Body "I love my daddy". Kde ich zohnať?

luciaj
8. feb 2007

Ahojte kocky, viete mi poradit, kde by som v BA, pripadne cez net, mohla kupit body, dupky, tricko alebo akekolvk oblecko s napisom "I love my daddy"? Chela by som ho dat manzelovi na narodky a neviem ho zohnat. dakujem

mihalicka
8. feb 2007

Niekto to tu predaval, skus kuknut starsie inzeraty!

barunka
8. feb 2007

luciaj, ja som toto všetko asi pred mesiacom videla v mothercare a v adams kids v auparku. Či to tam majú aj teraz, to netuším... 😅

mimonenka1
8. feb 2007

Ja som si také objednala od niekoho cez inzerát tu na koníkovi. Je so srdiečkom a nápisom Ľubim ocka.

luciaj
autor
8. feb 2007

dakujem kocky, skusim ten aupark 😉

kosicanka1
8. feb 2007

jeeej lucia - super napad, moj manzelik ma narodky v nedelu, skusim dnes zbehnut do nejakych obchodikov tu v KE a popozerat nieco s takym napisom
jooooj, nech nieco zozeniem, tak sa mi zapacil ten napad.
neviete, kde to v KE zozeniem?

4a
8. feb 2007

a nebudeš mít jednodušší koupit si jen barvu na látku? Je to v tubě, a můžeš si napsat na oblečení co se ti zlíbí. A jsou i takové barvy, že když je vyfénuješ, tak se to nafoukne a je to plastický. Jen se to nesmí přímo žehlit. Mají je v papírnictvích. Je to jako barvy na sklo, jen je to na látku. Taky to měli v Auparku v obchodu co mají věci na ruční práce.

ukana
8. feb 2007

objednáš to cez mimibazar.sk a je to na:

http://next.co.uk/index.asp

ukana
8. feb 2007

newborn, strana č.4 😉

nutka
8. feb 2007

Alebo skuste speci papier do atramentovekj tlaciarne,na ktory si vytlacite doma lubovolny obrazok a ten sa potom iba nazehli na body-bavlnene!A4 stoji cca 70.-SK - v obchode s kancelarskym a PC tovarom. Aj to takto skusim a asi to vyjde aj lacnejsie...ale ked nie,nic to, aspon budem sa moct pochvalit samovyrobou... 😀

luciaj
autor
8. feb 2007

ukana, len neviem ako nakupovat zo zahranicnych stranok☹ lebo raz som sa snazila nieco kupit z GB stranky a nechcelo prijat platbu z mojej karty ... takze radsej by som skusila nieco slovenske alebo ceske. aj tak dakujem 😅

4a, ja nie som moc umelecky typ, to by mohlo dopadnut aj s machulami na tom oblecku 😀

ukana
8. feb 2007

klikni na www.mimibazar.sk a tam baby objednávajú veci z NEXTu, pošlú ti aj prepočet na Sk.Ony to objednávaju vo veľkom a potom to rozposielajú, je to celkom jednoduché, peniaze pošleš len predávajúcej na účet v SK. Prípadne ti aj poradia s veľkostou a pod. Veľa uspechov v novom body, je rozkošné 🙂

4a
8. feb 2007

luciaj,
na platbu musíš mít kreditní kartu. Ty kartičky co asi máš, jsou debetní, tzn. zaplatíš a hned ti to stáhnou z účtu. U kreditní je to jednou do měsíce.
A s malůvkama.... to jde o cvik. Nacvič si to nejdřív na papípře, ale je to fakt jednoduchý. Zejména když budeš mít předlohu. Věř si. Uvidíš, jak tě to pak chytne 🙂

ukana
8. feb 2007

4a, stými farbičkami je to super nápad, musím sa po nich poobzerať. Stačí obyčajne tričko a fantázia. Aspoň využijem 8 rokov strávených vo vytvarnom krúžku. 😉

lasenka
8. feb 2007

ukana
su tie vecicky z mimibazaru dobre? mozem to potom vratit?
babulky, poradte kto ma s tym objednavanim skusenosti...

ukana
8. feb 2007

ja mám dobré skusenosti, ale závisí to od kazdej predávajucej. kazdá ma pri svojom mene aj hodnotenia od ostatných kupujúcich, tak by som sa asi podla nich riadila. A veci som ešte nevracala, ale to má kazdá predávajuca uvedené v podmienkach predaja, takže je to individuálne...trošku po tej straánke pobehaj a zistíš ako to tam beží, alebo sa popýtaj mailom konkretnej predávajúcej, čo ťa o tej veci zaujíma, príp.ti ju aj premerajú.
Závisí aj od toho, či kupuješ obnosené alebo nové oblečenie a pod.

lasenka
8. feb 2007

ukana
dakujem zatial 😉 idem na to mrknut...

luciaj
autor
9. feb 2007

dakujem moooc moooc pekne, idem hned mrknut 😵

dorotka
9. feb 2007

nutka a na laserovky nic take nie je? atramentovu nemam k dispozicii

zuzka111111
9. feb 2007

moj manzel kupil v kike bodinka 3 v jednom baleni su zlte jeno z lienkam druhe ciste asi a tretie z napisom "I love my daddy 😵 mozno to tam este maju

janinah
9. feb 2007

včera som si klikla v mimibazare na-od všech inzerentu a veľkosť 104 a naskočilo mi biele body alebo tričko ,že ľúbim ocka,skús pozrieť

nutka
9. feb 2007

dorotka: akurat so sa pytala sesternici,kt.sa v tom vyzna, a ze na laserovky sa este s tym nestretla.Tak asi ani taky nazehlovaci papier nieje.A odporucila mi,skusit aj farby na textil,ze dlhsie vydrzia.....Tak skusim 😉

dorotka
9. feb 2007

dakujem moc 😉
inac su aj fukacie fixky na textil takze ked sa urobi pekna sablona daju sa aj tie pouzit uplne som na ne zabudla skusim ich pohladat ale obavam sa ze uz su asi vyschnute a tie fakt vydrzia mam tak postriekane uz roky pyzamo a drzi to a aj tricko a to som tusim uz aj na sestesiatke prala 😉

luciaj
autor
9. feb 2007

dakujem babulky, uz som objednala bodynko z mimibazaru🙂 dufam, ze sa muzickovi bude pacit 😀

alenka.a
9. feb 2007

luciaj, pripoj link, ktore si objednala 😉 som zvedava

ukana, vies poradit aj konkretnu predavajucu, ktora objednava tie vecicky z next-u?

alenka.a
9. feb 2007

ale ste ma navnadili baby 😀 manzel ma v marci narodky... 😉

aj toto ja zlate: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=861359
ale ked my mame chapca 🙂

luciaj, ty si objednala to "lubim ocka"? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=884198
...tiez dobre 🙂

ervotoc
10. feb 2007

u nas boli po 150,- aj mikinky lubim maminku,babinku...

dorotka
14. feb 2007

kocky tak ja som nakoniec vytvorila toto s fukacimi fixkami na textil
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
nie je to dokonale ale zas vidno ze som to urobila ja

pipo1777
14. feb 2007

Baby to body lúbim ocka som ja kúpila tu na koníkovy.Predáva to tuším Kaila najdite si na bazáre