Značková kabelka

jozef13579
15. nov 2017

Dobrý deň chcel by som priateľke kúpiť na Vianoce nejakú značkovú kabelku značky si viem pozrieť aj na internete viac menej ale zaujímala by ma nejaká osobná skúsenosť čo sa týka kvality značky ako Versace,TH,Gucci a podobne a zaujímalo by ma či je lepšie to kúpiť na Slovensku alebo radšej niekde inde. Ďakujem za odpovede 🙂

piece
15. nov 2017

A to jej chceš kúpiť originál?

maria1678
15. nov 2017

ja som kupovala Trussardi z Nemecka, tam ju mali vo výpredaji, tu bola normálne v obchodoch, vyšla ma o 60 € menej, prišla doslova za pár dní.

jozef13579
autor
15. nov 2017

Áno chcel by som originál... Z akej stránky z Nemecka to bolo ? 🙂

maria1678
15. nov 2017

oni predávajú originály, napodobeninu by som určite nekupovala, je to wardow.de myslím, doprava bola 5 € tuším cez rakúsku spoločnosť. Kabelka prišla úplne v poriadku, dobre zabalená v pevnej veľkej krabici, zlaté súčasti ako spony, zips a podobne boli ešte zabalené v tenkej pene a nápis bol prelepený priesvitným pásikom, mimochodom u nás ju mali za 160 € a viac, mna vyšla cca 105 -109 € aj s dopravou, platí sa vopred

jozef13579
autor
15. nov 2017

Ani ja by dom nechcel tie napodobneniny sa rozpadávajú kamarát tak stále kupuje Hilfiger tričká za 5 eur a za 2 mesiace je to vidieť jak je to zničené... Tak to je dobrý rozdiel v cene to asi zato že nemci majú "menej" peňazí ako mi :D :D ďakujem pozriem to 🙂

klaudi31
15. nov 2017

Nechceš jej skúsiť radšej kúpiť nejakú slovenskú značku kabelky? Máme tu aj my šikovné návrhárky kabeliek, väčšinou koženných a tie vydržia všetko 🙂

jozef13579
autor
15. nov 2017

Nad tým som ani nepremýšľal popravde lebo slovenské kvalitné značky nepoznám veľmi 🙂

sonkaxxx
15. nov 2017

@jozef13579 slovenska navrharka kabeliek www.dajanarodriguez.com, sikovna kocka a kvalitne kabelky...

evitka83
15. nov 2017

@jozef13579 no podla toho aky mas budget. Origos luis vitton stoji cca 2500€ a viac

evitka83
15. nov 2017

@jozef13579 a gucci je podobne

hettinka
15. nov 2017

ja mam slabosť na Monnari, tá sa da kupiť aj od 50€ na nete a su to originály
okrem toho by som chcela raz Michael Kors, ale tam pozor na napodobeniny, cenovo 150 a viac stoja

jozef13579
autor
15. nov 2017

Cenovo sa pohybujem do 400 eur cca možno viac ale nie o moc 2500 eur a viac je už trošku moc a potom nechápem ako to môžu predávať autorizované predajne ako originál keď podľa tejto ceny není nič originál čo som nasiel...

evitka83
15. nov 2017

@jozef13579 tak pozri michael kors

evitka83
15. nov 2017

@jozef13579
Alebo coccinelle

jozef13579
autor
15. nov 2017

@sonkaxxx hmm tam je veľa zaujímavých kúskov ďakujem pekne 🙂

dorottka
15. nov 2017

mozno su to originaly, ale z druhej ruky - tie kupis aj v ramci svojho budgetu, ale samozrejme zalezi od poskodenia. Do 400e kupis fakt najskor max. Michael Kors, pozeraj tym smerom 🙂

mommytobe
15. nov 2017

@jozef13579 za 400€ nekupis ani gucci, ani versace ani louis vuitton🙂 Najmensiu crossbody Marmontku Gucci kupis za cca 800€.
TH zozenies podla mna aj do tych 400€ ale to neviem, tu znacku moc nemam rada takze ju ani nepoznam. Inak skus pozret na instagrame myluxbazar a tam ta nieco mozno zaujme🙂 za 400€ sice nekupis original kabelku, ale napriklD penazenku, okuliare alebo sal ano..a rozhodne je to lepsie ako nejaka fejkova kabelka🙂 pripadne pozri este mytheresa.com 🙂

evitka83
15. nov 2017

@jozef13579 a hlavne ked kupujes medzinarodnu znacku a nevyznas sa v tom, pozrela by som na youtube videa ako vyzera original a fake. Aky je rozdiel v presivani na hranach a pri zipsoch, ako na razene, lepene logo, typ pisma, odtien latky a pod. A hlavne ako vyzera futro. V EU je zakaz predaja fake kabeliek ked ich vydavas za original a fake MK som nasla v predajni v auparku. Tak ked uz chces investovat, pozri si nalezitosti

hettinka
15. nov 2017

@evitka83 Podľa čoho sa da zistiť, že je to fake? V značkovej predajni by som nepredpokladala, že su to fake veci ... asi ak je cena podozrivá (veľká zľava), či?

Dnes si už aj tak človek nemôže byť istý asi ničím ... ja som ich obdivovala nedávno v Poľsku, cena od 150 vyššia, to bolo najlacnejšie v zľave, vyzerali v pohode, ale nemám s čím veľmi porovnať. Možno treba vybehnúť kúpiť do Viedne radšej.

sonkaxxx
15. nov 2017

@jozef13579 ak by si mal cestu do BA tak ma tam aj obchod s tymi kabelkami. Popozeraj ju na fb. Ak ma tvoja priatelka rada trosku ludovy motiv a kvalitne spracovanie tak si myslim ze ju potesis. V obchode ma vystavene aj klasicke kabelky je si z coho vyberat.

evitka83
15. nov 2017

@hettinka to poznas ked take veci nakupujes 🙂 a treba pozerat veci ako som pisala vyssie, to je vidno na kabelke ked je fake, ked ju dlhsie okukavas, ako je sita...na youtube je dost videy ako rozoznat fake. Tiez som pozerala preistotu, ked som si robila zalusk na LV 😀

1radula1
15. nov 2017

Neobjednávala by som takúto kabelku cez internet, lebo to nemáš istotu, či objednáš originál, je dobré si pozrieť, kde sú predajne, ktoré predávajú tieto značky a originály a potom ísť na predajňu. Kamoška si chodí do Viedne kupovať 🙂

veroniak12
16. nov 2017

no v tomto maju baby pravdu, ak jej chces kupit fakt original tak si musis pripravit aj par tisic na to :(

owecka
16. nov 2017

Pozri michael kors v parndorfe. Mna vysla 160 eur a som s nou max.spokojna. potom mam este fossil, ale iba crossbody. Oplati sa investovat do kvalitnej kabelky. Mne uz drzi vyse roka a je uplne nova.🙂 a to ju nosim kazdy den...🙂

sonka1981
23. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

nie je značka ako značka. Niekedy je obyč kabelka ovela modernejšia, krajšia a praktickejšia ako drahá a značková

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simulienka255
10. aug 2018

@jozef13579 Osobne som si kupila TH, original za 180 eur a otras.Nosila som ju ako babo a aj tak sa mi dakde roh oskrel.Samozrejme som ju reklamovala kedze to nebolo ani pol roka od kupy.A vybrala som si inu kozennu.Vacsinou maju tieto znacky matros polyueratan a za mna nula bodov:( Hoc ta kabelka bola nadherna uz som si ju nekupila:( Radsej menej znamu znacku ale kvalitnu kozennu. Moja skusenost teda;)

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simulienka255
10. aug 2018

@doriss_po Priamo v obchode.Bola som max sklamana.Lebo som ich kupovala k sandalom od nich.Prosto laska na prvy pohlad a nahnevalo ma to lebo pod tou farbou bol ten naterial biely a ja max nenam rada fake a vyzeralo to ako fake.:( Uz som sa poucila a kaslem na tieto ,,znacky":(

meluela
10. aug 2018

@simulienka255 ale to treba nahlasit na obch. inspekciu ci colnikom, nech si pan hrubokrky majitel spravi poriadok v sklade ...