Zateplený autobag alebo radšej fusak pre novorodenca?

monikapalo
10. nov 2009

Ahojte mamicky, chcela by som Vas poprosit o radu, v januari sa nam narodi babo a rozmyslam nad tym, ci kupit na kocikovanie a do autosedacky zatepleny autobag, alebo radsej fusak, ktory sa da pouzit aj ked ma babo cca 1 rocik a viac. Ktora mate s tymto skusenosti, prosim poradte. Dakujem. Monika.

nanika
10. nov 2009

Nejaky fusak 3v1, vyuzijes do vanicky, do autosedacky, do sportaku, my mame Emitex, ale verim ze su aj ine znacky. Popri nom sme mali este emitex zavinovacku zimnu do autosedacky, vyuzili sme najme v nakupnych centrach a ked bolo teplejsie, miesto fusaku do kocika. Ale kludne by sme to prezili aj len s tym fusakom a dekou 🙂

monikapalo
autor
10. nov 2009

dik za radu 🙂

beruska2x
10. nov 2009

koukni do temat o fusaku ale do autosedacky to moc nevyuzijes - v aute je teplo a venku asi jen se sedackou v zime moc jezdit nebudes..
nej je fusak ktery vyuzijes na celou dobu.. treba Kaiser, Angel ted frci...

duplicka
10. nov 2009

ahoj monika, no ja som mala fusak do autosedacky maxi cosi cabriofix a vyuzili sme ho maximalne. pouzivali sme ho denne celu zimu a zaciatok jari, bol super do autosedacky a presne sedel aj do vanicky, nebol v nej fusak nakrceny a maly mal dostatok miesta. ked bolo napr teplo v aute, tak vrchny diel sa odzipsoval a to iste aj v nakupnych centrach, cize mu nebolo horuco. fusak bol kvalitny a ani po celom obdobi co sme ho pouzivali a xkrat prali nebol zniceny.

jasminet
11. nov 2009

monikapalo

my mame v kociku fusak kaiser a v sedacke fusak do sedacky JJ Cole Bundleme - nemusim stale menit fusak zo sedacky do kocika, malej je v tom perfektne, nemusim ju uplne maximalne naobliekavat a potom bojovat s tym, ze ju v obchodoch alebo u lekarky hodinu vyzliekam...
presne ako duplicka - staci vrch odzipsovat a hotovo...