Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Úzka autosedačka od 9 kg

22anna19
7. dec 2020

Maminky viete mi poradiť ohladom autosedačiek do auta potrebovala by som úzku autosedačku od 9kg a vedla potrebujem napratať ešte 2 vajíčká má niekto skúsenosti či sa to dá?

anjelicek26
7. dec 2020

Daj to vacsie dieta dopredu na sedadlo spolujazdca a vajicka dozadu a ked pojdete vsetci, sadnes si ty medzi vajicka dozadu... Predne sedadlo uplne dozadu a zapnuty airbag a kupit klasicku sedacku od 9 kil po smere..vpredu protismerna nesmie byt s airbagom. Vzadu podla typu auta fakt tie vajicka sa ti budu strasne blbo zapinat, ked tam bude este tretia sedacka. Budes mat len nervy s toho.

natalia1619
7. dec 2020

@22anna19 zalezi od auta ci sa vobec zmestia. Ale najlepsie bx bolo spytat sa odbornicky. Skus skupinu detiv aute zuzka predava autosedacky bude najlepsie vediet poradit ci uz z hladiska bezpecnosti alebo miesta

patka06
7. dec 2020

do stredu by som dala 9 ročnej podsedák alebo ako radí mamička vyššie posadila by som ju na miesto spolujazdca vedľa vodiča. Určite by som dozadu netlačila tretiu autosedačku

jolana2804
7. dec 2020

A jaký máte auto?

kacena4
8. dec 2020

zalezi od auta, od vajicok (su velke robusne ale aj mensie) a tiez od autosedacky ci mas 9-18 alebo 9-36 takze sa tazko radi - tiez som mala vzadu 3 sedacky - popr. od velkosti deti najmladise moze byt na podsedaku vtedy je to najidealnejsie, alebo 1 sedacka vtredu co je najlepsie starsie dieta mas pod dohladom drzim palceky

22anna19
autor
8. dec 2020

@kacena4 vajíčka máme maxi cosi pebble a potrebovala by som kúpiť neakú čo je od 9kg staršiemu len aby bola úzká lebo čo máme teraz joie every stage je taká robustná že ích do mojej octávie neviem napratať dozadu ... a radili my že keď kúpim uzkú sedačku bez isofixu tak by sa to malo zmestiť uprostred vajíčok ...

jolana2804
8. dec 2020

@22anna19 To spíš musíte jet někam vyzkoušet. Klippan Triofix je docela úzkej (cca 44cm), možna nějaká Maxi cosi

anjelicek26
8. dec 2020

@22anna19 ono jedna vec je zmestit a druha realne zapinat dieta uprostred ponad dve vajicka a potom dve vajicka pripinat, ked ta stredova sedacka bude v podstate uchyty na pasy v strede prekryvat. Len nervy s toho budes mat, pamatam si seba spotenu jak... ale ja som nemala na vyber pri 4roch detoch v aute 😂

kacena4
8. dec 2020

presne ako pise anjelicek ja teda tiez 4 deti takze museli byt vdadu 3 sedacky... ale ak sa dalo mala som vzdy vajicko vpredu tiez zalezi ci chodis na dlhe cesty a potrebujes izofix ci len po meste a nepotrebujes ho...

22anna19
autor
8. dec 2020

Ďakujem baby neak to skúsím poriešiť 😉