Detské obleky. Kde ich možno požičať?

tonita
1. feb 2009

Ahojte,
chcela by som Vas poprosit o radu, kde by sme mohli zohnat pozicovnu alebo niekoho kto sikovne sije detske obleky.Totizto ideme na oslavu a chceli by sme maleho do obleku navliect 😀
Len neviem ci to poziciavaju alebo ako?.....
Neviete mi poradit?Vdaka

beruska2x
1. feb 2009

maji je v Next, koukni next.co.uk 😉

paola.o1
1. feb 2009

a vo viedni v scs maju v hm super a za dobre ceny 🙂

tonita
autor
1. feb 2009

len v tom je problem, ze to potrebujeme na tuto sobotu a do Viedne nemame vobec cas ist 😒

amatula
1. feb 2009

tonita skus v pozicovny alebo mavaju to aj v sekacoch..teraz som zhanala masky na maskarni v sekacoch a boli tam super krpate oblecky skoro som sa picla 😀

magimary
1. feb 2009

aj na MMB-skús, mamičky aj predávajú, aj požičiavajú... 😉
a ak sa rýchlo "dohodnete", tak do stredy môžeš mať oblek doma...

tonita
autor
1. feb 2009

magimary len,aby som do stredy niekoho nasla na tom MMB

tatolu
1. feb 2009

Tonika, ak chceš požičať, pošlem...
Idem odfotiť a ak budeš chcieť, zašlem Ti foto 😉

tatolu
1. feb 2009

No teda, nafotiť som nafotila, ale vypla úpne baterka - vraj vybitá.
Mám dva kusy - jedno sú nohavičky, košieľka a vestička. Nohavičky tmavo modré, košieľka biela a vestička v predu aj v zadu také mini káro (biela a tmaovomodrá)
Druhé je také námornícke tmavomodré - košielka s krátkym rukávom, oblemovaná bielym a klasické nohavičky (v zadu gumka).

evina313
2. feb 2009

v požičovniac určite maju. ja bývam v Stupave, to nie je daleko od BA a viem že tu maju aj na niekolkomesačne babenka. Nevidela som ich síce, ale informovala som sa. skus si najst myslím že je to modny salon v Stupave

evina313
2. feb 2009

vola sa to Mepos 😉

stvura
2. feb 2009

tonita, skoda ze mas maleho takeho velkeho, pozicala by som ti moj oblek pre maleho...mne sestra priniesla z UK krasny s fialovymi doplnkami {kravata a vesticka v nom} pre maleho, no je to velkost na 3-6 mesiacov, skor na tie tri mesiace, nas maly ho mal na krste ked mal dva mesiace a plaval v nom....

tweetinkapp
20. mar 2011

Nema niekto tip, kde kupit pekny oblek, alebo nejake slavnostne oblecenie pre chlapca, tak 2-3 roky? tento rok sa nam to nejak s oslavami nakopilo, tak som sa rozhodla investovat aj do synceka, nech je fesak 😀

ninnaricci
25. mar 2011

@tweetinkapp ja som kupovala z tejto stránky...oblek vyzerá fajn...
http://www.e-mama.sk/index.php?id=oblecenie-na-...

tweetinkapp
25. mar 2011

@ninnaricci dakujem za tip. presne na toto som si robila zalusk, ale asi priamo od vyrobcu. uz minuly rok sme zhanali oblek a vtedy mi jedna pani poradila polsku stranku, kde sa toto da zohnat. lenze tam maju obleky len do 2,5 roka a my priblizne tolko budeme mat, tak neviem, ci by mu to uz nebolo male ☹

lusi26
31. máj 2011

@tweetinkapp pamätáte si ešte tú poľskú stranku čo vám poradili,ja zháňam oblek malému na krst,veľmi by mi to pomohlo.ďakujem.