Aké veľkosti oblečenia pre bábo za sebou nasledujú? S akým vekom súvisia?

pimpa
7. apr 2009

Ahojte,
mozete mi prosim niekto napisat ake velkosti oblecenia pre babo za sebou nasleduju a aspon odhadom na kolkomesacne dietatko to obleciem? Dakujem 😉

standu
7. apr 2009

veeeelmi tazku otazku davas...podla toho ake velke je babo, aka znacka oblecenia, ako rychlo rastie....

moja mala oblecie napr. body cislo 80 zn. cocodrillo ale aj mikinku cherokee velkost 68...a to ma rok. nemozes vediet dopredu, ako rychlo ti babo bude rast, niektore deti maju aj 10kil v 5mesiacoch a niektore (ako my) maju rocne 7 a pol kila.

velkosti za sebou: 56,62, 68, 72, 80, 86, 92 atd myslim. to by mali byt tak do roka, roka a pol.
ale vravim, zalezi od velkosti dietka, kamoskin maly ma 7mes a vacsie oblecenie ako my......

56 velkost sa velmi neoplati, to sme mali asi dvoje dupacky a overaly. 62 sme nosili asi tri mesiace. ale to sa fakt neda tak povedat a kazda znacka je ina velkostou, viackrat sa mi stalo, ze body 68 bolo vacsie ako body inej znacky, strihu c.74.
mnohe znacky maju cislovanie: newborn, 0-3mes, 3-6mes atd cize adekvatne 56, 62, 68...ale zjednodusi to orientaciu.

eimiky
7. apr 2009

standu jeaj 72? ja že len 74? alebo preklep?
je to naozaj individuálne, my máme len pol roka a nosime 74 už dlhšie čo je na 9 mes takže to je velmi rôznorodé, presne ako standu píše aj značky sa od seba lišia velkosťou

pimpa
autor
7. apr 2009

Dakujem baby,
ako ste to robili vy s nakupvanim oblecka? Kupovali ste par mesiacov dopredu, ci priebezne, alebo ako? Tazko odhadnut velkost a este aj rocne obdobie, mam totiz pocit, ze uz existuju len dve roc. obdobia-leto a zima. Jar a jesen nejako zmizli 😀 😀

standu
7. apr 2009

eimiky, omyl samozrejme....

kupovala som vsetko priebezne, aj teraz, ked jej niekto donesie nejake oblecko sa hnevam, lebo co ked, ked do toho dorastie, bude zrovna ine rocne obdobie, nez je ta vec urcena???

agnessa
7. apr 2009

Pimko, rozhodně tak dopředu nekupuj, miminka rostou různě - třeba Standu píše, že malá má v roce velikost 80, kamarádčina dcera ve 14měsících 74-80 a naše drobátko dlouhé má v půl roce 74-80 😀

takže je podle mě lepší kupovat všechno až průběžně... jen na první měsíc až dva jsem měla doma zásoby 🙂

smardik
7. apr 2009

pimpa to se nedá tak odhadnout. třeby hodně holek píše jen málo 56, že to nevynosí a já ještě dokupovala 50 a i tu měl velkou,56 nosil většinu do 3měsíců, ted má 5měsíců a týden a nosí mi 62, 2 kousky má v 68 ale má je ještě větší. asi je nejlepší mít pár kousků od každého a pak podle toho ja kbude velké dokoupit.

marcela1992
21. okt 2011

Baby (ktorym sa narodili deti tak okolo 4kg),pouzivali ste aj velkost 56?Bolo to detickam dobre?

martinab122
Odpoveď bola odstránená
Zobraz