Kde kúpim termo ponožky a pančuchy?

veroduan
25. feb 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť, kde by som v Bratislave mohla kúpiť detské termo ponožky alebo pančušky? alebo to nemusí byť len v BA, môže to byť aj kvalitná značka, ktorá sa dá kúpiť cez internet...?
Veľkosť približne ponožky 23, pančušky 92

ďakujem za rady

janetina
28. feb 2009

ahoj myslis frote vov nutri,,asi hocikde take maju 🙂, ale my mame podkolienky / velkos 22-25/ take lyziarske do minus cca 5 stupnov Celzia a boli kupene v klasickom obchode v malom meste, ale radim Ti mrknut take do turisticko sportovych potrieb.....

bubba
28. feb 2009

neviem ale ja som si kupila"termo "ponozky a je to cista umelina neznasam ich 😠

amdeis
28. feb 2009

my mame termo pancuchace, myslim, ze stali vyse 4K za kus. Kupili sme v www.predeti.sk ale je to hnusne drahy a zdersky obchod, idem tam len ked hori. 😖

veroduan
autor
1. mar 2009

ahojte, no mám na mysli také ponožky alebo pančušky, ktoré keď sa spotia nožičky, tak rýchlejšie vyschnú.... 🙂
nemusia byť hrubé...
značka MOIRA také maličké nevyrába, český climatex neviem, tatrasvit vyrába takéto ponožky, sú z bavlny a polypropylénu a vraj práve ten polypropylén odvádza pot z pokožky preč... no neviem, či je to naozaj tak...
aj tak ďakujem za tipy, určite sa skúsim spýtať v nejakom športovom obchode 🙂
amdeis, a potia sa Tvojmu dieťatku v nich nohy?

janetina
1. mar 2009

nam sa nepotia je to podla omaku zmes ba s niecim umelym ale my sme fajnovy a nosime ich v poho.....neviem ci sa nevolal vyrobca climatex alebo pod. stali 180sk

amdeis
2. mar 2009

veroduan mojim detom sa potia nohy hroznym sposobom ale v tych topancuchach nie, vzdy ked prebalujem im bozkam chodidla a po tychto pancuchach nie su mokre.

titkovamiriam
2. mar 2009

skus sportove obchody,tam maju velky vyber

roasha
2. mar 2009
veroduan
autor
3. mar 2009
lypka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
justinka_l
9. mar 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

Baby poradte kde kúpit kvalitne termo oblecenie pre moju neter chodi rada do prírody a ked ze sa oteplilo chceme ju zobrat na mensiu turu nech sa vybehá 🙂

ekinderko
13. mar 2015

Všetko čo Vaše detičky potrebujú nájdete na www.ekinderko.sk/

kristy_g
10. apr 2015

@veroduan ahoj, znacka MOIRA ma v ponuke aj malicke funkcne ponozky, akurat dnes mi prisli pre moju malu tieto: https://www.modrykonik.sk/shops/my-shop/detske-... 🙂 je to 100 % polypropylen, cize naozaj to rychlo odvadza pot 🙂

kristy_g
10. apr 2015

@veroduan aha, len pozeram, ze to si sa uz davno pytala, tak asi take male uz nepotrebujes 🙂

veroduan
autor
25. apr 2015

🙂 🙂 už mám veľkáčov, ale ja sama nosím ich funkčné ponožky celú zimu...a som veľmi spokojná.

ancyone
27. apr 2015