙂

rasto106
28. máj 2013

My mame Recaro Young Profi Plus kupenu v roku 2010, obe nase deti (1 rok a 3 roky) sa v nej vozili, 1-rocna dcerka sa v nej este vozi, ale uz musime kupit vacsiu sedacku. Rad by som zasa siel do Recara, ale Recaro Monza Nova je moc siroka a vzadu bude tym padom tesno. Inak Recaro su velmi dobre sedacky. Ta nasa ma super potah Mikroplys, ktory je odolny voci zaspineniu a kvapalinam. Ono ta spina sa toho ani nechyta 🙂 a potah je na dotyk prijemny, taky chladivy. Teraz mame sedacku-vajicko v byte (zhanam vacsiu) a neraz sa mala dcerka napaskuje do nej a hojda sa 🙂 a 3-rocny syn to robi tiez, nevedia sa tej sedacky nabazit 🙂