Čo obliecť polročnému dieťaťu na jar?

bobulka34
25. feb 2008

polrocnemu dietatku. doteraz mala fusak a v nom bola v overale. tu je cca 12 stupnov.

zuzidr
17. sep 2008

baby nič v zlom,ale čo budete obliekať deťom ked bude -5?ked už teraz vyťahujete overaly a fusaky? 😅 🤐

roasha
17. sep 2008

.......a to uz nemame -25C,ako ked sme my boli deti. 😉 🙂

szivem
17. sep 2008

aj ja som tak rozmyslala ale ked som vysla s malym von nebolo mi vsetko jedno,fukal neznesitelny vietor a teplo tiez inac vyzera,tak ho aspon nemusim velmi naobliekat,aj jemu je dobre aj ja mam istotu ze mu nieje zima

cartmanko
17. sep 2008

ale sak v minus 25 sa nechodi na prechadzky ale snad len na polnocnu, nie?

luci21
17. sep 2008

Ahojte, čítam vás a chcem povedať že klobút dolu pred tebou cartmatko fakt so vzorný otecko. 😉

Ja spm dnes malej dala vetrovku no to bolo jedúúúúú sa čertila na mňa, no som zvedavá čo spraví v zime v overale 😒

didusa.risulo
17. sep 2008

ahojte baby, ake topanky davate teraz svojim detom na vonka?ja som dnes kupila zimne, ako trekove vyzeraju, nad clenok, inak krasne, a z vnutra maju aj jemnu kozusinku, potom ma jesenne topanky, ale o vnutri nie su zatepletene, len latka je tam a neviem ake mam dat

szivem
17. sep 2008

ja ked zacnem obliekat Maria tak zacne vystrajat,no akonahle sa mu prihovorim ze ideme vonku stichne,no ked nasleduje ciapka tak to pracuju aj ruky a mam co robit aby si ju nestiahol.Ciapku asi nema rado ziadne dieta.Tak na overal sa uz tesim,to bude krik a ako sa zapotim kym ho obleciem

agnes28
18. sep 2008

ahojte baby, aký je rozdiel medzi fusakom a nánožníkom?? myslela som že to je to isté...

cartmanko
18. sep 2008

nanoznik podla mna je len taka vec na tie kociky, ktorym detom z toho trcia nohy. neviem ci je aj pod nohy. my takz kocik nemame a fusak je ako spacak. a fusak do autoseacky je ako normalny fusak ale ma bud dierky na pasy na upnutie babatka, alebo na rozzipsovatelne nohy tak, za ebabo ma v kazdu nohu v jednom kanaliku a tak ho upnes do sedacky. red castle ma taky, ale nevzhodou je ze mozu byt kratke pasy na to aby obciahli dieta vo fusaku. ja som kupil ten s dierkami a je super. malickej sa v nom velmi paci. je teplucka a spinka aj ked je vonku takto hnusne.

nevesta
18. sep 2008

Agnes fusak je teplejsi a dava sa do kocika a nanoznik je kryt na kocik proti prefukaniu...

cartmanko
18. sep 2008

ten nanoznik som myslel ze neviem ci ide az pod zadok dietata alebo az pod chrbat. to neviem. mal by som si pred odoslanim po sebe citat. mam tam plno chyb 🙂
MEA CULPA

agnes28
18. sep 2008

cartmanko: ďakujem, a prepáč za tie "baby", som zabudla že si aj Ty medzi nimi 😀 práve rozmýšľam aký fusak kúpiť a som z toho teda zmätená... či kúpiť s tými dierkami, či to bude pasovať... musím sa rozhliadnuť po obchodoch🙂

nevesta
18. sep 2008

Cartmanko, mas pravdu, nanoznik je len zvrchu, vlastne uzatvori kocik aj z bokov, ale pod chrbat a zadok nejde...

nevesta
18. sep 2008

Agnes, vsak si zober kocik so sebou... Podla mna ty este nemusis kupovat s dierkami, kedze tvoje dietatko este pohyblive az tak nieje... Dierky potrebujes v pripade, ze potrebujes babo priputat, co u vas este netreba... Ale zas mozno do konca zimy ti uz mala bude sediet a v tom pripade budes musiet aj priputat...

babulik22
18. sep 2008

nevesta ahoj.my mame aj nanoznik bol ku kociku a fusak sa dal dokupit od toho isteho vyrobcu,takze v zime nebudeme mrznut.

cartmanko
18. sep 2008

pohodka agnes vidis, ze reozpravam aj ked sa ma nepytaju. 🙂 mam to od malicka. tu mamina vychova zlyhala. hehe
no my sme kupovali fusak do sedacky od tej istej znacky ako je sedacka.
a akurat objednavam fusak do sportoveho tiez od tej znackz ako je sportovy.
ked kupis rovanku znackui, musi by pasovat.
s dierkami je podla mna ovela lepsie, lebo da sa pouzit aj mimo pasov, len podlozis deku aby si prekryla dierky, ale najma da sa pouzit aj na priputane babo.
normalne ho priputas do sedacky alebo do kocika a z vrchu pekne zazipsujes takze sa moze hybat rovnako ako v lete.
je to nieco ako pridana hodnota ku klasickemu fusaku 🙂

evina313
18. sep 2008

moj syn mal v noci uplne studenu hlavičku a uška, to mu mam davat na noc čiapku? 😨 telo aj ručky mal teple, može mi nachladnut ajv uvodzovkach - od hlavy ? bude mat 4 mesiace

agnes28
18. sep 2008

no ja by som určite dala čiapočku... aj teda dávam, väčšinou pri nočnom kojení... podľa toho koľko máte stupňov v izbe kde spí. ale určite radšej daj, pre istotu a lepší spánok vás oboch 🙂

agnes28
18. sep 2008

nevesta, no radšej by som kúpila fusak aj s dierkami, však ho využijem aj budúcu zimu, alebo už bude dcérka moc veľká? veď to využijem aj do šporťáku? alebo sa mýlim? 🙂

adusha
18. sep 2008

Evina,
moze nachladnut aj od hlavy...hlavickou deticky stracaju strasne vela tepla - velka hlavicka, velka plocha koze a tympadom aj velka strata tepla. Preto mu radsej na noc ciapocku daj ak si ho nasla so studenou hlavickou 😉

ivetah
18. sep 2008

agnes, ja som kupila este na zaciatku roka fusak, ktory ma viac-nasobne vyuzitie a spm s nim spokojna. ma dierky, takze ho dam do autosedacky, dam ho do sportoveho uz tuto zimu, kedze mala sedi, a ma aj taku pridavnu cast, ked uz bude behat. je to emitex fusak 3v1, http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co.... takze ho mam na viac rokov 😉

agnes28
18. sep 2008

ivetah ďakujem za tip, už som trošku snorila na nete a hľadala... tento istý majú na www.babetkovo.sk o nejakých 50 sk lacnejší

szivem
18. sep 2008

vcera som dala do kocika fusak ale asi ho vyberiem,co sledujem mamicky tak este ziadna fusak v kociku nema,pripadam si trocha blbo,aj to pocasie je ako v aprili,vcera fukal vietor a dnes je celkom prijemne,som uz z toho blazon,nechcem aby si Mario zvykol na extremne teplo a ked sa ochladi tak mi hned prechladne

pepuskaa
18. sep 2008

dnes sme boli tiež iba s dekou, ale včera bolo vo fusaku akurát.

jaduska
18. sep 2008

szivem máme skoro rovnako staré deti a ja malej ešte nedávam ani deku do kočiara...ale asi by už trebalo, keď si uvedomím, že niekedy je aj v decembri vonku 10 stupňov a vtedy je fusak normálka...

szivem
18. sep 2008

nemam strach ze by mu bolo zima na chrbatik a rucky,tam je dobre obleceny len sa bojim aby mu nenafukal vietor pod nohavice,Mario este nevie sediet a tak sa v kociku zosmykne a nohavice sa mu trocha vyhrnu.

jaduska
18. sep 2008

ja už malej dávam pod nohavice hrubé pančušky, tak ani nevadí, keď sa trošku vyhrnú...

szivem
18. sep 2008

puncochy uz davam aj ja ale aj tak mam pocit ze by mal mat aspon zakryte nohy,Mario nie je zdrave dieta tak asi preto mam taky strach aby neochorel,aj ked zatial bol iba 2krat prechladeny a aj to mu isli zubky tak to asi z toho

niki285
15. okt 2008

maminky prosim vas ako obliekate deti ked davate bundicku aj mikinu s kapucnou? my sme nakupili takmer vsetky mikiny s kapucnou a teraz pozeram ze som spravila riadnu hlupost. Ked zapnem malu tak vyzera ako eskimak. na hlave capica a dve kapucne. Aj vy to takto davate alebo ked date mikinu s kapucnou tak date uz len bundu? A v zime staci dat do overalu len tricko a na to overal. ja som z toho vsetkeho riadne pomylena.

szivem
15. okt 2008

Niki,ja som tiez nakupila mikiny s kapucnou ale ja maleho este tak velmi nenaobliekavam,posledne 2zyzdne nam krasne svietilo slnko a bolo teplo takze Maria som obliekla len tielko-body,body s dlhym rukavom,puncosky,teplacky,topanky a mikina,no a jasne ze ciapka ale len ked fukal vietor.Ked sa ochladi tak bude mat dve kapucne,no a co aspon mu nebude zima ani na krk ani na hlavicku