Bosé nohy v pyžamku

myleontina
24. jan 2016

Kocky,chcem sa opytat,tie,co davate 2-dielne pyzamka drobcom,tak im pod to davate este bodynka?a este nieco?lebo maly ma 6mesiacov a mozno by som mu aj dala take ze- body s kratkym a na to pyzamo-vrch a nohavice,len ma teda odradza,ze bude mat hole nohy.ponozky zvlecie.ako pre mna je tiez prirodzene spat s bosymi nohami,ale neviem,odkedy tak deti spavaju 😕 davat este pancuchy mi uz dojde prehnane asi...
P.s.-ano,mame aj uzavrete overalkove,vlaste doteraz len take nosil 🙂

sim_simonka
24. jan 2016

ja som mojmu malemu davala tak, ze pyzamkove gate a bodynko s dlhym rukavom, lebo ked sa prehadzoval v postielke tak sa mu to tricko z pyzamka vzdy povyhrnalo a odkopal sa v noci, tak som nechcela aby mal hole krize...teraz uz mu davam normalne pyzamovy vrch + spodok + ponozky, par krat sa tiez stalo ze si ich zvliekol, ale moc som to neriesila, popripade som mu ich dala naspat, alebo som ho aspon prikrila

sissy27
24. jan 2016

@myleontina ak nebývate v ruskej tajge ale v normálne vykurovanom byte / dome, tak mu stačí na noc normálne jedna vrstva plus samozrejme prikrývka... prípadne daj na spanie overal, alebo použi spací vak - nohy budú stále v teple...

myleontina
autor
24. jan 2016

@sissy27 spaci vak nema rad 🙂 spi pod paplonom,mame teraz v zime v noci 22stupnov.ide mi o chodidla,ze ci v takomto veku mozu byt bose,viem,ze 1vrstva staci,ale 2.vrst.pyzamo sa zvykne vyhrnat a ked sa maly mrvi,tak nemienim riskovat hole krize niekolko hodin,preto tie body...

myleontina
autor
24. jan 2016

@sim_simonka tak to mu stacia obyc tenke teplacky,ked nemam davat vrch,kvoli vykasaniu.je to cele zle pre mna asi takato kombinacia,asi ostaneme pri overalku 😀

sim_simonka
24. jan 2016

@myleontina noo v podstate hej :D alebo som kupila take dvojdielne, kde nohavice boli aj s nohami :D take ako dupacky, ale teda dvojdielne :D ale klasicke 2-dielne pyzamka som zacala vyuzivat az teraz nedavno a to ma maly 18 m

sissy27
24. jan 2016

@myleontina alebo body s dlhým rukávom a k tomu dupačkové nohavice http://www.heureka.sk/?h[fraze]=Dupa%C4%8Dkov%C3%A9+nohavice&m=f&min=&max=&o=3
aj kríže, aj nôžky budú v teple 🙂

tiumen
24. jan 2016

A overaly na spanie čo majú napr v tescu? Ja som dávala najradšej tie, len už má dva a tie tescovské sú mu malé všetky veľkosti 😳

ukulela
24. jan 2016

no ja ostanem pri pri overale so"zavretymi" nozkami kym budu dostupne velkosti 🙂 maly ma rok aj 3 mesiace a v inom nespava. nohy v teple (lebo ponozky by si stiahol) , hrbat tiez ... ked mal pol rka aj menej som ho v takom najradsej mala aj cely den 🙂
@myleontina v pohode homavaj v overaloch. premna to bolo najpraktickejsie aj pri prebalovani napriklad. najlepsie sutake, co sa rozopinaku pomedzi obe nohy, nie len cez jednu.

8291
24. jan 2016

Taak malá ma 18mesiacov a dvojdielne pyžamko mi nejak nešmakuje😁 kôli vykasanemu chrbátiku,spinkava v overalikovom pyzamku a od jesene jej pod overalik dávam ešte tielkove body,lebo ona neznása prikrývky a stále je odkopaná a u nas v bytovke sa centrálne temperuje v noci takže od tej druhej v noci je trošku chladnejšie,tak aby mala chrbatik a bruško v teplejšom😁

seahorse27
25. jan 2016

Pri takom malom babatku by som 2-dielne pyzamo vôbec neriesila. Ani neviem, ze take su :D Ja do 2 rokov budem davat len overal, rovnako som to robila pri starsej dcerke. Naco si komplikovat zivot este aj vymyslanim nocnych outfitov pre deti? :D

zdena12345
25. jan 2016

nas maly 1,5rocny sa nenecha zakryt, v izbe ma tak 24° ma body dlhy rukav a na tom 2 dielne pyzamko. Ked ma nohavice bez slapiek tak ma este na tom ponozky

qidko
25. jan 2016

Ja som davala overaliky sikovne a netrebalo riesit hole nozky

miku1
25. jan 2016

@myleontina Ja som na noc dávala body s krátkym rukávom, pančušky a na to normálne pyžamko, nakoľko v tom staršia dcéra nechcela spať v spacom vaku a ani pod prikrívkou.

pipinka4
25. jan 2016

@myleontina ved overaliky robia aj vacsie cisla. Aj moja mala donedavna spavala v overaloch ja som s nimi bola spokojna.az nedavno som jej zacala davat dvojdielne pyzamko kedze uz ma 2,5 roka a na svoj vek je dost vysoka a uz som tazko zhanala overaly na nu. No ked mala pol roka som na dvojdielnym pyzamkom ani nerozmyslala automatika overal a bol pokoj ;)

mimik79
25. jan 2016

@myleontina ja som nasmu zacaladavat dvojdielne pyzamko ked mal asi skoro dva rocky a pod to tielkove body,nie s kratkym rukavom ale tielkove a ponozky a ked bol mensi tak najlepsie bolo ked mal na spinkanie body s dlhym rukavom a na to poldupacky.tak mal nozky zakryte a bolo to prakticke aj pri prebalovani,lepsie sa mi to povyzliekalo sup sup ako ke mal overalik na spanie parkrat,nozky odtial vydolovat 🙂 a tie cvoky porozopinat a znova pozapinat

siska53
25. jan 2016

@myleontina moji nosili do 2r. A dcekea do 3.r.(je mensia nez syn) bodynkove pyzamka a boli v overali.
Pre mna to bolo najpraktickejsie.
Teraz su starsi, maju dvojdielne,kntomu ponozky a su pod paplonom,ale casto sa aj tak odkopu. Nedavam.im vsak nic navyse. Lrn tie ponozky a pyzamko.

jamabe
25. jan 2016

Tak moja bude mať v marci 4 a v zime stále nosí overalové pyžamo... ale tiež sa zvykne odkopať... Len u nej v izbe je v noci 19-20 stupňov...

silaviat
25. jan 2016

tiez spime v overale - bodycku flsnelovom .. ma kazdu stranu zakritu nic sa nevyhrnie a je v tom stale zlatuca taka detska lol 😀

betka239
25. jan 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@silaviat overal je na spanie naj naj 🙂