Sedačka Romer king plus a vracanie počas jazdy

shihtzu
24. sep 2018

Ahojte,po vajicku Maxi cosi sme zacali pouzivat Romer king plus.odvtedy je malej v aute zle,vracia a pyta sa von zo sedacky aj z auta.Mali ste niekto takyto problem?pomoze vymenit sedacku alebo sa moze stat ze zlom nastal az po roku a pol ze nemusi auto?Dakujem

lacibo
24. sep 2018

@shihtzu my máme zase iný problém a to, že sa z tejto sedačky vždy vyvlečie ( ruky) a jazdíme zase v kuse nebezpečne..a ja že sme kúpili tú najbezpečnejšiu sedačku😝😅

luliu
24. sep 2018

@shihtzu myslím ze to určite nebude sedačkou. Proste jej začalo bývať zle

zeytin
24. sep 2018

Vajcko ste mali v protismere a romerku v smere jazdy?

lubina
24. sep 2018

@shihtzu nie je to sedackou. Nasej mladsej nebolo v aute nikdy zle, az ked mala 4 roky zacole jej byvat ale ze ozaj zle, na vracanie, bolest hlavy....boli sme u Dr. ma kinetozu, je to cste u deti, nevedia este spracovat ten pohyb auta a preto im je zle, povedali nam, ze z toho vyrastie, najneskor vraj po puberte....alebo, ze ak by sedavala v predu, tak je to lepsie, lebo ze pozera priamo vonku a nie na pohybujuce sa predmety vedla iduceho auta....no ale to zasa ja neschvalujem, podla mna dieta nema sediet v predu, ani ked je v autosedacke...teraz ma 9 rokov a stale jej byva v aute zle, aj ked ideme len cez mesto a par krat zastaneme na cervenu, uz hovori, ze sa citi zle ☹

luliu
24. sep 2018

@zeytin predpokladám ze určite ano

shihtzu
autor
24. sep 2018

@zeytin Uz na konci v smere jazdy a nebol problem s vracanim

shihtzu
autor
24. sep 2018

@lubina No to ste ma nepotesili,je pravda ze nasa auto nikdy nejak nelubila ale zle jej nebyvalo.az teraz

meluela
24. sep 2018

@shihtzu ak mate este vajicko a zmesti sa tam, skuste ju tam na nejaku jazdu posadit .. ak to pomoze, tak mozte kupit protismernu sedacku pre vacsie deti.

lubina
25. sep 2018

@shihtzu chapem vas, ja som vam opisala nasu situaciu, verte ze vasa bude ina. Zial u nas to v aute nie je najlepsie a to dcerka musi ist kazdy den, kedze skolu nemame tak blizko, tak ju musime vozit tam aj spat. Ked sme chodili po vysetreniach, tak nam povedali, ze to deti mavaju, ale ze drviva vacsina z toho v tej puberte vyrastie...tak ale my este ani v tej puberte nie sme, ma iba 9 rokov.....drzim vam place, nech to mate lepsie, ako my

lacibo
25. sep 2018

@meluela dik za tip, hne´d idem objednať🙂

shihtzu
autor
25. sep 2018

@meluela dakujem za radu,ale ona uz aj vo vajicku sedela v smere jazdy,akurat ze tam bol troska iny sklon

luliu
25. sep 2018

@shihtzu vajíčko nie je nikdy v smere jazdy, vždy len v protismere

meluela
26. sep 2018

@shihtzu a to ako vo vajicku v smere jazdy? teda ak pod vajickom rozumieme sedacku kategorie 0/0+ 0-10/13kg ... ak mas nahodou na mysli sedacku 0-18, tak v tej moze sediet nadalej ...