Do akého veku obliekať body?

anazuzik
7. nov 2008

Ahojte,
mohli by ste mi povedat, do akeho veku ste obliekali detom body?
Moja dcera ma cez 2roky, vel.104, co je uz velky problem taku velkost zohnat.Obliekam jej to hlavne na von ked je zima, aby som sa vyhla tzv.holym krizom, ked sa zohyba, lebo ona to ma permanentne vykasane, ked sa stvera po preliezackach a tak.Ako to riesite vy?Davate klasicke tricka s dlhym rukavom?

fifinna
7. nov 2008

Ja budem body obliekat dovtedy, dokedy bude nosit plienky, potom si myslim ze bude len stym robota, lebo ked sa vypyta a ja ich nestihnem odopnut....., dalsia vec je ta velkost, to uvidime...

prasiatko30
7. nov 2008

pokial ma plienky - ked uz plienky nema tak je to o nicom - je to prilis nepohodlne, ja som musela zrusit aj overalikove pyzamka lebo ked sa cez noc dcera preberie a chce ist cikat tak ju z toho taham hodinu - museli sme prejst na klasicke pyzamka a gatky s tielkami 😉

bibula
7. nov 2008

ja uz davam len na spanie,nech ma teplo na kriziky. 😀

other_side
7. nov 2008

maly mal body naposledy s plienkou.. mal 1,5 roka, potom sme uz body nekupovali, nosil ich len kvoli plienkam 😉

sassi
7. nov 2008

ja mam body kupene až do velkosti 98/104 , väčšie už je problem, takže ked z tohto vyrastieme, už nebudeme kupovať, maly ma 20 mes. A tiež spinká v overalikovych pyžamkách, ale mame aj klasicke tričko a nogavice.
A davam mu už aj dlhšie tielko zakasane do pančušiek a na to normelne tričko.

susanh
7. nov 2008

My tiez body len kym plienka.

vandas
7. nov 2008

ja budem bodynka pouzivat v zime a v chladnom ocasi kym ich budu v potrebnej velkosti vyrabat...

sassi
7. nov 2008

no ked sa začne pýtať, bude to dosť nepraktické 😒

xxmargaretka
7. nov 2008

ahoj,,tak ako pisu baby-kym bola plienka resp kym sme sa zacali ucit na nocnik..teraz davam dlhe tielko a tricko-kupim radsej o cislo vecie a podkasem rukav len aby bol dostatocne dlhy trup..

lienka55
8. nov 2008

Urcite ich budem davat dovtedy pokial sa mi podari zohnat velkost.Potom by som to riesila dlhsim tielkom.

sofik
8. nov 2008

ja ich budem dávat dokial bude mat malá plienku potom uvidím ale body mi vyhovujú v tom že zakrývajú chrbátik a nevysúka sa von. 🙂

miriamkac
8. nov 2008

Tak isto...nosili sme body, pokial bola plienka....ked sa mala zacala pytat na nocnik, bodynko jej uz bolo nepohodlne. Takze zaviedli sme nohavicky s normalnym tielkom, trickom, pulovrikom 😎 . U chlapcov urobim to iste: body len do vtedy, kym budu v plienke 😝 .

ankam
8. nov 2008

no mne body zatial maximalne vyhovuju.je to najlepsia vec na svete.A uz ked nebude plienka tak asi nebudeme davat

milhaus
10. nov 2008

ale ked chces dat dieta na nočnik ty body vyhovovat nebude lebo kym ho rozopnes sa ti môže i dočurat ale inak je to dobra vec

jaduska
10. nov 2008

Tiež používam body kým sú plienky. Pri staršej sme potom prešli na tielka. Teraz napr.Slovenka vyrába super tielka, sú úzke, ale poddajné - nerozťahujú sa a sú aj dostatočne dlhé, takže keď ich zapašem do punčošiek, nevytiahnu sa.

marorlinko
10. nov 2008

my asi od 15mesiacov body nepouzivame, maly pouziva slipy a tielka, su pohodlnejsie prenho, body mi nevyhovovali preto,lebo maly rychlo rastol a body boli casto male mu, ma ich uz kopu, slipy vydrzia dlhsie aj tielka, moj ma zakryte krize, lebo ke dideme vonku ma tielko, nato mu davam rolacik bavlnerny dlhy supnem do nohavic,nat o svetrik a bundicka, zatial sme spokojny., ak sa neda kupit, tak je cas na spodne pradlo.

bebek
8. dec 2008

ahoj, ja malej este stale davam body, tiez skrz zimu pod ne nohavicky samozrejme ,aby ju cvocky netlacili.

stanka_s
8. dec 2008

aj my pouzivame este body, maly nosi este plienky tak je to ok, ale tiez ratam s tym, ze ked nebude nosit plienky, tak body uz nebudu az take pohodlne, hoci teraz som s nimi max. spokojna, jediny nedostatok, ze rychlo z nich vyrastieme 😉

dadka212
8. dec 2008

My tiež nosíme body a pod ne slipky a pančuchy aby sa mu nešúchali dolu 😉 Body sú praktické hlavne teraz v zime lebo sa mu nevyhrnie tričko a nemá holý chrbátik 😉

mtsl
9. dec 2008

ja som holé kríže u malej vyriešila prechodom z body na nohavice a sukne na traky 🙂

tonicka
9. dec 2008

my sa uz pytame na nocnik, ale nevidim v tom problem,odopnut cvociky dole, je to v pohode 🙂 a chystam sa urcite aspon do 2a pol, resp asi kym pojde do skolky 😉 v 3 rokoch