Ako roztiahnuť silné gumičky na ponožkách?

kattkak
26. júl 2008

Čaute baby,
mám takú otázočku.
Je možné nejako roztiahnuť gumičky na dojčenských ponožkách?
Mám pre malú veľa krásnych, ale bohužiaľ nemôžem jej ich obliekať, pretože majú veľmi silnú gumičku a tá jej sťahuje nôžku.
Ďakujem za rady.

kattkak
autor
26. júl 2008

Pardón, v názve témy malo byť ponožkách.

zuzana76
26. júl 2008

ja som ich vsetky nastrihla 😒 , lebo aj som skusala roztiahnut a nedalo sa velmi, tak som zozadu tu gumku nastrihla a teraz je to ok

mivin80
26. júl 2008

ahojte, aj ja neviem co s tymi ponozkami 🙂 tiez sa malemu zarezavaju, ale dostali sme 2 pary super ponoziek ktore po vyprati uz nie su vobec pruzne takze aspon tie mu na noc davam a cez den domka. ked ideme von dame ine a skusame ich roztiahnut ale nepomaha to 🙂

angua27
26. júl 2008

ako písala zuzana, my sme všetky so silnou gumičkou nastrihli a bolo ok. vynosili sa, neškrtili nožičku a potom sme ich vyhodili. 😉

zuzana76
26. júl 2008

angua, aj ja ich potom vyhodim, ale nechapem preco robia tie poniozky take tesne , chudatka deticky

horallka
26. júl 2008

tiež som ich vzadu nastrihla a bolo po probléme

lyly
26. júl 2008

ja len nechapem, preco to take vyrabaju. ja v obchodoch tie ponozky skusam, ale aj tak sa stane, ze kupim, alebo dostaneme tesne. takze aj ja to vsetko ponastrihavam a bude 🙂

mtsl
26. júl 2008

aj my sme mali tento problém a po dlhom hľadaní som zistila že ponožky z tesca nemajú silnú gumičku a netlačia. skúste. tie krásne ponožky z detských obchodov sme všetky vyhodili ☹

kattkak
autor
27. júl 2008

To ste normálne nastrihli ponožku vzadu? Koľko cm asi? 😕
Malá má 3 mesiace, maličkú nožičku, pre takýchto drobcov je málo pozožiek bez gumičiek.
Tiež nechápem, prečo to to vyrábajú také tesné.
Ponožky z Tesca sú fajn, máme odskúšané na staršom.
Aj Tatrasvit bavlnené sme mali radi.

lyongirl
27. júl 2008

ahoj Katka, ja som ich malému tiež nastrihávala, nenastrihla som ponožku, ale tie gumičky, sem, tam nejakú a ono to povolilo a ponožka sa nerozpadla 😉

horallka
27. júl 2008

ja som nastrihla dosť- asi som to prehnala- asi dva cm vzadu. Ale držali mu, len to moc dobre nevyzeralo, ale keďže spal na chrbte, tak mu to nebolo vidno.

angua27
27. júl 2008

kattkak stačí pol cenťáku. jeden pár sme dokonca esteticky vylepšili, drahý ich nastrihal kolom dokola: robil zvislé nástrihy asi pol centimetrové asi centimeter od vrchu ponožky. normálne sa ľudia pozastavili, kde sme kúpili také super ponožky. 😀