Čo obliecť polročnému dieťaťu na jar?

bobulka34
25. feb 2008

polrocnemu dietatku. doteraz mala fusak a v nom bola v overale. tu je cca 12 stupnov.

cibulkas
15. okt 2008

Ahojte, ja davam 5 mesacnemu babu: pancusky, tielko, body a hruby svetrik a nohavice+ papucky, na hlavku ciapku, ale taku na prechod, nie moc hrubu. A je v poho. V kociari dam deku a ideme..... do necasu...

strasska
15. okt 2008

ahoj, tak ja som asi cudna, ale ja v tomto pocasi davam body, bundicku s kapucnou, ked je vecer tak taku podsitu bundicku a dole len hrubsie teplaky, ponozky a topanky. V kociku mame taku deku, do ktorej maleho zapnem. Tak neviem, podla toho co pisete vy, je to malo, ale nema studene ani ruky, ani nos.

niki285
15. okt 2008

Mne ide hlavne o to ze ci davate dve kapucne alebo kupjete mikiny bez kapucne? Tych je malo. vsade nasiju kapucnu. na toto obdobie sa este da ale co v zime?

adulik23
15. okt 2008

niki - ja sa snazim kupovat mikinky bez kapuc, ale niekedy sa teda riadne nabeham. 😝

ale aj tak mame doma dost kapucovych veci, takze dodrziavame zasadu: len 1 kapucna. 😎 aby nemal hrb za krkom a dost casto sa presuvame autom, tak nech ho to netlaci.
momentalne chodime von: body, mikinka, bundicka, zateplene gate. posledne dni pancusky nedavam.

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz