Internetový obchod s detským oblečením. Poraďte!

magda22
7. apr 2008

ahojte,
kedze ja velmi nemam cas na behanie po obchodoch a ani to velmi neoblubujem, chcela by som sa vas spytat, ci nepoznate nejaky dobry internet. obchod, ja som zatial natrafila bud na bazary alebo ten vyber bol velmi biedny..je sce vela obchodov s docenskym tovarom ale malo ich je aj s oblecenim...
poradite mi prosim?

debra
7. apr 2008

ahoj magda...ja stále xodím na mimibazar.sk a nakupujem z tade,je to rýchle a nemusíš behať po obxodox...a nie je tam len použitý tovar,ale aj nový,skus,určite niečo vyberieš 😉 veľa šťastia pri nakupovaní 🙂

magda22
autor
7. apr 2008

dakujem, mimibazar.sk poznam, ale nevybrala som si.. 😒

lilu18
7. apr 2008

Ahoj Magda,kedže si z Ba mas velky vyber.V petržalke je dobry obchod Eniky Beniky-je aj na nete,na Košickej Pre deti,aj v Hyperke C&A...az nechces po obchodoch mas Babybazar,Mimibazar,Bazos,Mamatata

veronika13
7. apr 2008

tak potom asi patríš k tým náročnejším maminám,hmmm...
detskeoblecenie
mimishop
tulectrend

magda22
autor
7. apr 2008

hmm, dakujem, ale vsetky tie stranky poznam, aj o tych obchodoch lilu viem, ale dakujem vam za snahu pomoct, 😉 asi som fakt narocna, ale sranda je, ze zhanam len tu najobycajnejsiu bundicku pre mojho chlapceka.. ☹

lilu18
7. apr 2008

magduš,verím Ti...ja som zhanala po celej Ba futrovanu vestičku pre malu a tiež som nezohnala.Tie co by som aj brala boli malinkate a ine neboli pohladne aspon mne nic moc.

other_side
7. apr 2008

skus quelle 🙂

janinah
7. apr 2008

veronika,prosím ťa,aj si niečo kúpila z tulectrend.cz ? Páčia sa mi tam veci,ale ukazuje mi,že je to dostupné len pre majiteľov obchodov,nevieš poradiť ako sa odtiaľ dá niečo nakúpiť? vďaka

lilu18
8. apr 2008

..ešte je aj
neckermann
ale či si tam niečo vyberieš to naozaj neviem 😀

magda22
autor
8. apr 2008

lilu dik, ale asi nie 🙂
nakoniec na tom babybazar.sk som nieco nasla

lilu18
8. apr 2008

tak super,ja som zatial nenasla,ale ani velmi nepotrebujeme ved už ide leto..dufam 😀

otrivinkajanka
9. apr 2008

detskybazar.wbl
tam mojej dcerke nakupujem vsetko oblecenie ta kocka vola sa monika tam ma velmi lacne veci dcerke u nej nakupujem od pol roka aj teraz som jej nakupila plno veci

magda22
autor
9. apr 2008

dakujem!

zuky
9. apr 2008

kuk sem...
biga

ikke
23. sep 2009

inka4 • Dnes o 17:04
viete poradit nejaku dobru stranku kde sa da objednat,
kojenecke/obchodni-podminky
uz ste niektora objednavali odtialto?je to s ceska tak ci ma tam neodrbu 🤐 sorry ak tu uz je taka tema

dali4 • 1d, 34tt • Dnes o 17:11
enikibeniki
anjelikobchod

dali4 • 1d, 34tt • Dnes o 17:13 -
U českého e-shopu je ten problém že si zarátajú nehorázne peniaze za poštovné a balné. Ináč ja mám dobré skúsenosti s objednávaním z čiech. Teda až na tu cenu dopravy 😒

dali4 • 1d, 34tt • Dnes o 17:14
Ahaaa 😕 sorry

inka4 • Dnes o 17:14
admin vsak som tu dala len stranku 😖 dali dik pozriem to 🙂

titkovamiriam • 3d • Dnes o 17:16
inka alebo pozri tesco -cherocce

vlasa
23. sep 2009

my objednavame cez mmb vsetko,je tam toho od vymyslu sveta,taky vyber nieje nikde.hlavne nextu.predavaju tam vsetky znacky,co existuju.predavaju tam aj ceske kocky,co je super kvalita za dobru cenu.mam vsetko odskusane 😉 inak,pozri si topolino,mame odtial kopec veci a su fakt super,tiez za dobru cenu 😉 😉 😉

atrami
24. sep 2009

Mne sa po včerajšej návšteve, osvedčili bazáriky v Materských centrách.

beshtia
19. okt 2012

ahojte.... skúste kliknúť na junioroutlet sk
objednala som si odtiaľ, je to zrejme nový eshop ale všetko mi došlo v úplnom poriadku a bola som spokojna. 🙂

frejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frejka
25. nov 2012

webareal.sk/kikimoda je tiez novy e-shop, ale su tu velmi pekne vecicky za dobre ceny

kikimoda
26. nov 2012

webareal.sk/kikimoda

ssussie
26. nov 2012

@otrivinkajanka ta stranka nefunguje ...

sladkasue
10. jan 2013

mozes kuk aj k nam🙂

noname26
10. jan 2013

oskarfashion.sk - slovenske a ceske vyrobky🙂

17miruska17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jamamatata
2. apr 2013

Skús švédsku značku Maxomorra SK zadaj do googla.
Už je aj na Slovensku a zo 100% organickej bavlny. 😉

dominikab1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bombo
28. apr 2013
brufinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz