Body a polodupačky. Kde ich nakupujete?

jaroe
7. máj 2009

Zienky poradili by ste mi v akom e-shope nakupujete bodycka a polodupacky? Mate nejake overene, kvalitne, kde sa nevytaha guma a neroztahuju pri krku? Za rozumnu cenu samozrejme 🙂

zrzulka
7. máj 2009

Ak ti ide o cenu my sme boli spokojni s HaM. a este kupujeme aj slovenske ale tie boli o dost drahsie ako cinske. tie cinske su da sa povedat kvalitne ale rozdiel vidis.Cina je cina aj ked sa tvari ako "znacka"
A bodynka su super z Mothercare.Ak vystihnes akciu tak kupis za par eur a je to ozaj kvalita. Urcite neodporucam Cherokee. tie po 2 opratiach sa tak strasne roztahaju ze to mozes pouzit akurat na handru....

sima.p
7. máj 2009

ja som bola spokojná s Cherokee

dosa
7. máj 2009

ja som nakupovala bodynka H&M, alebo Early days na mimibazare. niektore babule tam ponukaju nove vyhodne viacbalenia - oplatia sa, bola som s nimi spokojna. takisto pyzamka a overalky. mala som aj jeden sedempack bielych bodiciek cherokee a tie boli tiez dobre, nevidela som v tom ziadny rozdiel. dokonca sa mi ani nestalo, ze by sa mi tie obalkove vystrihy poroztahovali 😉

dadka212
7. máj 2009

ja som tiež bola aj som spokojná s cherokee 🙂

standu
7. máj 2009

cherokee.....potom tup-tup a coccodrillo v kamennych obchodoch, ale aj cez net

sasiki
7. máj 2009

aj my sme mali tie to 7-packu cherokee a tie boli super, potom take 3-balenie, ale tie sa rozťahali, aj keď oblečené vyzerajú v pohode. No a ďalej mimibazar - kúpiš tam nové aj použité.

mishusha
7. máj 2009

ja sa tiez pridavam k cherokee... tie 7-packy, trojky som nemala, tak neviem posudit... a takisto v sekaci nakupujem ale len znacky NEXT, EARLY DAYS, GEORGE, MOTHERCARE, LADYBIRD a hlavne cez mmb alebo mma... takze ja odporucam... nase dieta je take sekacove... 😀 by mohlo reklamu robit nejakemu secondhandu 😀 😀 😀

janina1977
7. máj 2009

ešte www.japitex. sk, s obidvomi značkami som bola spokojná, povedala by som, že kvalita za rozumnú cenu

pepies
7. máj 2009

body s kratkym a polodupky maju dobre aj v Tescu - Cherokee, radi sme ich nosili, aj nosime .........
kvalita za rozumnu cenu ................ 😉
aj overalceky-pyzamka z Tesca su super, sme spokojní 😉

jamaat
8. máj 2009

Antonyfashion som aj ja nedávno objavila u nás v BB. Len vás chcem upozorniť, keď budete pozerať ten link, že na fotkách vyzerajú tie farby hrozne vyšedivene, ale v skutočnosti sú nádherné svieže. Neodolala som zeleným dupačkám so sloníkom.

sue
8. máj 2009

Antony sa ale vyťahajú veľmi...
HaM , CaA , Next a Cherokee...

jamaat
8. máj 2009

Hmm....a sesternica zase vravela, že jej syn vyrástol na Antony a že to oblečko bolo super. A to teda nie je finančne odkázaná na nejaké lacné a nekvalitné veci. Tak neviem. Možno záleží aj od prania.

melany_s
8. máj 2009

aj ja som nedávno objednávala zo stránky antonyfashion. vecičky sú pekné, kvalitné a boli dosť lacné. cherokee nechcem, to je samá čína, fuj 😒

quetka
8. máj 2009

http://www.rajdeti.sk

ja som tam objednala par veci, dobra kvalita tusim slovenska vyroba firma Detex

7pack cherokee body su velmi dobre, ja mam skoro z kazdej velkosti a radi to nosili, az tie posledne na dva roky sme nevyuzili kedze sme uz boli bez plienok a bodynka sa nam stali neprakticke

zuzkagu
9. máj 2009

Tak aj ja mám velmi dobre skusenosti s cherokee či len tie obyčka biele trojpacky, na tých frčíme stále, nerozťahali sa ani okolo krku.Su naozaj skvele,a teraz som kupila take kratkorukávové farebne za cca 40 sk/ks tak som zvedava na tie. Tak isto aj overali len cherokee resp. tesco a H&M tie su tiež bohovske tak isto aj mam rada tie H&M bodynka tie su asi najkvalitnejšie. Ale na spinkanie určirte odporučam tesco resp. cherokee

katavinka
9. máj 2009

Nám tiež veľmi vyhovujú Cherokee, práveže sa mi nikdy nevyťahali ako napr. Antony, to sme mali aj košielky, otrasné, jak handra. Vlastne rástli s nami, lebo po každom opraní sa zväčšili, vyťahali. A spokojná som bola aj s Tajpex.

silvia.t
9. máj 2009

ja nakupujem cez net www.next.co.uk

vladkaz1
9. máj 2009

na doma, ihrisko Tesco, overaliky na spanie su na nezaplatenie perem do nemoty a su ako nove 😉 , na paradu HM , 😵
Inak celkovo tesco ma velmi dobru kavalitu body, myslim ze 100perc .bavlna 😉

deina
10. máj 2009

Mne velmi vyhovuju Kolorino body, Coccodrillo, Tup Tup a C&A, ale mame aj Cherokee a vacsina je dobre, len par z nich sa mi vytahalo. Na spanie overaly mame vacsinou Cherokee a nic im nie je, su dobre.

ajsa32
11. máj 2009

cherokee, HM, next, mothercare. a periem ich teda riadne, zatial sa ziadne nevytahalo, nevidim rozdiel medzi cherokee a next. snad len v cene, pokial niekto kupuje na mimibazare, kde niektori nevedia, kolko pytat...

a ze cherokke je made in china? a kde siju HM, next, mothercare, CA ? 😉

china, bangladez, india, sri lanka...

sorciera24
11. máj 2009

mozno prave preto je spokojnost s anotnyfashion....to je slovenska vyroba!....mozno sa vytahaju, aj ked u ziadnej znamej to nenastalo a to naozaj tam nakupujeme vsetky Martincanky vo velkom, kedze vyroba je tu.....a naozaj material, farby a ceny na nezaplatenie..... 😉

emmka3
11. máj 2009

mam jedine cherokee z tesca a som spokojna 🙂 nic sa nam nevytahalo a dokonca teraz pri odkladani bielych 62 "do archivu" by ste ani nepovedali, ze sa 3 mesiace naplno nosili a prali 😉

mami.sk
11. máj 2009

ja som pouzivala Cherokee a ani jedno bodynko sa mi nevytahalo 😉 a to som ich prala fakt casto. som max. spokojna, mame aj Early Days aj C&A a su tiez fajn 😉

vladkaz1
11. máj 2009

inak aj Herma , ma dobre veci teraz ma napadlo 🙂
A vobec som nevedela ze cherokee sa sije v Chine.. 😕 😅
Len s citania tuto prispevkov ,ale ked kupite nike ,vela vela znaciek je... china a inaksie ceny....

standu
11. máj 2009

sorry baby, ale vsetko sa robi v cine..... 😖

mami.sk
11. máj 2009

standu - presne tak 😖 aj tie najlepsie znacky su site v Cine 😝

dankadina
12. máj 2009

odporúčam KIK v rakúsku lacné oblečko

andika10
12. máj 2009

🙂 🙂 ja použivam odzačiatku tiež Cherokee a som spokojná a periem ich často a nemala som snini problem

bzuco
12. máj 2009

ja som kupovala v antony - podniková predajňa - podstatne nižšie ceny ako v obchodoch
bodynká po 140,- a polodupky po 110,-...v obchodoch sú body po vyše 200,- a polodupky za cca 180,- takže riadny rozdiel.... a mne sa nevyťahali 😉 ...ja som max. spokojná