• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Body a polodupačky. Kde ich nakupujete?

28. júna 2011 
Zienky poradili by ste mi v akom e-shope nakupujete bodycka a polodupacky? Mate nejake overene, kvalitne, kde sa nevytaha guma a neroztahuju pri krku? Za rozumnu cenu samozrejme :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak ti ide o cenu my sme boli spokojni s HaM. a este kupujeme aj slovenske ale tie boli o dost drahsie ako cinske. tie cinske su da sa povedat kvalitne ale rozdiel vidis.Cina je cina aj ked sa tvari ako "znacka"
A bodynka su super z Mothercare.Ak vystihnes akciu tak kupis za par eur a je to ozaj kvalita. Urcite neodporucam Cherokee. tie po 2 opratiach sa tak strasne roztahaju ze to mozes pouzit akurat na handru....
7. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola spokojná s Cherokee
7. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nakupovala bodynka H&M, alebo Early days na mimibazare. niektore babule tam ponukaju nove vyhodne viacbalenia - oplatia sa, bola som s nimi spokojna. takisto pyzamka a overalky. mala som aj jeden sedempack bielych bodiciek cherokee a tie boli tiez dobre, nevidela som v tom ziadny rozdiel. dokonca sa mi ani nestalo, ze by sa mi tie obalkove vystrihy poroztahovali :wink:
7. máj 2009 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež bola aj som spokojná s cherokee :slight_smile:
7. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherokee.....potom tup-tup a coccodrillo v kamennych obchodoch, ale aj cez net
7. máj 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali tie to 7-packu cherokee a tie boli super, potom take 3-balenie, ale tie sa rozťahali, aj keď oblečené vyzerajú v pohode. No a ďalej mimibazar - kúpiš tam nové aj použité.
7. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez pridavam k cherokee... tie 7-packy, trojky som nemala, tak neviem posudit... a takisto v sekaci nakupujem ale len znacky NEXT, EARLY DAYS, GEORGE, MOTHERCARE, LADYBIRD a hlavne cez mmb alebo mma... takze ja odporucam... nase dieta je take sekacove... :grinning: by mohlo reklamu robit nejakemu secondhandu :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2009 o 19:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte www.japitex. sk, s obidvomi značkami som bola spokojná, povedala by som, že kvalita za rozumnú cenu
7. máj 2009 o 19:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
body s kratkym a polodupky maju dobre aj v Tescu - Cherokee, radi sme ich nosili, aj nosime .........
kvalita za rozumnu cenu ................ :wink:
aj overalceky-pyzamka z Tesca su super, sme spokojní :wink:
7. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antonyfashion som aj ja nedávno objavila u nás v BB. Len vás chcem upozorniť, keď budete pozerať ten link, že na fotkách vyzerajú tie farby hrozne vyšedivene, ale v skutočnosti sú nádherné svieže. Neodolala som zeleným dupačkám so sloníkom.
8. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antony sa ale vyťahajú veľmi...
HaM , CaA , Next a Cherokee...
8. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm....a sesternica zase vravela, že jej syn vyrástol na Antony a že to oblečko bolo super. A to teda nie je finančne odkázaná na nejaké lacné a nekvalitné veci. Tak neviem. Možno záleží aj od prania.
8. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som nedávno objednávala zo stránky antonyfashion. vecičky sú pekné, kvalitné a boli dosť lacné. cherokee nechcem, to je samá čína, fuj :unamused:
8. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.rajdeti.sk

ja som tam objednala par veci, dobra kvalita tusim slovenska vyroba firma Detex

7pack cherokee body su velmi dobre, ja mam skoro z kazdej velkosti a radi to nosili, az tie posledne na dva roky sme nevyuzili kedze sme uz boli bez plienok a bodynka sa nam stali neprakticke
8. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja mám velmi dobre skusenosti s cherokee či len tie obyčka biele trojpacky, na tých frčíme stále, nerozťahali sa ani okolo krku.Su naozaj skvele,a teraz som kupila take kratkorukávové farebne za cca 40 sk/ks tak som zvedava na tie. Tak isto aj overali len cherokee resp. tesco a H&M tie su tiež bohovske tak isto aj mam rada tie H&M bodynka tie su asi najkvalitnejšie. Ale na spinkanie určirte odporučam tesco resp. cherokee
9. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám tiež veľmi vyhovujú Cherokee, práveže sa mi nikdy nevyťahali ako napr. Antony, to sme mali aj košielky, otrasné, jak handra. Vlastne rástli s nami, lebo po každom opraní sa zväčšili, vyťahali. A spokojná som bola aj s Tajpex.
9. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nakupujem cez net www.next.co.uk
9. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na doma, ihrisko Tesco, overaliky na spanie su na nezaplatenie perem do nemoty a su ako nove :wink: , na paradu HM , :dizzy_face:
Inak celkovo tesco ma velmi dobru kavalitu body, myslim ze 100perc .bavlna :wink:
9. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne velmi vyhovuju Kolorino body, Coccodrillo, Tup Tup a C&A, ale mame aj Cherokee a vacsina je dobre, len par z nich sa mi vytahalo. Na spanie overaly mame vacsinou Cherokee a nic im nie je, su dobre.
10. máj 2009 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherokee, HM, next, mothercare. a periem ich teda riadne, zatial sa ziadne nevytahalo, nevidim rozdiel medzi cherokee a next. snad len v cene, pokial niekto kupuje na mimibazare, kde niektori nevedia, kolko pytat...

a ze cherokke je made in china? a kde siju HM, next, mothercare, CA ? :wink:

china, bangladez, india, sri lanka...
11. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno prave preto je spokojnost s anotnyfashion....to je slovenska vyroba!....mozno sa vytahaju, aj ked u ziadnej znamej to nenastalo a to naozaj tam nakupujeme vsetky Martincanky vo velkom, kedze vyroba je tu.....a naozaj material, farby a ceny na nezaplatenie..... :wink:
11. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam jedine cherokee z tesca a som spokojna :slight_smile: nic sa nam nevytahalo a dokonca teraz pri odkladani bielych 62 "do archivu" by ste ani nepovedali, ze sa 3 mesiace naplno nosili a prali :wink:
11. máj 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pouzivala Cherokee a ani jedno bodynko sa mi nevytahalo :wink: a to som ich prala fakt casto. som max. spokojna, mame aj Early Days aj C&A a su tiez fajn :wink:
11. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj Herma , ma dobre veci teraz ma napadlo :slight_smile:
A vobec som nevedela ze cherokee sa sije v Chine.. :confused: :sweat_smile:
Len s citania tuto prispevkov ,ale ked kupite nike ,vela vela znaciek je... china a inaksie ceny....
11. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry baby, ale vsetko sa robi v cine..... :confounded:
11. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
standu - presne tak :confounded: aj tie najlepsie znacky su site v Cine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odporúčam KIK v rakúsku lacné oblečko
12. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: ja použivam odzačiatku tiež Cherokee a som spokojná a periem ich často a nemala som snini problem
12. máj 2009 o 10:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupovala v antony - podniková predajňa - podstatne nižšie ceny ako v obchodoch
bodynká po 140,- a polodupky po 110,-...v obchodoch sú body po vyše 200,- a polodupky za cca 180,- takže riadny rozdiel.... a mne sa nevyťahali :wink: ...ja som max. spokojná
12. máj 2009 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok