Internetový obchod s detským oblečením. Poraďte!

magda22
7. apr 2008

ahojte,
kedze ja velmi nemam cas na behanie po obchodoch a ani to velmi neoblubujem, chcela by som sa vas spytat, ci nepoznate nejaky dobry internet. obchod, ja som zatial natrafila bud na bazary alebo ten vyber bol velmi biedny..je sce vela obchodov s docenskym tovarom ale malo ich je aj s oblecenim...
poradite mi prosim?

sonagolisova
23. máj 2013

@magda22 www.nextdirect.com ( dorucia kurierom zadarmo az domov 🙂 a potom www.gap.com

pippilotta
12. jún 2013

Môžem poradiť náš nový e-shop pippilota.sk

detskeoblecko
23. aug 2013

uz je naozaj velmi vela stranok, kde sa da take oblecenie nakupit..treba pozriet postovne naklady, popripade, ci maju aj balne uctovane a cenu...potom si to treba porovnat

navonka
20. sep 2013

Outdoorové nepremokavé veci do dažďa, blata, snehu či vetra pre deti od 0-12r nájdete u nás. Oblečieme detičky od hlavy až po päty, budú v teple a v suchu 😀

adripat
25. sep 2013

/bubino obchodik

obchodik ma pekne vecicky, super servis a dobre ceny 🙂

obchodpredeti
27. sep 2013

pekné vecičky za dobrú cenu aj u nás 🙂

ikeashop
30. sep 2013

u nás v eshope od 10.októbra budete môcť nakúpiť kompletnú detskú výbavu pre vaše bábätko 🙂

oblecsvojebabo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecenieprekojencov
23. okt 2013

Podte nakuknut k nam - oblecenie od slovenskych vyrobcov skladom (od c.50-110)

reskara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlata54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obchodpredeti
29. nov 2013

Pekné veci za super ceny ,tovar skladom -rýchle dodanie 😉

natalieperez
27. feb 2014

mne sa pacia stranky oblecsvojebabo.sk a babyoblecko.sk. Dobry vyber, prijatelne ceny.

marosko256
3. mar 2014

Tiez nakupujeme na oblecsvojebabo.sk a sme snimi spokojni. Navstiv ich a uvidis ci sa ti nieco zapaci. 😉

loli39
4. mar 2014

pekné veci sú aj na http://www.mamebabo.sk/ skus pozrieť možno sa ti niečo zapáči

stanislavao
4. mar 2014

@magda22 moj najoblubenejsi je asi mimibazar. kupite tam to, co aj v obchodoch. mam rada znacky C&A, H&M, Next a nemusim behat po obchodoch, ci to maju, ale si to cez MMB objednam. next objednavam aj priamo z UK z nextdirectu. tie klasicke detske internetove obchody maju velmi maly vyber a velmi drahe postovne, tak tie nevyuzivam. aj tu na MK v pro shope mam nejake pani, co napr. siju teplaky, tak to objednavam.

sisiland
4. mar 2014

rozkošné vecičky aj u nás , kvalitné za rozumnú cenu, všetko skladom , expedujeme do 24hod.

textilprealergikov
17. mar 2014

U nás predávame len antialergickú spodnú bielizeň. Stojí trochu viac, ale je to to najlepšie, čo možno dieťaťu priamo na kožu obliecť. Na vrch už môžete dať všetko podľa vášho vkusu či nevkusu a hlavne peňaženky.

modrofuzik11
17. mar 2014

naozaj krasne veci, najma pre dievcata, maju na littlemaryshop. su na facebooku. sara je ako princezna 🙂

sisiland
18. mar 2014

skúste u nás ...kvalitné oblečko za veľmi dobré ceny .
A na leto chystáme veeeeeeľa super oblečka :o)

batolashop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicka99
23. máj 2014
Používateľ janicka99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janicka99.

Alebo vyskusaj aj odtialto objednat, velmi pekne veci tam maju a nielen pre deti 🙂 http://www.detska-vybavicka.sk/detske-oblecenie/

elienocka
23. máj 2014

ja som objednavala na verca eschop 🙂

katty8
23. máj 2014

Ahojte! Surne zhánam červené bodynka s dlhým rukávom MC QUEENA velkosti 56!..Nemôžem nikde zohnať ak by ste vedeli o takých tak píšte 🙂) Dakujem

oblecenieprekojencov
4. jún 2014

Ak hladate slovenske vyrobky, tak vas pozyvam k nam- ponukame slovenske vyrobky, vsetko skladom, za ceny lepsie ako u vyrobcov

ajana1
4. jún 2014

v tomto obchodiku maju uzasne vecicky a hlavne su zo Slovenska a vo velmi dobrej kvalite http://eshop.richelieu.sk

saa25
26. jún 2014

my sme objavili síce trochu drahšie, ale veľmi kvalitné a krásne tričká na www.sklapni.sk - zladili sme sa celá rodina :D

majka1211
28. júl 2014

Náš eshop je tu preto, aby vás zbavil všetkých zbytočných starostí s detským oblečením.

nasanjelik. sk

textildomaja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz