Kde kúpim detské oblečenie značky Mariquita?

katrin21
10. nov 2008

Ahojte.
Velmi surne by som potrebovala poradit, kde je obchod s detskou modou zn. Mariquita, kdekolvek na SK , internet a pod.... dajte tip, kontakt a pod... surne zhanam jednu dievcensku bundu na zimu, vel, 146, olivovo zelena s vysivkou ruz. farby a ruzovou chlpatou podsivkou. Prosim poradte. Prip. ak viete kontakt na distibutora, velkosklad .. cokolvek. SURNE. Diky 😉

darina77
10. nov 2008

Katrin, ja som dcére kupovala nohavice tejto značky v Galante v obchodnom dome Univerzál na poschodí. Len to máš asi dosť od ruky.

qetinka
10. nov 2008

katrin...v Prievidzi v OD vtačnik.... dole na prizemí je detsky textil...tam isto zozenieš tuto zn. 😉

monca301
10. nov 2008

aj u nas v Partizanskom

katrin21
autor
11. nov 2008

getinka: v PD ano, viem, ale uz tam maju len male cislo ☹(( preto zhanam inde..... kludne aj pocestujem...

monca: kde v PE je to presnejsie.. prip. nazov obchodiku nevies?? diky

katrin21
autor
11. nov 2008

monkula: kukla som ten link, ale bundy na zimu tam nie su... vacsinou kojenecke veci a moja baba je uz velka... ☹((( doprčic....

monca301
11. nov 2008

vola sa to detsk& ostrov a je to oproti domu sluzieb alfamktora sa nachadza hned vedla posty. Takze ked pojdes k poste tak to uvidis,ma tam aj reklamu.
Ma tam super vyber a ak nahodou tam nebude mat co chces tak ti objedna.

dada2007
11. nov 2008

katrin21, ja som dcérke kúpila tričko tejto značky v Bánovciach nad Bebravou... 😉 😉 😉 neviem, či tam mali aj iné veci tejto značky... 😕 ten obchod je na námestí...

sara2
11. nov 2008

Ahoj Katrin.
Ja bývam síce ďaleko od teba.Ale u nás v meste je jeden obchodík,kde je všetok sortiment tejto značky,dokonca majiteľka ti ponukne aj katalog a môžeš si objednáť.Ja svojej dcérke nakupujem veci len tam,pretože je to fakt kvalita.A na zimu su neskutočne krásne veci.už máme pár kuskov a postupne dokupujem.A najviac sa mi na tom páči to,že majiteľka dovezie z každej veľkosti len jeden kus.Je to taký malý,milý obchodík a majiteľka je veľmi príjemná a ústretová.
Chodíme niekedy aj do Poľska na nákupy máme to blízko od nás.A aj tam je tohto tovaru dosť,ale tiež v obchodoch nie na tých veľlkých trhoviskách.

katrin21
autor
11. nov 2008

no... to ja by som to brala aj na dobierku... ono ta bunda je uplne specificka, neda sa pomylit s inou.. je taka tmavo olivovo zelena, do pasa, kriklavo ruzove futro - cize namiesto podsivky je taka chlpacina( ako na kozuchu zvnutra..) , na prsiach ma na jednej strane taku vysivku prevazne ruzovej farby, ma upletove( ako strikovane) patenty na rukach, aj v pase, a na vreckach z toho isteho taku aplikaciu.... a potrebujem vel. 146... uz maju len 140 u nas v PD..☹( stoji okolo 1600,-sk).. som si povedala, ze ju chcem, lebo mala v nej bol uzasna, aj ked zvycajne jej az tak drahe veci nekupujem, ale tato stoji za to... boze, ja ju strasne chcem!! do partizanskeho skocim mozno aj zajtra.. ostatne uvidim, po pripade ak budete mat cestu okolo tych obchodikov a nieco podobne opisane tam uvidite prezvonte ma a ja sa skusim dohodnut s predavacom, ci by mi to neposlal postou,alebo dojdem osobne, nech mi to odlozila ( pokial to nebude zas v tom Humennom :(( ) alebo co.... ja fakt neviem, ... dam moje cislo, staci prezvonit, ja zavolam naspat 🙂)) 0910 674 938

katrin21
autor
11. nov 2008

http://www.intermax.pl/?page=k08

na tejto polskej stranke je ta bunda.. ale vidno len vrch a tu podsivku... zla foto...

katrin21
autor
11. nov 2008

http://www.intermax.pl/katalog/indexkatalog.php...

baby tu je !!!!!! v lavom stlpci... su tam vidite aj tie patenty aj ta vysivka.... len ako kju z toho polska dostat...

adulik23
11. nov 2008

skus si zavolat do tohto obchodu. oni maju dost veciciek znacky mariquita
http://www.mirimini.sk/sk/kontakty.html

katrin21
autor
11. nov 2008

adulik:
volala som tam, ta pani je zlata,dala mi kontakt na distributora... ale tam mi neposlu 1 kus, lebo oni to posielaju najmenej 3 cisla spolu... aj do obchodov... ☹(( ale vraj ta pani v Partizanskom berie od nich najviac tak mam ju poprosit, ci si pripadne aj nedoobjedna bundy... no len sa neviem dopatrat k jej telef.cislu a ist tam mozem az zajtra poobede... Monca, ty nahodou nepojdes okolo dnes, ze by si sa spytala alebo mrkla, ci ju tam maju??? pleeeeese

katrin21
autor
11. nov 2008

monca: hurááá. dovolala som sa tej pani cez info o tel cislach.. podla jej mena... je to strasne zlata a ochotna pani Šurianska... ma mi volat za hodinu, ci to maju, lebo nie je v obchode.a ked nie dufam, ze to objedna... Drzte mi palce, nech to vyjde... priatel sa mi smeje, ze som tou bundou posadnuta... ale je fakt uzasna!!!!!!!

Jupíííí ... dakujem vam uplne vsetkym, ste mi velmi pomohli... nebyt jednej , tak sa nedopatram k menu a pod.. takze vsetky ste pomohli.. hadam to uz teraz dopadne dobre !!!

pmd
24. feb 2009

nova predajňa s detským oblečením zn. Mariquita sa nachádza v Námestove.

gerlinda
7. sep 2011

Ahojte, chcem malej cez internet objednat vetrovku zn. Mariquita, neporadi mi niekto ako je to s velkostami pri tejto znacke? Väcsinou nosime veci z HM a tam mame 80 uz skor 86. Vdaka za kazdu odpoved.

ewana73
7. sep 2011

to by aj mna zaujimalo,tiez by som chcela pre maleho vetrovku,minuly rok sme mali a bola super len mu bude uz mala na tuto zimu tak by sme chceli zas. 🙂

gerlinda
18. okt 2011

Tak som nakoniec objednala 92ku lebo tu nosime a je nam strasne velka...☹ este ze sa to dalo vratit.

sempro
12. dec 2013

baby prosím vás, kde momentálne kúpim značku Mariquita. Potrebovala by som oteplovačky. Niekde v Partizánskom alebo Námestovo? alebo kde??? Ďakujem 🙂