Slnečná clona do auta. Akú kúpiť?

dorotka
16. júl 2009

Ahojte neviete mi odporucit slnecnu clonu do auta. Taku aby nepadala.

janina1977
16. júl 2009

dorotka - ja som tento problém vyriešila tmavými fóliami na zadné sklá

parvitas
16. júl 2009

janina: a kolko ta to vyslo?

vrtule83
16. júl 2009

mi měla klasické s obrázkem na 2 přísavky. A ta byla na nic, skoro nestínila a malá ji strhávala. Teď máme černou roletku na přísavky, a nedám na ni dopustit. Dělají je v různých rozměrech a za pár korun.

janina1977
16. júl 2009

parvitas - ešte v minulom roku nejakých 2300 skk do fabie

duplicka
16. júl 2009

odporucam aj ja tmave folie,aj nam tie prisavkove opadavali a nedalo sa otvarat okno ked boli nasadene, folie su super, ochrania pred slnkom a detom sa dobre von pozera a super sa koji,lebo do vnutra nevidno,len ked sa niekto nalepi az na sklo 🙂 ,ceny su rozne,ale ked to nie su velke skla nap. ako na 7miestnych autach, tak do 100eur sa vojdes

dorotka
autor
16. júl 2009

vrtule
myslis takuto?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
a tie tmave folie vam robili v autoservise? ma to aj filter?

dosa
16. júl 2009

dorotka, do auta filter nepotrebujes, lebo UV ziarenie cez sklo neprenika 😉

parvitas
16. júl 2009

dakujem, janina. 😉

janina1977
16. júl 2009

fólie ti urobia v hociktorom servise, dostaneš k tomu osvedčenie, ktoré budú policajti pri každej kontrole pýtať, ale viem, že väčšina fólií má aj UV filtre, záleží aké si vyberieš

dorotka
autor
16. júl 2009

dosa praveze ano. skla v aute maju inu strukturu ako klasicke skla, kvoli tomu aby sa inac rozbijali. a viackrat som citala ze si na to treba davat pozor a natierat deti na cesty

dosa
16. júl 2009

😉 koza reaguje na UV ziarenie zvysenou tvorbou pigmentu - po nasom opalenim sa. ja som sa teda cez okno v aute este neopalila. no necham sa poucit, ale ten odkaz sa mi nejak divne otvara

dorotka
autor
16. júl 2009

ten link je tuto temu a chcela som ho hodit inde
takze je tu len omylom

dosa
16. júl 2009

jaaaj, ja som myslela, ze to bude o tych sklach 😉

vrtule83
17. júl 2009

dorotka ano myslím tuto roletu co jsi dala odkaz, ale mi máme menší okno tak zabírá víc místa, ale dělají je i větší. Je to dobrá varianta pokud někdo nemůže financovat folii. Když se vytáhne, vpohodě otevřete okno. Máme ji rok a ještě ani jednou nespadla. Stála mne asi 50 Kč.

kate77
17. júl 2009

Vrtule83 a kde jsi prosím Tě kupovala ty roletky???Potřebuju je do týdne..díky moc..Dorotka má odkaz na sk. stránku,máš nějakou v čr?

dorotka
autor
30. júl 2009

my sme nakoniec cestovali s plienkami lebo mi boli tie odporucene ale roletu asi kupim kedze budeme asi coskoro musiet kupit nove auto neoplati sa mi investovat do folie

kruguer
30. júl 2009

Já jsem koupila super, zevnitř "nalepovací" na okno. Je to z plastu a drží to na okněJenom se to přiloží a přejede rukou. Takže nestrhává to a nemusím řešit folie, které ani nechci. Cena za kus 170 Kč.
www.babyrenka.cz/02-autodoplnky/slunecni-clony-...

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didi51100
24. jan 2015

Ja som kupovala Jané, 2ks v balení, tuto http://www.predeti.sk/produkt/tienidlo-na-okno-.... Páči sa mi, že sú detsky farebné, a pritom veľmi milé. Na Hello Kitty a Cars už mám alergiu 😀 😀 😀