Čo obliecť 9 mesačnému chlapčekovi na Velkú noc?

michaela1990
20. feb 2013

Ahojte chcela by som vyfesakovat maleho na velku noc 🙂 neviete mi poradit co mu obliect??? Ja mam predstavu ale neviem zohnat take veci bud .nejaky oblek lacny alebo rifle tricko riflova vesta kravata alebo motylik dakujem za odpovede🙂

strawberry17
20. feb 2013

mat tak tvoje problemy 😀

strawberry17
20. feb 2013

@michaela1990 ale da sa pozicat aj na MMB hod si napr next do vyhladavaca...

sonalek
20. feb 2013

@strawberry17 No tak to ano 😀 😀 😀

strawberry17
20. feb 2013

@michaela1990 a urcite bude fesacik, aj keby si nezohnala kravatu

zuzkat1
20. feb 2013

Deti su najkrajsie v detskych veciach! Oblekov a podobnych hluposti sa este nanosi dost. Nechapem co je super na tom robit z deti starcov.

jerryjanka
21. feb 2013

uplne najlepši je kroj - mali sme minuly rok takeho šibača a bol na zožratie

zuzidr
21. feb 2013

myslím že najvhodnejšie by bolo, obliecť dieťa pohodlne 😕 už to že sa musí trepať kade tade ani nie ročné dieťa je pre neho unavujúce, nie ešte ked má na sebe, oblek, kroj a podobné vecičky....

marcellka32
21. feb 2013

Nohavice,rifle a peknú košeľu s vestou,využije aj potom.

michaela1990
autor
21. feb 2013

No skončila som davať sem prispevky !!! Clovek chce radu pomoc a vy ho tu idete "ukamenovat"???
Preco by som z neho mala robit starca ved je to mile ked mu dam nieco take !!! A urcite mu neobleciem nieco co nieje pohodlne... a dakujem aj za pekne prispevky tak mile mamičky skončila som z diskusiami!!! PEKNÝ DEN!!!

michaela1990
autor
21. feb 2013

a mimochodom trepat sa kade tade nebudeme pretože ideme len k rodicom !!!

vonicka
21. feb 2013

@marcellka32 - kedy potom? ked z toho vyrastie uz o dva mesiace? 🙂

vonicka
21. feb 2013

@michaela1990 - vies, mozno je diskutabilne to, co si sa opytala. ved si ho proste oblec do toho, co sa ti paci. Nechapem ci tvoj nazor na obliekanie ma zmenit to, co povedia uplne cudzi ludia na fore. to kde sme?

bambinecko
17. mar 2013

@michaela1990
nič si z nich nerob, obleč si ho, ako sa Ti páči. v Lindexe som videla krásne biele košele, ktoré boli dole robené ako body. mali ale len čísla okolo 80, nám sa fešák narodí až v máji, tak som nekupovala, ale neviem, či sa tam aj tak nevrátim 🙂 ešte som tam videla bavlnené body s prišitým motýlikom (také by si možno aj vyrobila), tiež veľmi chutné.. + nejaké rifliičky alebo nohavice a bude 🙂

michaela1990
autor
18. mar 2013

@bambinecko
dakujem mam rada taketo zienky ktore nepizduju okolo toho ale poradia dakujem 🙂 a všetko dobre prajem nech ste zdravucky a dajte vediet ako sa mate 🙂

bambinecko
18. mar 2013

@michaela1990
nakoniec som včera znova zbehla do Lindexu (nedalo mi to) a našla som košieľku aj 62, tak už ju máme, už len bábo do nej 🙂
A Ty ako, už si niečo vymyslela?

michaela1990
autor
19. mar 2013

@bambinecko tak to sa tesim🙂 ja som kupila z MK bielu koselu rifle super strih a vestu cervenu motylika mam ale este skusim nejakeho krajsieho zohnat alebo kravatu a pojde sa sibat🙂
@bambinecko

bambinecko
19. mar 2013

@michaela1990
jeej, krásny je 🙂

michaela1990
autor
19. mar 2013

@bambinecko
Dakujem🙂 krasne🙂 urcite bude aj tvoj drobec krasny🙂
@bambinecko

delilah1
19. mar 2013

@michaela1990 nic si negat.prispevkov nerob to sa tu stava ☹ keby mes dievcatko a das jej saticky tak tu jasaju ale u chlapceka to je asi ine 😠 moj syn mal min rok 10mes ked bol 1x sibat a oblievat a kupila som mu koselu a svetrik v h&m a take pekne tmave nohavice a capacky 😉 ved aj my maminky chlapcekov mame pravo paradit ich pre radost,. A bolo aspom tak pohodlne oblecenie ako hociktore ine...

michaela1990
autor
19. mar 2013

@delilah1
Ano aj moj syn bude mat 8.4 10 mes. Uz sa tesime a dakujem za podporu🙂 pekny vecer🙂