Strieška na vajíčko Maxi Cosi. Kde ju zoženiem?

bikolka
6. nov 2009

Všetky vás srdečne zdravím. Moc prosím o radu, nápad, odkazy a pod. Mám autosedačku vajíčko bez striešky (zn. Maxi Cosi), rada by som mala aj striešku, ale nikde na internete ani v obchodoch som ju nenašla. Máte nikto s tým skúsenosti? Poraďte prosím. Za odpovede moc ďakujem.

dosa
6. nov 2009

tiez som zhanala este v lete striesku na vajicko, mame romer, je tam podobne, tusim. zohnala som aj kontakt ale mi napisali, ze nova strieska stoji nieco vyse tisic korun - tak toje trocha moc za kus latky. keby som mala kamosku s podobnou strieskou, radsej by som si usila, alebo dala usit 😉

trixi
6. nov 2009

ahoj bikolka, na Maxi Cosi nemas striesku? Ja som mala vajicko Maxi Cosi a strieska bola. Pozerala som teraz vsetky vajicka Maxi Cosi a vsetky maju integrovanu striesku schovanu v zadnom plastovom leme.

bikolka
autor
6. nov 2009

No je to starší typ. Myslela som či nieje nejaký univerzálny typ striešky, čo sa dá ľahko navliecť, na gumičku alebo niečo podobné.

duplicka
6. nov 2009

ahoj, ja mam na predaj original maxi cosi striesku za desinu🙂, takze ak nahodou, mozem poslat fotky aka je, aby bolo jasne ako sa moze uchytit

lenulka1982
24. aug 2010

@duplicka

ahoj duplička, máš ešte tú stirešku od maxi cosi? Mala by som záujem, ja síce mám ale tá moja je veľmi vyťahaná od slnka

ďakujem

lenulka1982
24. aug 2010

@duplicka

ahoj duplička, máš ešte tú stiešku od maxi cosi? Mala by som záujem, ja síce mám ale tá moja je veľmi vyťahaná od slnka

ďakujem

duplicka
24. aug 2010

@lenulka1982 ahoj joj nie uz nemam ja som ju potom hned predala 😉

lenulka1982
24. aug 2010

hm smola, kde si to prosím Ťa kúpila ?

jahody11
16. aug 2011

Ahoj, zháňam striešku na vajíčko maxi cosi a aj nánožník, neviete niekto kde by som to zohnala? Vopred ďakujem 😉

dosa
16. aug 2011

@jahody11 striesku kupis cez dodavatela - libfin - a nanoznik som ja pouzivala na vajicko univerzalny http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4004714&tab=14

jahody11
16. aug 2011

a ten univerzalny nanoznik sedi pekne? a ten libfin si mam dat iba do google? dakujem za taku rychlu odpoved 🙂

dosa
16. aug 2011

@jahody11 nanoznik sedel super, je tam gumicka s cvockom a upevnuje sa to okolo rucky a pod nozickami je gumicka, takze sa to pekne prisposobi. a je aj podsity, teplejsi. ked si das do google libfin, najde ti na nich stranku a tam si najdes kontakt, lebo keby som ho sem napisala, tak to hned zmazu 😒

jahody11
16. aug 2011

aha, ok dik za cenne rady, mam doma vajicko maxi cosi a musim pozriet ci v nom nahodou ta clona nie je, vraj by mala byt v cene ale ja som ju nemala aspon neviem o tom a to sme kupovali vseko nove´...

dosa
16. aug 2011

@jahody11 ked mas nove vajicko, tak strieska je zrolovana vzadu za hlavickou 😉

jahody11
16. aug 2011

vajicko sme kupovali v roku 2009 takze neviem ci tam je alebo nie, vraj je tam nejaky otvor zozadu...

evelin82
28. mar 2014

ahojte baby mozte mi poradit mam maxi cosi kocik a v sportovej verzii mi chyba na konci striesky predlzenie pri hlavicke aby dietatko mohlo spinkat v kociku je to len kus latky ale neviem kde to mam hladat alebo kupit ...mozte mi poradit? dakujem Eva