• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim termo ponožky a pančuchy?

27. apríla 2015 
Ahojte, vie mi niekto poradiť, kde by som v Bratislave mohla kúpiť detské termo ponožky alebo pančušky? alebo to nemusí byť len v BA, môže to byť aj kvalitná značka, ktorá sa dá kúpiť cez internet...?
Veľkosť približne ponožky 23, pančušky 92

ďakujem za rady
25. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj myslis frote vov nutri,,asi hocikde take maju :slight_smile:, ale my mame podkolienky / velkos 22-25/ take lyziarske do minus cca 5 stupnov Celzia a boli kupene v klasickom obchode v malom meste, ale radim Ti mrknut take do turisticko sportovych potrieb.....
28. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale ja som si kupila"termo "ponozky a je to cista umelina neznasam ich :angry:
28. feb 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame termo pancuchace, myslim, ze stali vyse 4K za kus. Kupili sme v www.predeti.sk ale je to hnusne drahy a zdersky obchod, idem tam len ked hori. :confounded:
28. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, no mám na mysli také ponožky alebo pančušky, ktoré keď sa spotia nožičky, tak rýchlejšie vyschnú.... :slight_smile:
nemusia byť hrubé...
značka MOIRA také maličké nevyrába, český climatex neviem, tatrasvit vyrába takéto ponožky, sú z bavlny a polypropylénu a vraj práve ten polypropylén odvádza pot z pokožky preč... no neviem, či je to naozaj tak...
aj tak ďakujem za tipy, určite sa skúsim spýtať v nejakom športovom obchode :slight_smile:
amdeis, a potia sa Tvojmu dieťatku v nich nohy?
1. mar 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa nepotia je to podla omaku zmes ba s niecim umelym ale my sme fajnovy a nosime ich v poho.....neviem ci sa nevolal vyrobca climatex alebo pod. stali 180sk
1. mar 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veroduan mojim detom sa potia nohy hroznym sposobom ale v tych topancuchach nie, vzdy ked prebalujem im bozkam chodidla a po tychto pancuchach nie su mokre.
2. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus sportove obchody,tam maju velky vyber
2. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
15. dec 2011 o 20:35 • lypka
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.
Baby poradte kde kúpit kvalitne termo oblecenie pre moju neter chodi rada do prírody a ked ze sa oteplilo chceme ju zobrat na mensiu turu nech sa vybehá :slight_smile:
9. mar 2015 o 14:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko čo Vaše detičky potrebujú nájdete na www.ekinderko.sk/
13. mar 2015 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veroduan ahoj, znacka MOIRA ma v ponuke aj malicke funkcne ponozky, akurat dnes mi prisli pre moju malu tieto: http://www.modrykonik.sk/shops/my-shop/detske-ponozky-pancusky/tcz9/funkcne-ponozky-moira-tg900/ :slight_smile: je to 100 % polypropylen, cize naozaj to rychlo odvadza pot :slight_smile:
11. apr 2015 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veroduan aha, len pozeram, ze to si sa uz davno pytala, tak asi take male uz nepotrebujes :slight_smile:
11. apr 2015 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: už mám veľkáčov, ale ja sama nosím ich funkčné ponožky celú zimu...a som veľmi spokojná.
25. apr 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. apr 2015 o 05:09  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok