Römer Dualfix - skúsenosti

lilly808
12. júl 2014

Ahojte mamicky. Mate niektora skusenosti s autosedackou Romer Dualfix??Vdaka 🙂

saxxxana
31. aug 2014

Ahoj sice nemam skusenost ale v dteste uplne prepadla. Bola som ju pozriet, velmi sa mi podoba na trifix (momentalne jedna z naj od romer) az na to ze sa neda otocit prosti smeru jazdy :( Inac by som nevahala ani sekundu.

eryykah
10. feb 2015

Z ktoreho roku ten test je ked prepadla? rozghodujem sa medzi touto a cybex sirona/pallas m

saxxxana
16. feb 2015

@eryykah 2014 ALE NEVIEM CI SA NEODVOLALI, CI PRI TESTE SA NESTALA DAKA CHYBA ja som zvolila sironu a max spokojnost

eryykah
16. feb 2015

@saxxxana vdaka ja som skusala uz dualfix a veru je to velmi mala sedacka, sa bojim, ze o pol roka by jej bola len tak tak.. Ako je to s velkostou u Sirony?

saxxxana
16. feb 2015

@eryykah treba vyskusat. nepredpokladam ze vydrzi do 4rokov ani do 18kg ale ak vydrzi do 2,5r budem rada ze som spravila vsetko pre to aby jazdila v protismere co najdlhsie

charles91
23. mar 2021

Rad by som obnovil tuto tému.
Mate niekto túto sedačku Dualfix M i-Size ? Aké mate s nou skusenosti.

botka19
23. mar 2021

@charles91 my sme s nou velmi spokojny. Komfortne pre dieta aj pre rodica (ako manipulanta). Je vacsia,cize skor do vacsieho auta.

mon895
23. mar 2021

@charles91 mame dualfix isize 2018 syn bude mat v maji 4r a stale sa v nej vozi a este cca rok aj bude (je ale z nizsich a utlejsich deti). Teraz ked si aj ma vybrat uprednostnuje tuto sedacku pred druhou

pkovalcik
17. apr 2021

@mon895 Prosím Vás, do ktorého roku bol usadený v smere jazdy? Myslíte, že by naša malá vydržala sedieť v protismere jazdy aj 2-3 roky? Zmestila by sa? Ďakujem

mon895
17. apr 2021

@pkovalcik syn ma 4 roky a ked je v tejto sedacke sam vyzaduje stale vacsinou protismer 😊 mame ju vo fiat punto cize pomerne male auto a nema problem