• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo obliecť polročnému dieťaťu na jar?

2. marca 2015 
Ahojte, ja davam 5 mesacnemu babu: pancusky, tielko, body a hruby svetrik a nohavice+ papucky, na hlavku ciapku, ale taku na prechod, nie moc hrubu. A je v poho. V kociari dam deku a ideme..... do necasu...
15. okt 2008 o 13:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak ja som asi cudna, ale ja v tomto pocasi davam body, bundicku s kapucnou, ked je vecer tak taku podsitu bundicku a dole len hrubsie teplaky, ponozky a topanky. V kociku mame taku deku, do ktorej maleho zapnem. Tak neviem, podla toho co pisete vy, je to malo, ale nema studene ani ruky, ani nos.
15. okt 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ide hlavne o to ze ci davate dve kapucne alebo kupjete mikiny bez kapucne? Tych je malo. vsade nasiju kapucnu. na toto obdobie sa este da ale co v zime?
15. okt 2008 o 14:00  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (27. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki - ja sa snazim kupovat mikinky bez kapuc, ale niekedy sa teda riadne nabeham. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale aj tak mame doma dost kapucovych veci, takze dodrziavame zasadu: len 1 kapucna. :sunglasses: aby nemal hrb za krkom a dost casto sa presuvame autom, tak nech ho to netlaci.
momentalne chodime von: body, mikinka, bundicka, zateplene gate. posledne dni pancusky nedavam.
15. okt 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. jún 2016 o 10:52 • ani11
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok