Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Römer 0 - 18 kg a miesto v aute

jatva
15. feb 2016

Ahojte! Chcem sa spytat, ci nebudem mat problem dat romer 0-18kg dozadu do auta, ked vajicko tam uz je tak, tak. Aku mate skusenost? Dakujem

sense
15. feb 2016

Neviem ske mas auto ale my sme problem nemali

karamelkax
15. feb 2016

Nerozumiem presne tvojej otazke, potrebujes umiestnit dozadu do auta aj vajicko aj druhu sedacku romer 0-18? Ja si myslim ze do normalneho auta ti dozadu vojdu obe naraz, ale ci sa ty budes medzi ne zmestit sadnut, to neviem, ja mam tiez vzadu sedacku romer 0-18 a je to v pohode.

jatva
autor
15. feb 2016

@karamelkax prave vajicko by som chcela nahradit 0-18, bo sa nam uz z vajicka vyrasta. Druha autosedacka je vpredu, preto su obe predne sedadla nadoraz vzadu.

pillipilli
15. feb 2016

Romer ma svoju stranku so sedackami a tam ma pri kazdom type sedacky do ktoreho typu auta sa vojde.

lubiduch
15. feb 2016

podla mna tym mysli ze uy vajicko je tam natesno a velka sedacka 0-18 ci sa zmesti. No idealne je pristavit auto pred obchod a ist vyskusat 🙂 my sme tak skusali kocik ci sa zmesti do auta.

ja som zo zaciatku jazdila na Swifte co je male auticko a so sedackou nebol problem, nemala som konkr Romer 0-18 ale ine sedacky tejto velkosti a napchali sa tam. Kamoska ma malicku mazdicku, tusim Mazda 2 a tiez tam dozadu v pohode napcha Romer 9-18kg.

Prinajhorsom posunies sedadlo spolujazdca dopredu. Ja som to tak robila, ale len z dovodu ze moje dieta potrebuje mat strasne vela priestoru a nemoze nohami ani nahodou dociahnut na sedadlo pred sebou.

pillipilli
15. feb 2016

Ja som mala tento typ sedacky v golfe a tam v pohode , zasa v otcovom pegote som musela posuvat sedacku do predu , ale zasa zalezi ake ma dlhe nohy dieta.
Teraz mame romer 18-36 kg a su chvalabohu nizsie takze maju viac miesta na nohy.

karamelkax
15. feb 2016

@jatva no romer 0-18 sa da velmi dobre sklopit na spanie a tym padom sa viac vysunie dopredu, preto potrebujes mat miesto na nohy dietata a predne sedadlo nemoze byt uplne nadoraz, vela zalezi od auta ake mas, my sme ju mali aj v starsej oktavii a v pohode bolo sedadlo sofera dost vzadu lebo muz ma 2 metre a na autosedacku za nim bolo primerane miesta. V mensich autach to bude tesnejsie.

jatva
autor
15. feb 2016

@lubiduch zial to potrebujem velmi rychlo vyriesit a sedadlo spolujazdca je obsadene starsou a kvoli airbagom je uplne vzadu....

lubiduch
15. feb 2016

@jatva a ake mas auto? Lebo teda ten moj swift mal fakt malo miesta vzadu ale so sedackou nebol problem. Prip ak mas sedadlo spolujazdca uplne vzadu tak daj druhu sedacku za seba. Inac neviem...

jatva
autor
15. feb 2016

@lubiduch mame toyotu auris, soferuje muz, ja sedim s malym vzadu a starsie vpredu. Takze to sa neda privelmi hybat. Maly nema rad auto, takze musim byt s nim vzadu, aby sme v zdravi prezili 🙂

jatva
autor
15. feb 2016

takze vyriesene, vyrobca neodporuca ziadnu zo svojich 0-18kg do nasho auta...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli